10 Şubat 2014, Pazartesi 09:13:55

SKY HAVAYOLLARI'YLA İLGİLİ SORUŞTURMADA FLAŞ GELİŞME

Geçtiğimiz yıl iflas eden Kayı Group bünyasinde bulunan GTI Travel ve SKY Havayolları ile ilgili soruşturmanın kapsamı genişletildi. Almanya'da yürütülen soruşturmanın 'Özel Yetkili Ekonomik Suçlar Savcılığı'na verildiği iddia edildi.
  • mete bey yalniz biz internet uzerinden sadece bilet almistik otel falan almadik acaba biz de odedigimiz bilet ucretini geri alabilirmiyiz aciklarsaniz sevinirim ben gokan
  • Merhabalar ben 2013 haziran ayında German sky den aldığım biletin parasını aldım.Eğer bilet ücretini geri alamadıysanız size yardımcı olabilirim.
  • ben de sky biletini internetten almistim sansa bak 3 gun sonra sirket batti ne uctuk ne de gorduk sirket batti diye duyuldu paramizi da alamadik hanse merkur sigorta sirketini gosterdiler mektup yazdik ama odemeyecekleri cevabini aldik ama pesini birakmayacagim sahtekar insanlarin uckagitcilar karsi karsiya gelsek yuzlerine tukurecegim
  • benim tahminim deivleten alinan kredilerin faiziyle saga sola olan borclar ödenecek.büyük bir ihtimale su Alinan krediler karaiplerde bir bankada yatiyor.

Sözcü Gazetesi'nden Ali Gülen imzalı habere göre; Türkiye ve Almanya’da ses getiren Görgülü kardeşlere ait GTI ve SKY Havayolları’nın hileli iflası soruşturması genişletildi.

Hileli iflastan kısa süre önce, Ziraat Bankası kredisi olan 14 milyon Euro’nun da bulunduğu şirket kasalarındaki 43 milyon Euro’yu boşaltan Görgülü Kardeşler’in soruşturması Almanya’da “Özel yetkili ekonomik suçlar savcıları”na verildi.

Soruşturmanın, şirketler hakkında “batık” raporu verilmesine rağmen krediyi veren Ziraat Bankası Avrupa sorumlularına kadar gideceği belirtilirken, bankanın ilk başta krediyi 3 milyon Euro olarak düşündüğü ancak Genel Müdür Hüseyin Aydın’ın talimatıyla kredinin 14 milyon Euro’ya çıkarıldığı kaydedildi.

SKY HAVAYOLLARI'YLA İLGİLİ SORUŞTURMADA FLAŞ GELİŞME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

gokan ~ 3 yıl önce
mete bey yalniz biz internet uzerinden sadece bilet almistik otel falan almadik acaba biz de odedigimiz bilet ucretini geri alabilirmiyiz aciklarsaniz sevinirim ben gokan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mete ~ 4 yıl önce
Merhabalar ben 2013 haziran ayında German sky den aldığım biletin parasını aldım.Eğer bilet ücretini geri alamadıysanız size yardımcı olabilirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gokan ~ 4 yıl önce
ben de sky biletini internetten almistim sansa bak 3 gun sonra sirket batti ne uctuk ne de gorduk sirket batti diye duyuldu paramizi da alamadik hanse merkur sigorta sirketini gosterdiler mektup yazdik ama odemeyecekleri cevabini aldik ama pesini birakmayacagim sahtekar insanlarin uckagitcilar karsi karsiya gelsek yuzlerine tukurecegim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
horacio ~ 4 yıl önce
benim tahminim deivleten alinan kredilerin faiziyle saga sola olan borclar ödenecek.büyük bir ihtimale su Alinan krediler karaiplerde bir bankada yatiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000