26 Temmuz 2008, Cumartesi 10:26:00

SKY yeni uçağını filoya kattı

Antalya merkezli operasyonlarını yürüten SKY Havayolları, sipariş verdiği uçakların üçüncüsünü de filoya kattı. SKY Havayolları, TC-SKK kuyruk tescilli uçağın filoya dahil edilmesiyle 9 uçağa ulaştı.
  • sky havayolları artık içhat seferlerinede başlamalı . hemde en kısa sürede.
  • Ülkemizdeki en büyük havayolu da dahil olmak üzere tüm havayolları kullanılmış uçak alıyor ve kullanıyor biliyorsunuz ki, Ucuz hizmetler vermeye çalışan havayolları da elbette ki operasyon maliyetlerini düşürmeye çalışacaklardır.Bu konuda bakılması gereken tek şey güvenliktir.Onun dışında koltuğunda yada ikramında lüks arayanlarn tercih edeceği class elbette bellidir.EEE malumunuzdur ki en ucuz fiyata en lüks uçmak hepimizin hayalidir ancak hayaldir. Saygılar...
  • Hepimiz biliyoruz, bir uçağın yaşı değil, bakımı önemli. İs ter 18 ay, ister 18 yıllık olsun. Bakımı zamanında ve düzgün yapıldığı sürece bence hiçbir sakıncası yok. Hayırlı uğurlu olsun diyelim, Allah daha iyisini versin.
  • Havacilara yakisan yorumlarin yapin lutfen, kiskanclik icerikli yorumlarin ne milletimize, dinimize, ulkemize ve Turk sivil havaciligina faydasi ve artisi yoktur. Lutfen.

Ne yakıt krizi ne uçak bulmakta yaşanan sıkıntılar... Havacılık sektöründe güncelliğini koruyan global iki sorun da SKY Havayolları’nı hedefinden uzaklaştırmadı.

Son birkaç ay içinde üç yeni uçağı filosuna dahil eden SKY Havayolları, büyümeye devam ediyor. Daha önce 6 adet Boeing uçağı bulunan şirket, kısa süre önce bir adet Airbus 321 ve bir adet de Airbus 320 tipi uçak almıştı.

Şirket şimdi de TC-SKK kuyruk tescilli Airbus 320 tipi uçağı filosuna kattı. Test uçuşlarını tamamlayan Airbus 320 tipi 'Side' ismi verilen uçak İngiltere’de sarı renklere boyandı. Birkaç gün içinde Türkiye’ye gelmesi planlanan uçağın filoya dahil olmasıyla uçak sayısını 9’a çıkaracak olan şirket büyüme hedefinden de krizlere rağmen şaşmamış olacak.

SKY Havayolları’nın yakın zamanda iç hatlarda tarifeli seferlere başlayacağı, filosundaki uçak sayısını da şimdiden artırdığı kulislerde sıkça konuşuluyor.

SKY Havayolları’nın filosunda 5 adet Boeing 737-400, bir adet 737-800, iki adet Airbus 320 ve bir adet de Airbus 321 tipi uçak bulunuyor.

 sky

©AirportHaber.com

SKY yeni uçağını filoya kattı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

aytnumberone ~ 10 yıl önce
sky havayolları artık içhat seferlerinede başlamalı . hemde en kısa sürede.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SKYVA ~ 10 yıl önce
Ülkemizdeki en büyük havayolu da dahil olmak üzere tüm havayolları kullanılmış uçak alıyor ve kullanıyor biliyorsunuz ki, Ucuz hizmetler vermeye çalışan havayolları da elbette ki operasyon maliyetlerini düşürmeye çalışacaklardır.Bu konuda bakılması gereken tek şey güvenliktir.Onun dışında koltuğunda yada ikramında lüks arayanlarn tercih edeceği class elbette bellidir.EEE malumunuzdur ki en ucuz fiyata en lüks uçmak hepimizin hayalidir ancak hayaldir. Saygılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cenap ~ 10 yıl önce
Hepimiz biliyoruz, bir uçağın yaşı değil, bakımı önemli. İs ter 18 ay, ister 18 yıllık olsun. Bakımı zamanında ve düzgün yapıldığı sürece bence hiçbir sakıncası yok. Hayırlı uğurlu olsun diyelim, Allah daha iyisini versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SKYTURK ~ 10 yıl önce
Havacilara yakisan yorumlarin yapin lutfen, kiskanclik icerikli yorumlarin ne milletimize, dinimize, ulkemize ve Turk sivil havaciligina faydasi ve artisi yoktur. Lutfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000