28 Nisan 2009, Salı 11:52:59

SKY Havayolları'ndan Emekli Pilota Saygı

Havayolları’ nın emektar pilotlarından Sungu Köprülü geçtiğimiz günlerde SKY Havayolları’ nın Hotel isimli TC-SKH uçağıyla emekliliğe adım atmak üzere son uçuşunu gerçekleştirdi.
  • sahil kenarında bir kasabada tanıştım... çok kibar ve değerli bir insan olarak düşünüyorum...bu kadar emeği geçen insanlara vefayı unutmamalıyız bence...
  • Vatandasssss diye baslayan arkadas. Para tatlıdır diyorsun ama bu beyin geç yaşta bir çocuğu oldu; onun istikbalini de kazanmak lazım. Hiç bunu düşünmüyorsun!
  • vatandaş diyorum yıne..bu tonton saçı belınde amca kendısı fosılken sırkete bas vuranları sen cok yaslısın dıye gerı cevırırdı..adam olan adam sırası gelınce ceker gıder yalan dolanla yasını kucultup devam etmez..başta ucus emnıyetıne butun havacılık kurallarına aykırı..tabııı para tatlıdır..ama 80 e gelıncede bırakmak gerekır artık:))
  • Emekli olmamak adına 60 yaşında mahkemeye başvurup yaşını küçültene AYIP olmuyor da burda bunu eleştirenlere mi ayıp oluyor. Hadi canım sizdeee!!!!!

Antalya- Düsseldorf- Antalya uçuşu ile 48 yıllık profesyonel uçuş yaşamını tamamlayan Kaptan Köprülü, yaklaşık 11.000 saati öğretmen uçucu olmak üzere 30.000 saat uçmuştur.

Sivil havacılığın onurlu emektarı Sungu Köprülü son uçuşunu ekip arkadaşlarının uçağı Apron da karşılaması ile tamamladı. Duygulanan emektar pilot, ekip arkadaşlarının sevgi dolu karşılaması için teşekkür ederek herkese tek tek başarılı uçuş dileklerini bildirdi.

Kayıgroup CEO ve SKY Havayolları Genel Müdürü Tahir Görgülü, Sungu Kaptan a özel teşekkürlerini ileterek, sonraki hayatında başarılar diledi.

Sungu Köprülü

SKY Havayolları'ndan Emekli Pilota Saygı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

dr. ~ 5 yıl önce
sahil kenarında bir kasabada tanıştım... çok kibar ve değerli bir insan olarak düşünüyorum...bu kadar emeği geçen insanlara vefayı unutmamalıyız bence...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Vatandasssss diye baslayan arkadas. Para tatlıdır diyorsun ama bu beyin geç yaşta bir çocuğu oldu; onun istikbalini de kazanmak lazım. Hiç bunu düşünmüyorsun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
vatandaş diyorum yıne..bu tonton saçı belınde amca kendısı fosılken sırkete bas vuranları sen cok yaslısın dıye gerı cevırırdı..adam olan adam sırası gelınce ceker gıder yalan dolanla yasını kucultup devam etmez..başta ucus emnıyetıne butun havacılık kurallarına aykırı..tabııı para tatlıdır..ama 80 e gelıncede bırakmak gerekır artık:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Emekli olmamak adına 60 yaşında mahkemeye başvurup yaşını küçültene AYIP olmuyor da burda bunu eleştirenlere mi ayıp oluyor. Hadi canım sizdeee!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000