01 Ağustos 2011, Pazartesi 15:41:00

SKY İÇ HATLARDAN ÇEKİLİYOR MU?

İç hatlarda tarifeli yolcu taşımacılığı yapan Antalya merkezli SKY Havayolları, iç hatlarda bazı noktalardan çekilme kararı aldı. Yarından itibaren İstanbul ve Ankara’dan yapılan Van uçuşları iptal edildi. Sırada yeni hatların olduğu öne sürüldü.
  • isdihtam yaratan türkiyede insanlar iş imkanı veren bir şirket olduğu unutulmamalıdır sky hava yolları daha büyük başarılara devam eder çekemiyenler çatlasın
  • thy kına yaksın
  • Almanyadan da cekiliyormus???
  • ichatlarda olmak gule oynaya gitmek degildir..ozellikle turk yolcularla.turk yolcular pat diye tum olumsuzluklari aninda sert bir tepki ile verir...sky niye havlu atti? 1) ucaklar en az 20 yasinda.2) surekli gecikme ve asiri sicak kabin.3) gittigin yerden geri gelememek ayni gun.4) tum koltuklar genis aralikli degil.(internet sitesinde yazildigi gibi)bankalarla anlasma taksit olanagi 3 ay diger firmalar 12 ay...tum ikramlar ucretsiz guzel ama diger sirketlerin verdiklerinden epey kalitesiz...kabin ekiplerinin ingilizceleri ve turkce anonslari felaket derecede yerlerde surunuyor.5) ic hatlarda rekabet edecek kadar filo olusturmamak...tum negatfilikler ard arda gelirse sonuc bu sekilde olur...ayrica portakal vermek cok anitpatik....
SKY Havayolları’nın heeyecanla başladığı iç hat macerası umduğu gibi gitmiyor. 15 Ocak’tan itibaren İstanbul-Antalya, Antalya-Ankara, Antalya-İzmir seferleriyle iç hat uçuşlarına başlayan SKY Havayolları, kısa süre sonra yeni uçuş noktalarını da uçuş ağına eklemişti.

Ancak 17 uçaklık filosu bulunan SKY Havayolları, iç hatlarda beklediği başarıyı yakalamayadı. Avrupa’nın en iyi charter havayolu ödülü bulunan SKY Havayolları, önce İzmir hattından çekildi.

İstanbul’dan yaptığı Sabiha Gökçen-İzmir seferlerini 27 Haziran’dan itibaren durduran SKY Havayolları Van hattından da çekildi.

Yarından itibaren ( 2 Ağustos) Ankara ve İstanbul’dan düzenlediği Van uçuşlarını durduran SKY Havayolları’nın başka noktalarda da uçuşlarını durduracağı öne sürüldü.

SKY Havayolları(nın Antalya, Diyarbakır ve Trabzon hattından itibaren kapatılacağı bildirildi.

SKY Havayolları’nın yeni haliyle düzenlenen uçuş planının Çarşamba gününden itibaren sisteme yükleneceği bu hatlardan çekilinip çekilmediğinin de o gün kesinlik kazanacağı belirtildi. SKY’ın bütün iç hat seferlerini de durdurmayı planladığı öne sürüldü ancak bu iddia henüz doğrulanmadı.

Bu arada SKY Havayolları’nın İstanbul ofisinden 30 kişinin işine son verildiği belirtildi.

©AirportHaber.com ÖZEL
SKY İÇ HATLARDAN ÇEKİLİYOR MU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 7 yıl önce
isdihtam yaratan türkiyede insanlar iş imkanı veren bir şirket olduğu unutulmamalıdır sky hava yolları daha büyük başarılara devam eder çekemiyenler çatlasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
thy kına yaksın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Almanyadan da cekiliyormus???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ichatlarda olmak gule oynaya gitmek degildir..ozellikle turk yolcularla.turk yolcular pat diye tum olumsuzluklari aninda sert bir tepki ile verir...sky niye havlu atti? 1) ucaklar en az 20 yasinda.2) surekli gecikme ve asiri sicak kabin.3) gittigin yerden geri gelememek ayni gun.4) tum koltuklar genis aralikli degil.(internet sitesinde yazildigi gibi)bankalarla anlasma taksit olanagi 3 ay diger firmalar 12 ay...tum ikramlar ucretsiz guzel ama diger sirketlerin verdiklerinden epey kalitesiz...kabin ekiplerinin ingilizceleri ve turkce anonslari felaket derecede yerlerde surunuyor.5) ic hatlarda rekabet edecek kadar filo olusturmamak...tum negatfilikler ard arda gelirse sonuc bu sekilde olur...ayrica portakal vermek cok anitpatik....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000