14 Nisan 2011, Perşembe 17:23:15

SKY, LÖSEV'Lİ ÇOCUKLARA BAYRAM YAŞATACAK

Sky Airlines, LÖSEV’li 40 çocuğu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Ankara’dan Antalya’ya uçuracak. Çocuklar bayram coşkusunu deniz kenarında yaşayacak.
  • sayın tahir beye ve bütün çalışanlarına duacıyız allah onları korusun izmir aliağa.dan emre yılmaz löseve ve sky teşekür ederim
  • Sayın Görgülüyü kutlarım. Diğer sayın pgs-sun-onur-atlas havayolu sahipleri ve kamudaki rakipleri de iyilik yarışından geri durmazlar. Şu dileğimize kulak vermelerini umarım: her bir şirketimiz anlaşsın ve diğer illerdeki lösemili cocukları paylaşsınlar Antalyaya getirsinler. Ruhumuz şenlensin...
  • Elbette dinimizde yapılan yardım söylenmez anlatılmaz ancak burada direct olarak para verme olayı yok küçük düşürme durumu da söz konusu hiç değil buradaki amaç sosyal sorumluluk çevresinde yapılan bir activite. Eğer sen kalkıp da bu çocuklara mesela adam başına atıyorum 5 milyar para yardımı yapacam dersen o zaman bunun konuşulması hoş olmaz 2 tarafın arasında kalması gereken bir durumdur.. tebrik ederim sky havayollarını basına da bilgi verilemesi yerinde insanların bunları duyması lazım ki ben de acaba bir yardımda bulunma imkanım olabilir mi diye düşünmeye sevk eder..
  • Dinimizde yapılan iyilik anlatılmaz,zira anlatılanda iyilik sayılmaz daha yazardım ama neyse,hürmetler

Türkiye’nin dört bir yanından gelen LÖSEV’li 40 çocuk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Sky Airlines’la Ankara’dan Antalya’ya gelerek bayramın coşkusunu deniz kenarında yaşayacak. 21-24 Nisan 2011 tarihlerinde gerçekleşecek gezi programında Sky Airlines çocukları da gökyüzünde gülümsetecek.

Sky Arlines Genel Müdürü Tahir Görgülü, “Ulu önder Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda biz de Sky Airlines olarak LÖSEV’li 40 çocuğumuza hayatlarında unutamayacakları bir hediye vermek istedik” dedi. Görgülü, “Bu çocuklarımız hayatlarının en güzel döneminde amansız bir hastalıkla mücadele ediyorlar. Uzun ve zorlu tedavi sürecinde onlara ne kadar moral verirsek, onları ne kadar mutlu edersek fiziksel ve zihinsel gelişimlerine bir o kadar katkı sağlarız, amacımız da onlara elimizden gelen desteği vererek çocuklarımızı bu amansız hastalığın pençesinden kurtarmaktır” dedi.

LÖSEV, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı olarak, 1998 yılından bu yana, Türkiye genelinde binlerce lösemili çocuğa ve ailesine destek sağlayabilmek, sorunlarına kalıcı çözümler sunabilmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.
 

SKY, LÖSEV'Lİ ÇOCUKLARA BAYRAM YAŞATACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
sayın tahir beye ve bütün çalışanlarına duacıyız allah onları korusun izmir aliağa.dan emre yılmaz löseve ve sky teşekür ederim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sayın Görgülüyü kutlarım. Diğer sayın pgs-sun-onur-atlas havayolu sahipleri ve kamudaki rakipleri de iyilik yarışından geri durmazlar. Şu dileğimize kulak vermelerini umarım: her bir şirketimiz anlaşsın ve diğer illerdeki lösemili cocukları paylaşsınlar Antalyaya getirsinler. Ruhumuz şenlensin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Elbette dinimizde yapılan yardım söylenmez anlatılmaz ancak burada direct olarak para verme olayı yok küçük düşürme durumu da söz konusu hiç değil buradaki amaç sosyal sorumluluk çevresinde yapılan bir activite. Eğer sen kalkıp da bu çocuklara mesela adam başına atıyorum 5 milyar para yardımı yapacam dersen o zaman bunun konuşulması hoş olmaz 2 tarafın arasında kalması gereken bir durumdur.. tebrik ederim sky havayollarını basına da bilgi verilemesi yerinde insanların bunları duyması lazım ki ben de acaba bir yardımda bulunma imkanım olabilir mi diye düşünmeye sevk eder..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Dinimizde yapılan iyilik anlatılmaz,zira anlatılanda iyilik sayılmaz daha yazardım ama neyse,hürmetler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000