28 Ekim 2010, Perşembe 13:06:52

SKY INTERIOR'U İLK KİM SATIN ALDI?

Boeing’in yeni nesil uçaklarından Sky Interior’un tanıtım videosu Boeing’in sitesinden yayınlandı.
  • galiba yeni kokpit dizaynını görmemişsiniz yeni kokpitler eskilerden çok çok daha güzel ve teknolojik
  • if its boing am not going. :D
  • Sana ne desem az boying, içeriye iki tane lamba ekleyip, camların oldu kısmı biraz sidewallere biraz çukurluk veriyosun sonra bide buna utanmadan interiyör dizayn diyosun, bırak allasen yaa. Airbus rocks!!!
  • hayel görmeyin ''HAYEL''....
Yeni kabini yolcu rahatlığı düşünülerek tasarlanan Boeing 737 Sky Interior’da ışıklandırma sistemleri, tavan yüksekliği, havalandırma sistemi ve kabin ekibi için panel tasarımlarıyla bambaşka bir şekilde karşımıza çıktı.
 
Uçağı ilk sipariş eden FlyDubai şirket CEO’su Ghaith Al-Gaith “flyDubai tarafından ilk siparişi vermenin ve bu rahatlığı yolcularına ilk yaşatacak olmanın mutluluğu içindeyiz. Artık sınıf ayrımı olmaksızın yolcularımız bu uçaklarda konforu yaşayacaklar” diye konuştu.
 
45 şirketten 1085 sipariş verildiği belirtilirken siparişi veren şirketler arasında Malaysia Havayolları, Jetairfly Havayolları, Continental Havayolları ve Norveç Air Shuttle şirketleri bulunuyor.
 
Yolcu bagajları için özel bir tasarım dizayn eden Boeing bu sayede yolcuların uçaklara daha fazla bagaj taşımalarını sağlayacak.
 
Yeni LED ışıklarla süslenen uçağın içinde yolcuların farklı deneyimler yaşayacaklarını belirten Boeing yetkilileri “Mavi, Sarı gibi renklendirmelerin bulunduğu ışıklandırma sistemiyle gün doğuşu ve günbatışını gibi gökyüzü olaylarını uçağın içinde yaşatarak yolculuğu keyifli hale getireceğiz” diye konuştu.

SKY INTERIOR'U İLK KİM SATIN ALDI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 8 yıl önce
galiba yeni kokpit dizaynını görmemişsiniz yeni kokpitler eskilerden çok çok daha güzel ve teknolojik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
if its boing am not going. :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sana ne desem az boying, içeriye iki tane lamba ekleyip, camların oldu kısmı biraz sidewallere biraz çukurluk veriyosun sonra bide buna utanmadan interiyör dizayn diyosun, bırak allasen yaa. Airbus rocks!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
hayel görmeyin ''HAYEL''....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000