12 Temmuz 2010, Pazartesi 14:16:06

SKY İÇ HAT EKİBİNİ KURUYOR

2010 yılı sonuna doğru iç hat operasyonlarına başlayacak olan SKY Havayolları, 8 farklı pozisyonda istihdam edilmek üzere personel alacağını duyurdu.
  • iç hat için personel alım şartları neler yabancı dil buradada şartmı
  • verilen adrese mailler ulaşmıyor nasıl başvuru yapabiliriz
  • arkadas büyümek zorundasinda anladim sistemin yanlis ic hatlara cok gec kalmadinmi almanyada hava yollarini kurdun halen tek ucak ucuslardan fazla ses yok simdi ic hatlar ya cok ciddi zarar edersen siz bu günlere kolay gelmediniz görgülüller acele etmeyen bu ic hatlara daha kimler girecek daha kimler onlarda görücek yol yakin ken havacilik global lesmek varken özel hava yollari deyip gecmeyin birlesin rekabetten bu saatten sonra zarar dogar batarsiniz kimler gitmediki sayfa kapatmadiki birlesin ilerde bu günleri arasiniz neyse hayirli olsun insallah kazancli olur diyelim bol sanslar..
  • tutunup tutunamıycağı ilk olarak bilet fiyatlarıyla belli olur... bilet fiyatları uygun olup ,bide güler yüz olursa bence tutunamaması için bi sebep yok...
17 uçaklık filosuyla son dönemde adından sıkça söz ettiren SKY Havayolları, bu yılın sonlarına doğru iç hat operasyonlarına başlayacak.

SKY Havayolları Genel Müdürü Tahir Görgülü’nün ilk olarak AirportHaber’e açıkladığı ve konsepti hakkında ipuçları verdiği iç hat projesi öncesi, ekip arayışlarına da başlandı.

SKY Havayolları, genel müdür yardımcıları, Pazarlama Müdürü, iç hat ticaret müdürü, hat kontrol uzmanları, yer işletme uzmanları, bölge satış uzmanları, cost kontrol sorumluları ve slot planlama memurları alacağı açıklandı.

manager@skyairlines.net ve 0 242 310 88 94 faks numarasından yapılacak başvuruların gizli tutulacağı kaydedildi.

Airporthaber.com
SKY İÇ HAT EKİBİNİ KURUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
iç hat için personel alım şartları neler yabancı dil buradada şartmı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
verilen adrese mailler ulaşmıyor nasıl başvuru yapabiliriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadas büyümek zorundasinda anladim sistemin yanlis ic hatlara cok gec kalmadinmi almanyada hava yollarini kurdun halen tek ucak ucuslardan fazla ses yok simdi ic hatlar ya cok ciddi zarar edersen siz bu günlere kolay gelmediniz görgülüller acele etmeyen bu ic hatlara daha kimler girecek daha kimler onlarda görücek yol yakin ken havacilik global lesmek varken özel hava yollari deyip gecmeyin birlesin rekabetten bu saatten sonra zarar dogar batarsiniz kimler gitmediki sayfa kapatmadiki birlesin ilerde bu günleri arasiniz neyse hayirli olsun insallah kazancli olur diyelim bol sanslar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tutunup tutunamıycağı ilk olarak bilet fiyatlarıyla belli olur... bilet fiyatları uygun olup ,bide güler yüz olursa bence tutunamaması için bi sebep yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000