14 Eylül 2009, Pazartesi 10:17:22

Sindel hedef büyüttü

8 Eylül 2009 tarihinden itibaren yönetimi değişen Sindel Havacılık yeni yönetim kadrosu, eğitim kalite ve standartlarını artırmak üzere yeniden bir seferberlik başlattı.
  • Anlamıyorum ya sindel kendini bilmiyor ya da insanları çok saf zannediyor.Sşndel önce şunu açıklasın;Şu anda kendine ait kaç tane uçagı var?Cevap 1 tane.Diğer 2 uçagı da başkasına ait.Kaç tane tam yetkili ögretmeni var?Cevap Ankara 1 İstanbul1.Sindel 18 ay da mezun ettiği kaç ögrenci var.Fiyatlara gelince bugun hesap bilen bir ögrenci moduler eğitimde her eğitimi iyi planlayıp hesaplarsa 40.000$ civarı olur.
  • Hemen kaydol arkadasim da ama sana sorularim var 1 universite mezunumusun 2 type icin okulu bitirir bitirmez 30000 euro daha hazir mi 3 ingilizcen toefl duzeyinde mi 4 Airline da cok ama cok saglam torpilin var mi eger bunlardan biri bile yoksa kaydol arkadasim kaydol ama hic gecikme tamam mi?
  • Ne zaman fiyat 65000 dolar olduda 50.000 dolara indi,yalan dolan bunların hepsi,kanmayalım bu tür ucuz kampanyalara,25000 dolar olan eğitimi fahiş fiyata satıyorlar...
  • Arkadaşlar herşeyin bir maliyeti var ...lütfen para toplamak amaçlı bu tür kampanyalara aldanmayın...inanın elinizde lisans pazarda limon satarsınız...bu şekilde hayatı kararan birçok arkadaş var...lütfen iyice araştırın...kimse yoğurdum ekşi demez...işsiz F/O

Eğitim kadrosunu ve uçak filosunu takviye ve geliştirme çalışmalarına derhal başlayan yeni yönetim, eğitim maliyetlerini de daha aşağıya çekerek uluslar arası rekabet gücünü artırmayı da hedefliyor.

Ağustos ayı sonunda hisseleri el değiştiren ve 8 Eylül tarihinde önemli kararlarını hayata geçiren Sindel Havacılık bu yıl sonuna kadar uygulamaya koyacağı planları basına açıkladı. Planlara göre şirketin filosu, eğitim araçları, eğitim tesisleri ve eğitim ücretleri büyük bir hızla tekrar revize edilecek. Genel Kurul Toplantısı’nda alınan kararlar şirketin filosuna en az 10 uçak ve bir adet simülatör katmak, daha büyük bir tesise taşınmak ya da mevcut tesisi büyütmek, eğitim ücretlerini öğrencilerin daha az zorluk çekeceği biçimde revize etmek yönünde oldu.

Konu hakkında açıklama yapan Sindel Havacılık Genel Müdürü Metin Koçkar, tüm yeniliklerin ticari kaygılardan öte, havacılık eğitimini daha nitelikli ve kaliteli hale getirme amacını taşıdığını söyledi. Ticari kaygı taşımadıklarının ispatı olarak 2010 yılı başına kadar kaydolacak öğrencilerden 65 bin USD yerine 50 bin USD almayı planladıklarını, aradaki bu farkın kaynağının ise yeni alınacak uçakların peşin alınması ile ödemekten kurtulunan kredi ya da leasing kaynaklı faziler olduğunu gösterdi. “Öğrencilerimiz bize kaydolana kadar müşterimizdir. Kayıt oldukları andan itibaren artık kurum-öğrenci ilişkisi başlar” diyen Koçkar, peşin alım avantajlarının şirketin kasasına değil, öğrencilere yansıtılmasının havacılık eğitimi için önemli bir katkı ve Türk havacılık eğitim tarihinde bir ilk olduğunu vurguladı.

Sindel Havacılık, sürdürülebilir nitelikte ve kaliteli eğitim için şirket içerisindeki öğretmen ve yönetici kadrosunun revizyonu ve takviyesini de planları arasına kattı. Sadece ulusal alanda faaliyet göstermemeyi planlayan Sindel Havacılık’ın planlarında yurtdışına açılmaya yönelik bazı çalışmaların sürdürüldüğü de verilen bilgiler arasında. Hem İstanbul, hem de Ankara’da faaliyet gösteren Sindel Havacılık, Türkiye içerisinde de daha geniş alana yayılmak için uzun vadeli planlar yapıyor

Sindel hedef büyüttü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
Anlamıyorum ya sindel kendini bilmiyor ya da insanları çok saf zannediyor.Sşndel önce şunu açıklasın;Şu anda kendine ait kaç tane uçagı var?Cevap 1 tane.Diğer 2 uçagı da başkasına ait.Kaç tane tam yetkili ögretmeni var?Cevap Ankara 1 İstanbul1.Sindel 18 ay da mezun ettiği kaç ögrenci var.Fiyatlara gelince bugun hesap bilen bir ögrenci moduler eğitimde her eğitimi iyi planlayıp hesaplarsa 40.000$ civarı olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Hemen kaydol arkadasim da ama sana sorularim var 1 universite mezunumusun 2 type icin okulu bitirir bitirmez 30000 euro daha hazir mi 3 ingilizcen toefl duzeyinde mi 4 Airline da cok ama cok saglam torpilin var mi eger bunlardan biri bile yoksa kaydol arkadasim kaydol ama hic gecikme tamam mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ne zaman fiyat 65000 dolar olduda 50.000 dolara indi,yalan dolan bunların hepsi,kanmayalım bu tür ucuz kampanyalara,25000 dolar olan eğitimi fahiş fiyata satıyorlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar herşeyin bir maliyeti var ...lütfen para toplamak amaçlı bu tür kampanyalara aldanmayın...inanın elinizde lisans pazarda limon satarsınız...bu şekilde hayatı kararan birçok arkadaş var...lütfen iyice araştırın...kimse yoğurdum ekşi demez...işsiz F/O

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000