21 Ağustos 2014, Perşembe 17:01:05

ŞİRKETLERE 'UÇMAYIN' ÇAĞRISI

Kassam Tugayları, Ben Gurion Havalimanı'nı 'M75' tipi füzeyle hedef aldığını duyurdu.
  • müslüman kardeşleri ile sadece mezhep eksenli çıkar çatışmalarına giren, müslümanlara cihad ilan ettiğini açıklayan sözde cihad örgütleri, nerelerdesiniz ki; kaide,işid, nüsra, öso...diğerleri de var tabi, bakın oralarda bir şeyler oluyor, filistin, terör, israil, yahudi, bomba,katliam... neden sesiniz sadece müslümanlara çıkıyor da buralarda kuyruğunuzu kıstırıyorsunuz; neden acaba, amcalarınız izin vermediği için olabilir mi, yada siz o amcalarınızın taşeronu olduğunuz için, yada israil ile aynı çanaktan yediğiniz için,kana buladığınız oralardaki esas projenin sahiplerinin israil ya da diğer emperyal güçler olduğu için olabilir mi...o kadar beslendiniz, semirdiniz haydi şimdi zamanı geldi artık. çıkın şöyle bir orta doğu delikanlı (!) görsün. geçtim bunları, o kadar müslüman ülke, sizin neden sesiniz çıkmaz, çıkan sesinizi nasıl kısarlar öyle... el kadar israil, tükürseniz boğulur, peki siz kimiz taşeronusunuz. müslümansınız öyle ya, derdiniz başka sizin.
  • Hmm yazan vatandas! At gozluklerini cikarma vakti gelmedi mi artik!??
  • Din milliyetçiliği yılanın düşmanının vücudunu sardığı gibi sizleri de sarmış.nasıl ki işid denilen yobazlar,caniler nasıl ki hamastaki bazı teröristler müslümansa unutmaki sen de müslümansın!peki sen de onlar gibi cani misin? Hayır!şimdi dersin her müslüman aynı değil,her insan aynı değil. O zaman her yahudiyi de hamastaki suçsuz insanların canını alanla aynı kefeye koyamassın.kuru kafalığı,düşünmeden konuşmayı yazmayı bırakın artık.ülke cahil cühela kaynıyor!!bu sözde size ders olsun.bakın bakalım sen hangi kategoridesin?"Aptallara göre insanlar; ırk, cinsiyet, milliyet, yaş, statü, renk, din ve dil başta olmak üzere 8'den fazla kategoriye ayrılırlar. Halbuki olay bu kadar komplike değildir. İnsanlar sadece 2'ye ayrılırlar: İyi insanlar ve kötü insanlar." Albert Einstein
  • Tek operasyonda 2000'den fazla insanı kadın-çocuk demeden katleden İsrail'e karşı Filistinliler kendini savunma hakkına sahiptir. İsrail katlederken seyirci kalanlar şimdi çıkıp terörizm çığlıkları atmaya hak sahibi değildir. İşgalci İsrail bölgeden defolmadıkça Filistinliler kendini savunmalıdır. Gerçek terörist İsraildir. Not: Airporthaber İsraile terörist dememe alındı galiba. Başka bir yorumumu yayınlamadı. Muhtemelen bunu da yayınlamayacak. İsrailin Türkiye medyasına nasıl korku verdiği ortada.

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, Ben Gurion Havalimanı'nı yerel yapım füzeyle vurduğunu bildirdi.

Kassam Tugayları'ndan yapılan yazılı açıklamada, 'Tel Aviv'e 15 kilometre uzaklıktaki Ben Gurion Havalimanı, yerel yapım M75 tipi füzeyle hedef alındı' denildi.

Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde, dün yaptığı açıklamada, Ben Gurion Havalimanı'nın, bu sabahtan itibaren hedef alınacağını belirterek, uluslararası hava yolu şirketlerini, İsrail hava sahasına girmemeleri yönünde uyarmıştı.

Öte yandan İsrail medyasının haberlerine göre, bazı hava yolu şirketleri, güvenlik nedeniyle Ben Gurion Havalimanındaki seferlerini değiştirdiği iddia ediliyor.

ŞİRKETLERE 'UÇMAYIN' ÇAĞRISI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

orta doğu ~ 4 yıl önce
müslüman kardeşleri ile sadece mezhep eksenli çıkar çatışmalarına giren, müslümanlara cihad ilan ettiğini açıklayan sözde cihad örgütleri, nerelerdesiniz ki; kaide,işid, nüsra, öso...diğerleri de var tabi, bakın oralarda bir şeyler oluyor, filistin, terör, israil, yahudi, bomba,katliam... neden sesiniz sadece müslümanlara çıkıyor da buralarda kuyruğunuzu kıstırıyorsunuz; neden acaba, amcalarınız izin vermediği için olabilir mi, yada siz o amcalarınızın taşeronu olduğunuz için, yada israil ile aynı çanaktan yediğiniz için,kana buladığınız oralardaki esas projenin sahiplerinin israil ya da diğer emperyal güçler olduğu için olabilir mi...o kadar beslendiniz, semirdiniz haydi şimdi zamanı geldi artık. çıkın şöyle bir orta doğu delikanlı (!) görsün. geçtim bunları, o kadar müslüman ülke, sizin neden sesiniz çıkmaz, çıkan sesinizi nasıl kısarlar öyle... el kadar israil, tükürseniz boğulur, peki siz kimiz taşeronusunuz. müslümansınız öyle ya, derdiniz başka sizin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hmm yazan vatandas! At gozluklerini cikarma vakti gelmedi mi artik!??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Din milliyetçiliği yılanın düşmanının vücudunu sardığı gibi sizleri de sarmış.nasıl ki işid denilen yobazlar,caniler nasıl ki hamastaki bazı teröristler müslümansa unutmaki sen de müslümansın!peki sen de onlar gibi cani misin? Hayır!şimdi dersin her müslüman aynı değil,her insan aynı değil. O zaman her yahudiyi de hamastaki suçsuz insanların canını alanla aynı kefeye koyamassın.kuru kafalığı,düşünmeden konuşmayı yazmayı bırakın artık.ülke cahil cühela kaynıyor!!bu sözde size ders olsun.bakın bakalım sen hangi kategoridesin?"Aptallara göre insanlar; ırk, cinsiyet, milliyet, yaş, statü, renk, din ve dil başta olmak üzere 8'den fazla kategoriye ayrılırlar. Halbuki olay bu kadar komplike değildir. İnsanlar sadece 2'ye ayrılırlar: İyi insanlar ve kötü insanlar." Albert Einstein

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayyyfon'a ~ 4 yıl önce
sozunu alintiladigin zat da atom bombasini imal eden 19 yahudi bilim adaminin akil hocasi bir yahudidir.Simdi insanliga iyilik mi kotuluk mu yapmistir
Terörist İsrail ~ 4 yıl önce
Tek operasyonda 2000'den fazla insanı kadın-çocuk demeden katleden İsrail'e karşı Filistinliler kendini savunma hakkına sahiptir. İsrail katlederken seyirci kalanlar şimdi çıkıp terörizm çığlıkları atmaya hak sahibi değildir. İşgalci İsrail bölgeden defolmadıkça Filistinliler kendini savunmalıdır. Gerçek terörist İsraildir. Not: Airporthaber İsraile terörist dememe alındı galiba. Başka bir yorumumu yayınlamadı. Muhtemelen bunu da yayınlamayacak. İsrailin Türkiye medyasına nasıl korku verdiği ortada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000