27 Haziran 2016, Pazartesi 09:10:23

Singapur uçağı böyle yandı

Singapur Havayolları'na ait uçağın acil iniş sonrası kanadında yangın çıktı.
  • yetimlerin hakları şaşırtmıştır.
  • THY'nin yeni 77W'su.
  • o kaptanın singapurda son uçuşu olur, 2 ay sonra gelir thy de başlar. uçak yanarken adam merdiven gelmesini beklemiş. kınamayalım herkesin başına gelebilir diyecem ama bu hakkaten fazla olmuş.
  • beni daha da telaşlandıran bu kevser ve kevserin yazdığını beğenen 3 kişinin bu sitede takılması, yorum yazması. yani muhtemelen havacı olması. bu gibi insanlar havalimanlarında çalıştırılmamalı. yabancı gavur günahkar diyerek uçaklara ne yapabileceğini bir hayal edin ! bu kevserin yorumu suç unsuru içermektedir. yetkililerin hareket etmesi gerekir

Singapur Havayolları'na ait uçağın acil iniş sonrası kanadında yangın çıktı.

Kalktıktan bir süre sonra motor sorunu olduğu gerekçesiyle Changi Havalimanı'na geri dönen uçağın inişi sonrası yürekler ağızlara geldi. 222 yolcusu bulunan Boeing 777 tipi uçağın kanadı bir anda alev aldı.

Uçak durduktan sonra hızla boşaltıldı. Şans  eseri kimsenin burnu kanamadı. Yangının çıkış sebebine ilişkin inceleme başlatıldı.

  

Singapur uçağı böyle yandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

ex AO ~ 1 yıl önce
yetimlerin hakları şaşırtmıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yeni 77w ~ 2 yıl önce
THY'nin yeni 77W'su.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
geçmiş olsun ~ 2 yıl önce
o kaptanın singapurda son uçuşu olur, 2 ay sonra gelir thy de başlar. uçak yanarken adam merdiven gelmesini beklemiş. kınamayalım herkesin başına gelebilir diyecem ama bu hakkaten fazla olmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gökhan çakır ~ 2 yıl önce
beni daha da telaşlandıran bu kevser ve kevserin yazdığını beğenen 3 kişinin bu sitede takılması, yorum yazması. yani muhtemelen havacı olması. bu gibi insanlar havalimanlarında çalıştırılmamalı. yabancı gavur günahkar diyerek uçaklara ne yapabileceğini bir hayal edin ! bu kevserin yorumu suç unsuru içermektedir. yetkililerin hareket etmesi gerekir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000