27 Mayıs 2008, Salı 13:59:47

SKY Havayolları mezunlarını verdi!

SKY Havayolları 7 adet Boeing uçağının yanı sıra filosuna ekleyeceği yeni Airbus 321 ve 320 model uçaklar ve yeni nesil Boeing 900 ER uçaklar için 9. dönem kabin memurluğu eğitimini tamamlayan başarılı ekip arkadaşlarına sertifikalarını özel bir törenle verdi.
  • bana direk yoldan batan birşey yok.sıfır stres duyuyorum.Okuyunca aslında kötü birşey yazmadığımı sizde tekrardan göreceksiniz.Sizin içiniz fesat.derviş fikrini söyledi.Siz varın farklı zikredin.Eğitim sizede şart.Genel Müdürlere daha bir şart. Türkiyede şirketler belirli bir konuma geldikten sonra nedense hep bir tıkanma yaşıyor.Büyüyor Büyüyor ve tıkanıyor.Vardığı en son noktadan sonra artık sadece enlemesine büyümeye başlıyor.Yani mentalite ve beyin sabit vucut ise enlemesine yol almakta.Yani dengesiz orantısız büyüme.Dengesiz Beslenmede diyebiliriz buna. Aile şirketlerinde oligarşi vardır sevgili FLY ve skylover arkadaşlarım.Sistem doğrularıyla değil şahsi kararlarla yürür.Kağıt üzerinde kurallar vardır doğrular vardır ama uygulamada geçerli olan şahsi kararlardır.Denetleme noktasıda uygulama noktasıda onlardır.Denetleyen kendisi olduğu için onu denetleyecek kimse yoktur.Kurallar onu bağlamaz.Sorumlu olduğu kimse yoktur.Pehlivandır, Paşa kesilir.Canının çektiğini yapar.Bunları yazmam halen rahatsız ediyordu o sizin şahsi problemleriniz. Aslanlar gibi uçuyorlar diyebiliyorsak...Şimdi gelin şu pencereden bakalım Türkiye nereden nerelere uçuyordu Türkiyeye hangi şirketler uçuyordu.Yıl olarak 2001-2006 ve 2006-2008.Eğer pek değişen birşey yok diyorsanız eğitim size tekrardan şart diyorum.Yok eğer bir fark var diyorsanız ve eğer havacılığın ülkemizde geliştiğini kabul ediyorsak bu kadar uçak sayımızı arttırmamıza ve bu kadar yolcu potansiyeli olmamıza rağmen negatif yönde bir gelişme varsa Genel Müdürlerede eğitim şart diyorum buralardan ısrarla bağıra bağıra.
  • en güzel kızlar sky da:)
  • SKY Aılesıne yenı katıln arkadaslarımı kutlarım.Daha oncelerde yanı Havacılık hayatıma ılk Sky da baslamısıdım ama aılevı sebeplerımden ayrılmak zorunda kaldım bence SKY bunları haketmıyor bu tur yorumlar ıle Sky a degıl kendınıze zarar verıyorsunuz.Eskı bır Sky lı olarak Hayırlı olsun yolunuz acık olsun Sn Tahır Gorgulu bu dogrularda devam edın ama sızlerı kıskanan kısılerın yazdıklarına aldırmayın.SKY VE AILESINI COK SEVIYORUM. A.A
  • pes ama yanı ya arkadslar sky ın yaptıkları neden bu kadar sıze kazık gıbı batıyor baksana kedıne vermıs oldugun rumuzdan nekadar vızyonsuz oldugun bellı aktır edın okadar dedıkodular yaptınız batıyor dıye aslanlar gıbı ucuyorlar ve ılave ucaklar ıle bır dolu aıleye ekmek as ımkanı oyle yada boyle sunuyorlar ama orada calısanlar cok memnunlar sız bnce kıskanarak bır yere gelemezsınız sız dedıkodudan vazgecın ısınıze bakın

Konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Artan uçuş taleplerine karşılık filomuzu genişletmek öncelikli hedefimiz ve tabii olarak genişleyen filomuzun en önemli ihtiyacı eğitimli personel. Bu noktada 9. dönem hostes arkadaşlarımız yakın zamanda uçuşlarına başlayacaklar. Ayrıca önümüzdeki hafta itibariyle 60 kişilik yeni bir grup oluşturulacak” diyen, SKY Havayolları Genel Müdürü ve KAYIGROUP Yürütme Kurulu Başkanı Sayın Tahir GÖRGÜLÜ eğitimlerde özellikle uçuş güvenliği ve bağlantılı konulara dikkat ettiklerini bildirdi.

