10 Şubat 2011, Perşembe 15:20:52

SKY 25 GÜNDE KAÇ YOLCU TAŞIDI?

10-13 Şubat tarihlerinde TÜYAP’ta düzenlenen 15’inci EMITT Fuarı’nda yoğun ilgi gören Sky Airlines 15 Ocak’ta başladığı tarifeli iç hatlar uçuşlarında 25 günde 43 bin yolcuya hizmet verdi.
  • avrupada 1 ucakla mi onde gelen sirket olacaksiniz?ya da ic hatlarda 4 tane dokuk 737-400 le mi?siz ikinci bile olamazsiniz malesef.
  • sabah ankaradan geldim normalde uçağı tercih ediyorum ama bir baktım elazığ- ankara gidiş dönüş 337 tl.(anadolu jet ) sadece sky değil hepsi gelmeli bence elazığa.
  • KISKANMA NE OLUR ÇALIŞ SENİN DE OLUR...SKY DÜŞMANLARINA...
  • hataydan antalyaya, adanadan antalyaya ucus istiyoruz. pegasusa yeter artik
“Avrupa’nın En İyi Charter Şirketi” seçilen ve 10 yıl boyunca Avrupa’da 11 milyondan fazla yolcu taşıyan Sky Airlines, tarifeli iç hatlar seferlerine başladığı 15 Ocak’tan beri yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Haftanın 7 günü Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Diyarbakır, Van ve Trabzon arasında tarifeli uçuşlar düzenleyen Sky Airlines, 25 gün gibi kısa bir sürede 800 saat uçuş ve 580 sefer gerçekleştirirken 43 bin yolcu taşıdı.

Sky Airlines’la havacılık sektöründe büyüyeceğiz

EMITT Fuarı’nda Sky Airlines’ı değerlendiren Kayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü, “Çok kısa zamanda yoğun bir taleple karşılaştık. İç hatlardaki destinasyon sayısını artırarak havacılık sektöründe büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Görgülü, “Dış hatlardaki havacılık tecrübemizi iç hatlara da taşıyarak kış döneminde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Trabzon, Van ve Diyarbakır olmak üzere 7 şehre tarifeli uçuşlar düzenlemeye başladık” dedi. Yıl içerisinde aralarında Kayseri, Elazığ, Gaziantep, Bodrum, Dalaman ve Kıbrıs’ın bulunduğu 10 yeni şehir katarak bu destinasyonlar arasında çapraz uçuşlar gerçekleştireceklerini belirten Görgülü, “Amacımız 2011 yılında 20 bin saatin üzerinde uçarak, 1 milyon yolcuya ulaşmaktır” dedi.

German Sky Airlines ile Avrupa’da iç hat uçuşlarına başladık

Grup olarak büyüme stratejilerinin havacılık sektöründe olacağını ifade eden Görgülü, “German Sky Airlines’la Avrupa’daki uçuşlarımıza 2010’un son çeyreğinde başladık. Böylece German Sky Airlines’la birlikte Avrupa’da iç hat uçuşları yaparak önde gelen havayolu şirketi olmayı istiyoruz” dedi.

Sky Airlines ayrıcalığıyla uçmak isteyenler, biletlerini acentalardan, internetten (www.skyairlines.net) ve şirketin Call Center’ından (444 91 91) telefonla satın alabilecekler.
SKY 25 GÜNDE KAÇ YOLCU TAŞIDI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 7 yıl önce
avrupada 1 ucakla mi onde gelen sirket olacaksiniz?ya da ic hatlarda 4 tane dokuk 737-400 le mi?siz ikinci bile olamazsiniz malesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sabah ankaradan geldim normalde uçağı tercih ediyorum ama bir baktım elazığ- ankara gidiş dönüş 337 tl.(anadolu jet ) sadece sky değil hepsi gelmeli bence elazığa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KISKANMA NE OLUR ÇALIŞ SENİN DE OLUR...SKY DÜŞMANLARINA...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hataydan antalyaya, adanadan antalyaya ucus istiyoruz. pegasusa yeter artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000