13 Haziran 2011, Pazartesi 13:20:56

SKY'DAN KIZDIRACAK İLAN!

Antalya merkezli havayolu şirketi Sky Airlines, gazeteleri de süslemeye başladı.
  • Her ay 1 mil dollar bu hoşıuma getti pgs ile kimse boy ölçüşemez işte o kadar garii de gariii
  • Sikayetler Pegasus icin musteri sikayetlerinin neredeyse %80 e yakini Pegasus sikayeti. Bu kadar adam bosa sikayette bulunmamis yani. Parola paranla rezil ol cok tuttum.
  • Acentelrı bır dolasın hangı sırketle yolculuk yapan yolcular daha cok sıkayetcı dınleyınHavalımanına gıdın yolcular arasına karısın 2 ucus yapın bakalım dusuncelerınız ne olacak. Çamur atmak kolayHersey para degıldır kalıtelı hızmettır.kım bınerse bınsın ucaga hızmetın onemlıdır. Internet chk in, iş başvurusu, ılac ıceceksın su paralı acenteler 1 bılet satıcagız elımızden alınmak uzere heryer bılet satar olduBızım ıstedıgımız kısı sky da olsa bakın bakalım o zaman sky ı kım tutar Bız acentelere deger veren sorunlarımızı cozen telefon actıgımızda ırım kırım etmeyen her sorunumuza care bulan eskı acenta muduremız gelse onun yanında oluruz tam destek verırız nerde onun gıbıleri havacılıgı bılen kısıler kaldımı?
  • siz butun pgs yolcuları nızı sky a vermeye devam edin.. sky in her ay iç hatlardan zarari 1 milyon euro. doluluk oranları inanilmaz dusuk. dun aksamki izmir seferi bile iptal edildi. çabalarınız boşuna cidden pgs nin onunu kesmeniz şimdlik mumkun gorunmuyor. ama zaten size gerek thy ve shgm elinden geleni ardina koymuyor.
'Bazıları parasıyla rezil olur bazıları ise bizde vezir olur' diyen SKY Havayolları gazetede verdiği reklam ile adından söz ettireceğe benziyor.
 
Yüzde yüz Türk sermayeli olan Antalya merkezli özel havayolu şirketlerimizden olan SKY Havayolları, gazeteye verdiği reklamla tercih edilmesindeki püf noktaları ifade etmiş.
 
Koltuk aralarını genşleterek yolcuların konforunu ön planda tuttuğu ifade eden şirket, bunun yanı sıra gökyüzündeki ikramlarından Avrupa yılın en iyi charter havayolu şirketi seçilmesine kadar olan başarılarını da sayfalar taşımış.
 
İşte o reklam sayfası:


SKY'DAN KIZDIRACAK İLAN!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

Misafir ~ 7 yıl önce
Her ay 1 mil dollar bu hoşıuma getti pgs ile kimse boy ölçüşemez işte o kadar garii de gariii

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sikayetler Pegasus icin musteri sikayetlerinin neredeyse %80 e yakini Pegasus sikayeti. Bu kadar adam bosa sikayette bulunmamis yani. Parola paranla rezil ol cok tuttum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Acentelrı bır dolasın hangı sırketle yolculuk yapan yolcular daha cok sıkayetcı dınleyınHavalımanına gıdın yolcular arasına karısın 2 ucus yapın bakalım dusuncelerınız ne olacak. Çamur atmak kolayHersey para degıldır kalıtelı hızmettır.kım bınerse bınsın ucaga hızmetın onemlıdır. Internet chk in, iş başvurusu, ılac ıceceksın su paralı acenteler 1 bılet satıcagız elımızden alınmak uzere heryer bılet satar olduBızım ıstedıgımız kısı sky da olsa bakın bakalım o zaman sky ı kım tutar Bız acentelere deger veren sorunlarımızı cozen telefon actıgımızda ırım kırım etmeyen her sorunumuza care bulan eskı acenta muduremız gelse onun yanında oluruz tam destek verırız nerde onun gıbıleri havacılıgı bılen kısıler kaldımı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
siz butun pgs yolcuları nızı sky a vermeye devam edin.. sky in her ay iç hatlardan zarari 1 milyon euro. doluluk oranları inanilmaz dusuk. dun aksamki izmir seferi bile iptal edildi. çabalarınız boşuna cidden pgs nin onunu kesmeniz şimdlik mumkun gorunmuyor. ama zaten size gerek thy ve shgm elinden geleni ardina koymuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000