26 Nisan 2010, Pazartesi 20:17:30

SKY AIRLINES'IN YENİ PİLOTLARI

SKY Havayolları nın merkezi olan Kayı Plaza da gerçekleştirilen tören ile Kaptan Pilot olmaya hak kazanan 7 First Officer (F/O) a apoletleri takıldı.
  • İsa Özal 88 mezunu Hava Kuvvetlerinden istifa eden pilot mu?
  • zannedersem sky havayolları yakında havacılıkta ikinci sıraya yerleşecek. kalitesiyle gelişimiyle, atılımlarıyla ve geleceğe yaptığı yatırımla yakında thy den sonra 2. sıraya oturacak. bu kaliteyle ve kurumsallığı ile büyümeye devam ederse thy da zorlayacak gibi. yolunuz açık olsun sky havayolları. sky ın yetiştirdiği kaptanlarımızıda kutluyorum. diğer hava yollarına örnek olmaya başladınız.
  • SKY ailesinin değerli pilotları ve çalışanlarının başarılarının devamını diliyorum, yeni kaptanlarımıza hayırlı ,emniyetli uçuşlar.
  • Hepinize yeni görevinizde başarılar diliyorum..Sizleri çok seviyor ve özlüyorum..Yüreği havacılık aşkıyla dolu siz değerli dostlarıma emniyetli uçuşlar dilerim...BULANER
Uçuş süreleri ve eğitimlerini tamamlayan F/O lara apoletlerini SKY Havayolları Genel Müdür ve Kayıgroup CEO su Sn. Tahir Görgülü, yeni kaptanların eşleri ve SKY Havayolları Kaptan pilotları taktı. Sn. Tahir Görgülü apoletler takılırken “SKY Havayolları adına yaşanan güzel anlardan biri daha. Kuruluş olarak eğitim ve gelişmelere destek olmak ana ilkelerimizden. Yeni kaptan pilotlarımızı tebrik ederek hayırlı uçuşlar diliyorum” dedi.

Sky Havayolları nın yeni kaptan pilotları;

Boeing 737
Abdullah YILDIRIM, İlker GÖKKAYA, Barış OĞUZ, Halil VARDAR, Oskaras PAVLOVAS

Airbus
İsa ÖZAL Recep SERİN

SKY AIRLINES'IN YENİ PİLOTLARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Meraklı ~ 1 yıl önce
İsa Özal 88 mezunu Hava Kuvvetlerinden istifa eden pilot mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
zannedersem sky havayolları yakında havacılıkta ikinci sıraya yerleşecek. kalitesiyle gelişimiyle, atılımlarıyla ve geleceğe yaptığı yatırımla yakında thy den sonra 2. sıraya oturacak. bu kaliteyle ve kurumsallığı ile büyümeye devam ederse thy da zorlayacak gibi. yolunuz açık olsun sky havayolları. sky ın yetiştirdiği kaptanlarımızıda kutluyorum. diğer hava yollarına örnek olmaya başladınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SKY ailesinin değerli pilotları ve çalışanlarının başarılarının devamını diliyorum, yeni kaptanlarımıza hayırlı ,emniyetli uçuşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hepinize yeni görevinizde başarılar diliyorum..Sizleri çok seviyor ve özlüyorum..Yüreği havacılık aşkıyla dolu siz değerli dostlarıma emniyetli uçuşlar dilerim...BULANER

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000