28 Şubat 2011, Pazartesi 17:03:49

SKY AIRLINES 4'ÜNCÜ OLDU

SKY Hava Taşımacılık A.Ş beyan ettiği matrah ile kurumlar vergisinde Antalya genelinde kurumlar arasında 4'üncü oldu.
  • Arkadaşlar isim vermiyorum link veriyorum. http://www.ant-vdb.gov.tr/rekortmen/2009/kurumliste.pdf Şunu da belirtmek isterim ki Sunexpress'in resmi dairelerde geçen adı Güneş Ekspresstir. not: 1. ile 4. arasında da 2 katından fazla fark varmış yaa.
  • 1. ICF ÇELEBİ AŞ. sun express antalyada tutunamadı kaçtı izmire ki kar etcekte vergi vercek rekabet iyidir iii olan büyüsün
  • 1. SunExpress
  • mutluluktan uçuyoruz

Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı, bu yıl 22'ncisi düzenlenen 'Vergi Haftası' etkinlikleri kapsamında, Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı Gelir İdaresi Grup Müdürü, Kurumlar Vergi Dairesi Müdürü ve Muratpaşa Vergi Dairesi Müdürü 2009 yılı faaliyetlerinden dolayı beyan ettiği matrah ile Kurumlar Vergisi ödemesinde dereceye giren SKY Hava Taşımacılık A.Ş. yi ziyaret etti.

Gelir İdaresi Grup Müdürü, Antalya genelinde 2009 yılı itibariyle 4. sırada yer alan SKY Airlines in teşekkür belgesini Kayıgroup Yürütme Kurulu Üyelerine takdim etti, SKY Airlines in önümüzdeki yıllarda da yüksek performans göstererek SKY’ı daha üst derecelerde görmek istediklerini ve bu tür belgeleri teşkilatları adına vermekten onur duyduklarını ifade etti.

Kayıgroup yetkililer almış oldukları bu belgenin Kayıgroup’a daha iyi bir motivasyon sağlayacağını ifade ederek Vergi Dairesi yetkililerine teşekkür ettiler.

SKY AIRLINES 4'ÜNCÜ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşlar isim vermiyorum link veriyorum. http://www.ant-vdb.gov.tr/rekortmen/2009/kurumliste.pdf Şunu da belirtmek isterim ki Sunexpress'in resmi dairelerde geçen adı Güneş Ekspresstir. not: 1. ile 4. arasında da 2 katından fazla fark varmış yaa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
1. ICF ÇELEBİ AŞ. sun express antalyada tutunamadı kaçtı izmire ki kar etcekte vergi vercek rekabet iyidir iii olan büyüsün

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
1. SunExpress

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
mutluluktan uçuyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000