12 Nisan 2009, Pazar 07:50:03

SIRADA VIP A330 MU VAR

Başbakanlığa yeni gelen Gulfstream G550 tipi uzun menzilli iş jetinden sonra bir adet de geniş gövdeli, Airbus A330 tipi uçak alımının gündeme geldiği iddia edildi.
  • bir gazetenin yazdığı ve doğrulanmayan bir haberden yola çıkarak ihtilal isteyenlerin havacılıkla ilgili yorumda bulunması inanılacak gibi değil üstelik 80 ihtilalini bu arkadaşlar ya hiç yaşamamış yada şimdi başta olanları kendi adamları gibi görüyorlar size yaşayan biri olarak şimdiden söyleyeyim 80 ihtilalinde sağcınında,solcununda canına okundu sonra sizde pişman olmayın
  • bakınız çingeneye yetki vermişler önce babasını kesmiş.zot kısmetten çıkınca tarak bağdat tan gelirmiş.Tarakları bağdattan yola çıktı...Benden söylemesi.Ayrıca bahçıvanla alakalı olanda var
  • bazen mecburen uzun seyahat icin(genelde gazeteciler ve isadamlari da var) mecburen THY nin A 340 lar kullaniliyor.YANI olan seyi bilmeden öyle yorum olsun diye abartmayin!!siyaset yapacaksaniz partilere katilin!!!
  • O SON ALDIĞIN UÇAKLA KAÇACAKSIN TÜRKİYEDEN SEN.

Uzun menzilli, kalabalık gidilen seyahatlerde kullanılacak uçak için görüşmelerin yapıldığı belirtiliyor. Airbus A330’ların yolcu modelinin fiyatı 180-200 milyon dolar arasında.

Uçağın kabininin VIP konfigrasyonuna getirilmesi ile fiyatın en az 250 milyon dolara çıkması bekleniyor. Çift motorlu A330’un VIP kullanıcıları arasında Suudi Arabistan, Katar Emirliği ve Endonezya bulunuyor.

Fransız Hükümeti de Haziran 2008’de VIP uçuşlarında kullanılmak üzere iki adet Airbus A330 siparişi vermişti. Bu arada 777’ye geçecek 44 pilotluk listede Başbakanlığın Airbus A319CJ TC-ANA uçağında görev yapan Ceyhan Yılmazcan, Tolga Malkoç ve Eşref Ruhan Şerbetçi’nin A330/A340 filosuna atanarak eğitime başlaması dikkat çekti.

Hürriyet

SIRADA VIP A330 MU VAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 9 yıl önce
bir gazetenin yazdığı ve doğrulanmayan bir haberden yola çıkarak ihtilal isteyenlerin havacılıkla ilgili yorumda bulunması inanılacak gibi değil üstelik 80 ihtilalini bu arkadaşlar ya hiç yaşamamış yada şimdi başta olanları kendi adamları gibi görüyorlar size yaşayan biri olarak şimdiden söyleyeyim 80 ihtilalinde sağcınında,solcununda canına okundu sonra sizde pişman olmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bakınız çingeneye yetki vermişler önce babasını kesmiş.zot kısmetten çıkınca tarak bağdat tan gelirmiş.Tarakları bağdattan yola çıktı...Benden söylemesi.Ayrıca bahçıvanla alakalı olanda var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bazen mecburen uzun seyahat icin(genelde gazeteciler ve isadamlari da var) mecburen THY nin A 340 lar kullaniliyor.YANI olan seyi bilmeden öyle yorum olsun diye abartmayin!!siyaset yapacaksaniz partilere katilin!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
O SON ALDIĞIN UÇAKLA KAÇACAKSIN TÜRKİYEDEN SEN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000