27 Haziran 2016, Pazartesi 09:10:23

Singapur uçağı böyle yandı

Singapur Havayolları'na ait uçağın acil iniş sonrası kanadında yangın çıktı.
  • THY'nin yeni 77W'su.
  • o kaptanın singapurda son uçuşu olur, 2 ay sonra gelir thy de başlar. uçak yanarken adam merdiven gelmesini beklemiş. kınamayalım herkesin başına gelebilir diyecem ama bu hakkaten fazla olmuş.
  • beni daha da telaşlandıran bu kevser ve kevserin yazdığını beğenen 3 kişinin bu sitede takılması, yorum yazması. yani muhtemelen havacı olması. bu gibi insanlar havalimanlarında çalıştırılmamalı. yabancı gavur günahkar diyerek uçaklara ne yapabileceğini bir hayal edin ! bu kevserin yorumu suç unsuru içermektedir. yetkililerin hareket etmesi gerekir
  • Milli uçak yanmicakmis kesin bilgi yayalım.

Singapur Havayolları'na ait uçağın acil iniş sonrası kanadında yangın çıktı.

Kalktıktan bir süre sonra motor sorunu olduğu gerekçesiyle Changi Havalimanı'na geri dönen uçağın inişi sonrası yürekler ağızlara geldi. 222 yolcusu bulunan Boeing 777 tipi uçağın kanadı bir anda alev aldı.

Uçak durduktan sonra hızla boşaltıldı. Şans  eseri kimsenin burnu kanamadı. Yangının çıkış sebebine ilişkin inceleme başlatıldı.

  

Singapur uçağı böyle yandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

yeni 77w ~ 10 ay önce
THY'nin yeni 77W'su.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
geçmiş olsun ~ 10 ay önce
o kaptanın singapurda son uçuşu olur, 2 ay sonra gelir thy de başlar. uçak yanarken adam merdiven gelmesini beklemiş. kınamayalım herkesin başına gelebilir diyecem ama bu hakkaten fazla olmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gökhan çakır ~ 10 ay önce
beni daha da telaşlandıran bu kevser ve kevserin yazdığını beğenen 3 kişinin bu sitede takılması, yorum yazması. yani muhtemelen havacı olması. bu gibi insanlar havalimanlarında çalıştırılmamalı. yabancı gavur günahkar diyerek uçaklara ne yapabileceğini bir hayal edin ! bu kevserin yorumu suç unsuru içermektedir. yetkililerin hareket etmesi gerekir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trolley ~ 10 ay önce
Milli uçak yanmicakmis kesin bilgi yayalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000