14 Ağustos 2010, Cumartesi 11:43:41

SKY HAVAYOLLARI'NDA BİR İLK YAŞANIYOR

Turizm sektörünün lider kuruluşlarından KayıGroup'a bağlı SKY Havayolları bir geleneğini bozdu.
  • uniformalarda farkliliktan bahsederken bi anda piyasada icki satmaktan soz ediyorsun" sky kalitesiz oldugu icin piyasada icki satarlar, sen yazdigini okudun mu, ne kadar komik ve rezil durumua kendini dusurdugunu ve de her onune geleni ise almak?? bence senin icinde patlamis havayollarinda calisamamak, sana kolay gelsin.
  • iğrenççççç bayan üniformalaraıyla erkek üniformlarında küçük farklıklılra olamlı sky zaten kalıtesiz olduğu için piyasada içki satarlar ve her önüne geleni işe alırlar......
  • kthy ye tesekkur ederiz eski personeliniz olarak
  • önceki şirketimden tanıdığım 2 efendi arkadaşım şuan bizimle beraber uçuyor.. çok sevindik hayırlı olsun aramıza hoşgeldinzz smile in the sky ;)

2000 yılının sonlarında faaliyete geçen ve ilk uçuşunu 12 Nisan 2001’de gerçekleştiren SKY Havayolları’nın bünyesinde bayan kabin memurları istihdam ediliyordu.

Filo geliştirme çalışmaları ile paralel olarak Şirket Yönetiminin aldığı karar ile artık erkek kabin memurlarını da bünyesinde çalıştırıyor. SKY Havayolları bünyesinde gerekli eğitim ve sertifikaları aldıktan sonra ilk bay kabin memurları bugünden itibaren uçuşlara başladı.

Bilindiği gibi, SKY Havayolları personel alım şartlarını kamuoyuna gazete ilanı ve Internet ile bildiriliyor.

SKY Havayolları, filosunda dört adet B737–800, iki adet B737-900ER, altı adet B737–400, üç adet A320 ve iki adet A321–231 uçağı ile 50 farklı destinasyonda operasyonlarını sürdürüyor.

SKY HAVAYOLLARI'NDA BİR İLK YAŞANIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

Misafir ~ 8 yıl önce
uniformalarda farkliliktan bahsederken bi anda piyasada icki satmaktan soz ediyorsun" sky kalitesiz oldugu icin piyasada icki satarlar, sen yazdigini okudun mu, ne kadar komik ve rezil durumua kendini dusurdugunu ve de her onune geleni ise almak?? bence senin icinde patlamis havayollarinda calisamamak, sana kolay gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
iğrenççççç bayan üniformalaraıyla erkek üniformlarında küçük farklıklılra olamlı sky zaten kalıtesiz olduğu için piyasada içki satarlar ve her önüne geleni işe alırlar......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kthy ye tesekkur ederiz eski personeliniz olarak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
önceki şirketimden tanıdığım 2 efendi arkadaşım şuan bizimle beraber uçuyor.. çok sevindik hayırlı olsun aramıza hoşgeldinzz smile in the sky ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000