08 Ağustos 2012, Çarşamba 09:42:26

ŞIRNAK'TA HASRET SONA ERİYOR

Şırnaklılar, 4 ay sonra hizmete açılacak olan Şırnak Havaalanı sayesinde havayolu ile seyahat etme imkanına kavuşacak...
  • Şırnak ayda ortalama 100 milyon dolar ihracat yapan bir ilimiz. Bu havaalanının ilimize çok faydası olacak diye umuyorum.
  • kürdistan hayalleri kuran hainlere böyle güzel yatırımlarla en iyi ders verilir.oranın halkı bu yatırımlar sayesinde kendini sahipsiz ve dışlanmış hissetmez.devamı gelmelidir.yok öyle ölü yatırım,boşuna,değmez vs.. Demekle olmaz bu işler.o bölgeye daha fazla yatırım yapılmalı.
  • Ölü yatırımlara bir yenisi daha. Kütahya-Uşak-Afyon (üçündede havaalanı olan ) üç ilimiz arasına koskaca meydan yapan zihniyetin yeni harcaması. Benim vergilerimi böyle harcıyanlar umarım ileride bunun cezasını çeker.
  • doğu ve güneydoğunun terörden dolayı zarar görmüş bitik durumda olan şehirlerinden bir tanesi Şırnaka havaalanı yapılıyor ne güzel bir şeyler.. inanıyorum ki yatırım yapılacaktır şehre az da olsa işsizlik bir miktar azalacaktır sen gitme o gitmesin o zaman kim gidece pkk gitsin o zaman havalanı her yönde olumlu olacaktır

Şırnak'ta havaalanı yapılması ile ilgili taleplerini uzun yıllardır her fırsatta dile getiren ve bu isteklerini zaman zaman rapor halinde aralarında cumhurbaşkanı, başbakan ve bakanlara sunan Şırnaklıların bu özlemi nihayet son buluyor. Halen havayolu ulaşımını 300 kilometre uzaklık nedeniyle 4-5 saat süren karayolu yolculuğunun ardından ulaştıkları Diyarbakır ya da Mardin'deki havaalanları üzerinden gerçekleştirmek zorunda kalan Şırnaklıların bu çilesi 4 ay sonra sona erecek.

Yaklaşık 2 yıl önce Cizre-İdil karayolu üzerinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in de katıldığı törenle temeli atılan Şırnak Havaalanı yıl sonunda tamamlanacak. Yıllık 500 bin yolcu kapasiteli olacak havalanın Şırnak'ın turizm ve ekonomisine de büyük katkı sağlayacak.

ŞIRNAK'TA HASRET SONA ERİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

İstanbullu ~ 6 yıl önce
Şırnak ayda ortalama 100 milyon dolar ihracat yapan bir ilimiz. Bu havaalanının ilimize çok faydası olacak diye umuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
kürdistan hayalleri kuran hainlere böyle güzel yatırımlarla en iyi ders verilir.oranın halkı bu yatırımlar sayesinde kendini sahipsiz ve dışlanmış hissetmez.devamı gelmelidir.yok öyle ölü yatırım,boşuna,değmez vs.. Demekle olmaz bu işler.o bölgeye daha fazla yatırım yapılmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Ölü yatırımlara bir yenisi daha. Kütahya-Uşak-Afyon (üçündede havaalanı olan ) üç ilimiz arasına koskaca meydan yapan zihniyetin yeni harcaması. Benim vergilerimi böyle harcıyanlar umarım ileride bunun cezasını çeker.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ŞIRNAK havalanı.. ~ 6 yıl önce
doğu ve güneydoğunun terörden dolayı zarar görmüş bitik durumda olan şehirlerinden bir tanesi Şırnaka havaalanı yapılıyor ne güzel bir şeyler.. inanıyorum ki yatırım yapılacaktır şehre az da olsa işsizlik bir miktar azalacaktır sen gitme o gitmesin o zaman kim gidece pkk gitsin o zaman havalanı her yönde olumlu olacaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000