19 Ocak 2011, Çarşamba 15:13:34

SKY İLE UÇANLAR KAZANÇLI ÇIKIYOR

İç hatlarda tarifeli seferlere başlayan SKY Havayolları, promosyon atağına kalktı. İşte SKY’dan sürprizlerle dolu o kampanyalar...
  • dediğim gibi kampanya tutmaz. bu arada bana yalancı diyen arkadaşımda ıhlamur pek içmediğim için çaydan farklı olduğunu anlayamadım. sky ı karalamak gibi bi düşüncem yok blakis sky ın var olması her zaman işime yarayacaktır. bak ajet cumartesi antalya-ankara uçuşlarını fulledi şimdiden (6 uçak 192 kişi) eğer sky olmasaydı neyle gidecektim eve.
  • meyve veren ağaç taşlanırmış. bence çok güzel bir şey. yurtdışını fethettiği gibi yurt içini de fethedicek. kampayaları da çok güzel hangi şirket yapmış böyle güzel kampanyalar. Adam&Eve gibi bir otelde tatil. inşallah çook çook daha iyi yerlere gelirsiniz Sky ailesi.
  • kaç kişi faydalanabilir ki bu kampanyadan? o kadar sadece pilotlar uçuyordur herhalde.
  • Hotel promosyonuna bakın! 2 ayda 15 uçuş gerçekleştirilecekmiş. Bunu yapacak adamın neredeyse her hafta sonu gidiş-dönüş bileti alması gerekiyor. Bunun sonunda da "sap gibi" tatile tek başına gidecek. "Adam" gitsin, ama "Eve" evde kalsın. :)

Antalya merkezli havayolu şirketi SKY Airlines, iç hatlarda dolu dizgin uçuşlarına devam ediyor.

Yoğun reklam kampanyaları yaparak girdiği iç hat operasyonlarında umduğu rakamları yakalayan SKY Havayolları, promosyonlarıyla da yolculara cazip imkanlar sunuyor.

Avrupa şampiyonu sloganı ile yola çıkan şirket, 11 kez uçuş yapan yolcularına tek yön, 22 kez uçuş yapan yolcularına ise gidiş dönüş uçak bileti hediye ediyor. SKY’in kampanyaları bununla da sınırlı kalmıyor.

Sky Havayolları ile 15 kez uçuş yapan yolcuları ise muhteşem bir haftasonu tatili bekliyor.

SKY Havayolları ile 15 kez uçan yolcular, Antalya’nın Belek ilçesinde bulunan yeryüzü cenneti olarak nitelendirilen Adam&Eve Otel’de muhteşem bir haftasonu tatili kazanacak.

İşte kampanyanın ayrıntıları:

SKY İLE UÇANLAR KAZANÇLI ÇIKIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 7 yıl önce
dediğim gibi kampanya tutmaz. bu arada bana yalancı diyen arkadaşımda ıhlamur pek içmediğim için çaydan farklı olduğunu anlayamadım. sky ı karalamak gibi bi düşüncem yok blakis sky ın var olması her zaman işime yarayacaktır. bak ajet cumartesi antalya-ankara uçuşlarını fulledi şimdiden (6 uçak 192 kişi) eğer sky olmasaydı neyle gidecektim eve.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
meyve veren ağaç taşlanırmış. bence çok güzel bir şey. yurtdışını fethettiği gibi yurt içini de fethedicek. kampayaları da çok güzel hangi şirket yapmış böyle güzel kampanyalar. Adam&Eve gibi bir otelde tatil. inşallah çook çook daha iyi yerlere gelirsiniz Sky ailesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kaç kişi faydalanabilir ki bu kampanyadan? o kadar sadece pilotlar uçuyordur herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hotel promosyonuna bakın! 2 ayda 15 uçuş gerçekleştirilecekmiş. Bunu yapacak adamın neredeyse her hafta sonu gidiş-dönüş bileti alması gerekiyor. Bunun sonunda da "sap gibi" tatile tek başına gidecek. "Adam" gitsin, ama "Eve" evde kalsın. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000