20 Haziran 2011, Pazartesi 10:49:25

SKY ÇALIŞANLARINDAN ANLAMLI BAĞIŞ

Sky Airlines çalışanları kan bağışında bulundu
  • Personel müdürü Türk mü?
  • Birader ; sen de kan ver senin de hayrın olsun.Sana ne uniforma veya değil..Gereksiz yorumlara müdahale Md.lüğünden ( Yorumasin)
  • ofis görevinde olan çalışanlarınız uniforma ile mi görev yapıyorlar? daha uygun bir minare-kılıf hazırlasaydınız belki yaptığınız bu yardımın bir anlamı olurdu ama hemen savunmaya gectiğinize gore belli ki reklam amaçlıymış...
  • Degerli bir yorumcumuz *Reklamin iyisi kotusu olmaz basligi altinda* Hassasiyetinize tesekkur ederim.Fakat Resimde gormus oldugunuz arkadaslar ogun sadece Boro gorevleri oldugu icin bu sekilde uniformalar ile cikmislardir.Herhangi bir ucuslari o gune dair yok idi .Hassasiyetinize tesekkur ederim. Sky Personel Mudurlugu
Kızılay’ın geleneksel olarak düzenlediği “Kan Bağışı Kampanyası” çerçevesinde görevlendirdiği mobil sivil ekibin bu seferki durağı Sky Airlines oldu. Kayı Group merkez binasını ziyaret eden Kızılay’a çok sayıda Sky Airlines personeli kan bağışında bulundu.

Türk havacılığının öncü şirketlerinden Sky Airlines, sağlık alanında örnek bir etkinliğe imza attı. Geleneksel olarak düzenlenen kan bağışı kampanyasında Kızılay mobil ekibinin ziyaret ettiği Sky Airlines binasında çok sayıda Sky personeli kan bağışı yaptı.

Sky Airlines Genel Müdürü Tahir Görgülü; “Personelimizin böylesine anlamlı ve gönüllü bir organizasyona katılımı gurur verici” diyerek memnuniyetini dile getirdi.
Kızılay Antalya Kan Merkezi Doktoru Dr. Afet Alizade Açıl ise Sky Airlines çalışanlarının yoğun katılımının mutluluk verici olduğunu belirterek: “Sky Airlines personeline bu konuda gösterdikleri bilinçli ve sorumlu davranışları için teşekkür ederim. Bundan sonra Sky Airlines çalışanlarını her yıl kan bağışına davet ediyoruz” dedi.
SKY ÇALIŞANLARINDAN ANLAMLI BAĞIŞ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
Personel müdürü Türk mü?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Birader ; sen de kan ver senin de hayrın olsun.Sana ne uniforma veya değil..Gereksiz yorumlara müdahale Md.lüğünden ( Yorumasin)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ofis görevinde olan çalışanlarınız uniforma ile mi görev yapıyorlar? daha uygun bir minare-kılıf hazırlasaydınız belki yaptığınız bu yardımın bir anlamı olurdu ama hemen savunmaya gectiğinize gore belli ki reklam amaçlıymış...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Degerli bir yorumcumuz *Reklamin iyisi kotusu olmaz basligi altinda* Hassasiyetinize tesekkur ederim.Fakat Resimde gormus oldugunuz arkadaslar ogun sadece Boro gorevleri oldugu icin bu sekilde uniformalar ile cikmislardir.Herhangi bir ucuslari o gune dair yok idi .Hassasiyetinize tesekkur ederim. Sky Personel Mudurlugu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000