Tahir Görgülü ve eğitimci kaptanların elinden sertifikalarını alan yeni hostesler sabırsızlıkla uçuşları beklediklerini söylerken değerli eğitimcilerine teşekkür etmeyi unutmadılar.

SKY Airlines uçuş destinasyonlarını genişletmeye devam ediyor. Mayıs ayı itibari ile yeni bir açılımda bulunarak Kazakistan’ın Almatı ve Karaganda şehirlerine uçmaya başlıyor. SKY Airlines, haftada iki gün ve karşılıklı olarak gerçekleştirilecek bu  uçuşlar ile Avrupa’dan sonra Asya ile de hava köprüsü oluşturarak Türkiye ve özellikle Antalya’nın turizm gelirlerindeki artışı desteklemeyi amaçlıyor.

sky

sky

SKY Havayolları mezunlarını verdi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

:) ~ 10 yıl önce
bana direk yoldan batan birşey yok.sıfır stres duyuyorum.Okuyunca aslında kötü birşey yazmadığımı sizde tekrardan göreceksiniz.Sizin içiniz fesat.derviş fikrini söyledi.Siz varın farklı zikredin.Eğitim sizede şart.Genel Müdürlere daha bir şart. Türkiyede şirketler belirli bir konuma geldikten sonra nedense hep bir tıkanma yaşıyor.Büyüyor Büyüyor ve tıkanıyor.Vardığı en son noktadan sonra artık sadece enlemesine büyümeye başlıyor.Yani mentalite ve beyin sabit vucut ise enlemesine yol almakta.Yani dengesiz orantısız büyüme.Dengesiz Beslenmede diyebiliriz buna. Aile şirketlerinde oligarşi vardır sevgili FLY ve skylover arkadaşlarım.Sistem doğrularıyla değil şahsi kararlarla yürür.Kağıt üzerinde kurallar vardır doğrular vardır ama uygulamada geçerli olan şahsi kararlardır.Denetleme noktasıda uygulama noktasıda onlardır.Denetleyen kendisi olduğu için onu denetleyecek kimse yoktur.Kurallar onu bağlamaz.Sorumlu olduğu kimse yoktur.Pehlivandır, Paşa kesilir.Canının çektiğini yapar.Bunları yazmam halen rahatsız ediyordu o sizin şahsi problemleriniz. Aslanlar gibi uçuyorlar diyebiliyorsak...Şimdi gelin şu pencereden bakalım Türkiye nereden nerelere uçuyordu Türkiyeye hangi şirketler uçuyordu.Yıl olarak 2001-2006 ve 2006-2008.Eğer pek değişen birşey yok diyorsanız eğitim size tekrardan şart diyorum.Yok eğer bir fark var diyorsanız ve eğer havacılığın ülkemizde geliştiğini kabul ediyorsak bu kadar uçak sayımızı arttırmamıza ve bu kadar yolcu potansiyeli olmamıza rağmen negatif yönde bir gelişme varsa Genel Müdürlerede eğitim şart diyorum buralardan ısrarla bağıra bağıra.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
harpoon ~ 10 yıl önce
en güzel kızlar sky da:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FLY ~ 10 yıl önce
SKY Aılesıne yenı katıln arkadaslarımı kutlarım.Daha oncelerde yanı Havacılık hayatıma ılk Sky da baslamısıdım ama aılevı sebeplerımden ayrılmak zorunda kaldım bence SKY bunları haketmıyor bu tur yorumlar ıle Sky a degıl kendınıze zarar verıyorsunuz.Eskı bır Sky lı olarak Hayırlı olsun yolunuz acık olsun Sn Tahır Gorgulu bu dogrularda devam edın ama sızlerı kıskanan kısılerın yazdıklarına aldırmayın.SKY VE AILESINI COK SEVIYORUM. A.A

Yanıtla

Kalan karakter 1000
skylover ~ 10 yıl önce
pes ama yanı ya arkadslar sky ın yaptıkları neden bu kadar sıze kazık gıbı batıyor baksana kedıne vermıs oldugun rumuzdan nekadar vızyonsuz oldugun bellı aktır edın okadar dedıkodular yaptınız batıyor dıye aslanlar gıbı ucuyorlar ve ılave ucaklar ıle bır dolu aıleye ekmek as ımkanı oyle yada boyle sunuyorlar ama orada calısanlar cok memnunlar sız bnce kıskanarak bır yere gelemezsınız sız dedıkodudan vazgecın ısınıze bakın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000