08 Eylül 2011, Perşembe 16:20:13

SKY ÖDÜLE DOYMUYOR...

Sky Airlines, Business Destinations'ın 4. Geleneksel Seyahat Ödülleri Organizasyonu tarafından "Avrupa’nın En İyi Charter Havayolu Şirketi" seçildi.
  • sky hava yolu yetkillerinden tek dileyim sizden tip eğitimi almak isteyen pilotlara eşitce davranmanız yani sadece parsını almayın işede alın başarılı iseler.. tanıdıklarınızı ve torpillileri almayın işe ricam bu..
  • Sky ona ödül aldiran faktörlerden elemanlarına nasıl bir jest yapacak? Bayram öncesi en azından yarım maaş bekledik. Talha bey, çalışanlarınızı artık Sun ex veya diğer şirketlere kaptırmayın.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Keşke maaş politikasına biraz daha özen gösterip personeli en mutlu şirketler arasında birincilik ödülünü alsa ne güzel olurdu.
2010 ve 2011’de seyahat ve turizm Oskarları olarak kabul edilen WTA (World Travel Awards) tarafından "Avrupa’nın En İyi Charter Şirketi" seçilen Sky Airlines ödüle doymuyor. Avrupa’nın en prestijli seyahat ve turizm dergisi Business Destination tarafından, tüm dünyada yaklaşık 96.000’i aşkın şirket sahibi, üst ve orta düzey yönetici okuru tarafından verilen oylar sonucunda, Sky Airlines "Avrupa’nın En İyi Charter Havayolu Şirketi 2011" seçildi.
 
American Exspress kartının desteğiyle bu sene dördüncü defa düzenlenen ve turizmin çeşitli alanlarında hizmet veren 500’den fazla uluslararası şirketin değerlendirildiği oylamalarda birçok kriter göz önünde bulunduruluyor.
 
96.000’i aşkın şirket sahibi, üst ve orta düzey yönetici okur, şirketlerin servis kalitesi ve sürekliliği, müşteri hizmetlerindeki başarıları, sosyal sorumluluk projelerine katılımları, web sayfalarının tasarımından kullanım kolaylığına kadar birçok konuda değerlendirme yapıp oy kullandılar.
 
Kayı Group CEO’su ve Sky Airlines Genel Müdürü Tahir Görgülü;
 
“11 yıllık bir havayolu işletmeciliği geçmişi olan Sky Airlines, vizyon ve misyonu doğrultusunda bünyesinde bulundurduğu son derece tecrübeli ve konularında uzman olan personeli ile özellikle Avrupa merkezli olmak üzere seçkin tur operatörlerine hizmet vermekle beraber, başta Avrupa ve Batı Asya ülkeleri olmak üzere toplam 110’dan fazla farklı destinasyona yüksek servis kalitesi ve güvenlikten asla taviz vermeden uçuşlar gerçekleştirmektedir. Özellikle bizimle uçmayı tercih eden ve memnuniyetlerini oylarıyla belli edip bu ödülü bize layık gören tüm yolcularımıza çok teşekkür ediyoruz. “ dedi.
SKY ÖDÜLE DOYMUYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 7 yıl önce
sky hava yolu yetkillerinden tek dileyim sizden tip eğitimi almak isteyen pilotlara eşitce davranmanız yani sadece parsını almayın işede alın başarılı iseler.. tanıdıklarınızı ve torpillileri almayın işe ricam bu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sky ona ödül aldiran faktörlerden elemanlarına nasıl bir jest yapacak? Bayram öncesi en azından yarım maaş bekledik. Talha bey, çalışanlarınızı artık Sun ex veya diğer şirketlere kaptırmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Keşke maaş politikasına biraz daha özen gösterip personeli en mutlu şirketler arasında birincilik ödülünü alsa ne güzel olurdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000