15 Mart 2011, Salı 13:16:12

SKY, KKTC'YE UÇMAYA BAŞLIYOR

Sky Airlines, İstanbul ve Antalya olmak üzere iki noktadan Kıbrıs’a uçuşlarını başlatıyor.
  • kktc artık çok kalabalıklaşmış ,küçük bir yer olabilir ama kktc'ye uçacak olan şirketler yanlarında kktcli personel çalıştırmazlarsa onlarla hiçbir kktc'li uçmaz göreceksiniz !!!
  • Welcome to Cyprus.... Sky (Germany) Kibrisa ucmaya basladi bile. Almanya dan Guney Kibris Paphos' a. Herhalde her iki tarafa sefer duzenleyen ilk Turk sirketi. :) :)
  • SKY KKTC de bir anda çok sevilen havayolu oldu. Pegasus değil ama Atlasjetin ve Onurun yolcularını çok rahat alacaktır. Hele Onur Air'in zaten KKTC de hiç bir şansı yoktur.
  • Pegasus kıbrısa kampanya yapmış :) 79,99 TL bunların dünyadan haberi yok mu :):):):):):):)
Yolcuların konforlu seyahat etmeleri için koltuk aralarını genişleten Sky Airlines, 15 Nisan’da İstanbul-Kıbrıs seferlerine başlıyor. Uçuşlarını haftanın 3 günü Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan gerçekleştirecek olan Sky Airlines, 13 Mayıs’ta da Antalya’dan Kıbrıs’a uçmaya başlayacak.

“Avrupa’nın En İyi Charter Şirketi” seçilen ve 10 yıl boyunca Avrupa’da 11 milyondan fazla yolcu taşıyan Sky Airlines, 15 Ocak’ta başladığı tarifeli iç hatlar seferlerine iki yeni destinasyon daha eklemeye hazırlanıyor. Sky Airlines, İstanbul-Kıbrıs seferlerine 15 Nisan’da başlayacak ve haftanın 3 günü (pazartesi, cuma ve pazar) Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan Kıbrıs Ercan Havaalanı’na uçacak 13 Mayıs’tan itibaren de Antalya’dan Kıbrıs’a sefer başlatacak olan Sky Airlines, yine haftanın 3 günü (cuma, cumartesi ve pazar) bu iki destinasyon arası uçuşlar gerçekleştirecek.

Sky Airlines Kıbrıs’a 59 TL’ye uçacak, ikramlar ücretsiz olacak
Haftanın 7 günü Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Van ve Trabzon arasında tarifeli uçuşlar düzenleyen Sky Airlines’ın Kıbrıs uçuşları 59 TL olacak. Diğer destinasyonlarda olduğu gibi Kıbrıs uçuşlarında da misafirlere ücretsiz ikramda bulunulacak. Ayrıca Sky Airlines, 20 kg bagaj hakkı ve ücretsiz koltuk seçimi imkanını misafirlerine sunuyor.

Sky Airlines’ı tercih edenler konforlu ve rötarsız seyahat edecekler
Yeni destinasyonlarla ilgili değerlendirmede bulunan Kayı Group CEO’su ve Sky Airlines Genel Müdürü Tahir Görgülü, “15 Ocak’ta 7 destinasyonla başlayan tarifeli iç hatlar uçuşlarımıza Kıbrıs’ı da ekleyerek havacılıkta büyümeye devam ediyoruz” dedi. “Uçuşlara başladığımız 2 ay içinde tüm seferlerimizi rötarsız gerçekleştirerek, misafirlerimizi tam zamanında gidecekleri noktaya ulaştırma başarısını gösterdik. Bundan sonraki uçuşlarımız için de “rötarsız seyahat” hedefimiz aynen devam ediyor” değerlendirmesinde bulundu.

Yolcuların konforlu bir oturma düzenine sahip olmaları için 170 olan koltuk sayısı 162’ye düşürerek koltuk ve diz mesafelerini arttırdıklarını belirten Görgülü, “Sky Airlines’ın standart olarak koltuk araları 76-81 santimetre arasında. Bu mesafe yolculara kendilerini rahat hissedecekleri daha geniş bir alan ve konforlu bir uçuşu garanti ediyor” dedi.
SKY, KKTC'YE UÇMAYA BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
kktc artık çok kalabalıklaşmış ,küçük bir yer olabilir ama kktc'ye uçacak olan şirketler yanlarında kktcli personel çalıştırmazlarsa onlarla hiçbir kktc'li uçmaz göreceksiniz !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Welcome to Cyprus.... Sky (Germany) Kibrisa ucmaya basladi bile. Almanya dan Guney Kibris Paphos' a. Herhalde her iki tarafa sefer duzenleyen ilk Turk sirketi. :) :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SKY KKTC de bir anda çok sevilen havayolu oldu. Pegasus değil ama Atlasjetin ve Onurun yolcularını çok rahat alacaktır. Hele Onur Air'in zaten KKTC de hiç bir şansı yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pegasus kıbrısa kampanya yapmış :) 79,99 TL bunların dünyadan haberi yok mu :):):):):):):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000