27 Ocak 2012, Cuma 15:15:39

SKY HAVAYOLLARI KABİN MEMURU ARIYOR...

SKY Havayolları kabin memuru alımı yapacağını duyurdu...
  • arkadaşlar 2012 kabin memuru alımı için yapılan bütün mülakatları geçtim ve eğitim için çağıcaklar diye beklerken bir anda mesaj yolu ile eğitimi dondurduklarını söylediler!!!Lütfen bu konuda bir bilgisi olan varsa birşeyler paylaşsın.Teşekkürler!
  • 15 Uçağı olan koskoca Havayolu şirketi senede 11 ay Full uçuyo,1 ay uçuş azaldığı için maaş vermiyo.İşte sizin gibi iş bilmezler yüzünden bu şirkette çalışan onca insan her sene kış aylarında sıkıntı çekiyor.Koltuklarında oturanlar biraz seslerini çıkartıp,personelin hakkını savunsalar bunların hiçbiri yaşanmaz.
  • ESKİ BİR SKY HAVAYOLU ÇALIŞANI OLARAK VE HALA BAĞLARIMIZ Bİ ŞEKİLDE OLAN BU ŞİRKETLE İLGİLİ ANLAMSIZ YAZI YAZAN ARKADAŞIM MADEM İNSANLARA ÇALIŞMAYIN BU ŞİRKETTE DİYOSUN SENİN HALA NE İŞİN VAR? KIŞ BOYU YATIYOSUNUZ YAZ BOYU HAFTADA MAXIMUM 4 UCUS YAPIYOSUNUZ DAHA NE ISTIYOSUNUZ GIT BIR PEGASUS HAFTADA 6 GUN UCUS VAR O VAR BU VAR ADAM UCAKLARINI PAZARLAYAMADIGI ICIN YARIM MAAS VERIYO EN AZINDAN YARISINIDA DAHA
  • Susmayın arkadaşlar bu şirkette durulmaz,bunlarla çalışılmazzzz,artık yeter
Antalya merkezli SKY Havayolları bay ve bayan kabin memuru alımı yapacağını duyurdu.

Aradığı özellikler kapsamında kabin memuru ve kabin amiri alımı yapacağı konusunda ilan veren SKY Havayolları, bay ve bayan elemanlarda aradığı özellikleri şöyle sıraladı.

Adaylarda:

T.C. Vatandaşı olmak
En az lise mezunu
İyi derecede İngilizce bilmek (2. dil Almanca, Norveçce, Rusça)
Orantılı boy ve kiloya sahip (Bayanlarda en az 1.65, erkek adaylar en az 1.70 cm)
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Uçuşa engel sağlık problemi olmayan
Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi gelişmiş,
Antalya'da ikamet ede veya edebilecek

SKY HAVAYOLLARI KABİN MEMURU ARIYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 6 yıl önce
arkadaşlar 2012 kabin memuru alımı için yapılan bütün mülakatları geçtim ve eğitim için çağıcaklar diye beklerken bir anda mesaj yolu ile eğitimi dondurduklarını söylediler!!!Lütfen bu konuda bir bilgisi olan varsa birşeyler paylaşsın.Teşekkürler!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
15 Uçağı olan koskoca Havayolu şirketi senede 11 ay Full uçuyo,1 ay uçuş azaldığı için maaş vermiyo.İşte sizin gibi iş bilmezler yüzünden bu şirkette çalışan onca insan her sene kış aylarında sıkıntı çekiyor.Koltuklarında oturanlar biraz seslerini çıkartıp,personelin hakkını savunsalar bunların hiçbiri yaşanmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ESKİ BİR SKY HAVAYOLU ÇALIŞANI OLARAK VE HALA BAĞLARIMIZ Bİ ŞEKİLDE OLAN BU ŞİRKETLE İLGİLİ ANLAMSIZ YAZI YAZAN ARKADAŞIM MADEM İNSANLARA ÇALIŞMAYIN BU ŞİRKETTE DİYOSUN SENİN HALA NE İŞİN VAR? KIŞ BOYU YATIYOSUNUZ YAZ BOYU HAFTADA MAXIMUM 4 UCUS YAPIYOSUNUZ DAHA NE ISTIYOSUNUZ GIT BIR PEGASUS HAFTADA 6 GUN UCUS VAR O VAR BU VAR ADAM UCAKLARINI PAZARLAYAMADIGI ICIN YARIM MAAS VERIYO EN AZINDAN YARISINIDA DAHA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Susmayın arkadaşlar bu şirkette durulmaz,bunlarla çalışılmazzzz,artık yeter

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000