11 Eylül 2009, Cuma 14:23:43

SİNDEL ARTIK DAHA İDDİALI

Kısa süre önce el değiştiren Sindel Uçuş Okulu’nda değişimin startı verildi. Şirketin öncelikli hedefleri neler?
  • Pilotajla ilgili tum haberlerde 5 bin tl maas dolgun ucret gibi ozendirici cumleler var.Baslayacak arkadaslara dikkat eger Universite mezunu degilseniz Cok ust seviyede ingilizce bilmiyorsaniz Okul ucreti disinda 30 bin euro daha type rating ucretini karsilayamayacaksaniz yani okul arti masraflar arti type rating toplam 75000 euro paraniz hazirda yoksa en onemlisi havayollarinda calisan CEO baskaptan gibi saglam torpiliniz yoksa yine havacilik camiasi icinde pilotluk harici calisabileceginiz bir isiniz yoksa sakin ama sakin bu ise girmeyinEvde oturarak pilotluk isi bulamazsiniz.Ortada dolanan issiz pilotlarin hepsi bu ise girme kriterlerinden bir ve ya ikisine sahip degillerdir.Bu yuzden issizdirler.
  • ortalıkta aırlıne'a gırmegı bekleyen yuzlerce pılot adayı var. herkes magdur durumda. yıllarını verıyorsun, paran gıdıyor,cektıgın ezıyet de cabası,sonuc yıne aynı bekle,torpıl bul,daha cok para ver kı ıse gırebılesın. ınsanlar pılotlar yuksek maas alıyor dıye heveslendırılıyor. ucus okulları para kazanıyor ama ıs garantılı ozel bır ucus okulu yok henuz ve kalıtelerı de yetersız.. genclıgınızı harcamadan once ıyı dusunun,bosuna hem kendınızı hem de aılenızı uzmeyın.. herkes ıcın hayırlısı olsun..
  • sahibi değişti ama yönetim aynı, mevcut şahıslarla bu iş yürümez. öğrenci kaçırtan zihniyetten vazgeçin. onbinlerce dolar aldığınız öğrencilerinizden her gün 3Er kuruş daha alsam diye düşünmeyin artık. bakım ekibini güçlendirin. okuma yazmayı tarlada ogrenmıs kısılerle olmaz. sanayıde parca yaptırmayla yurumez. ucakları komple yenıleyın. alın 20-30 tane ucak da ogrencıler 2-3 ayda alacagı ppl ıcın 8-10 ay beklemesın.
  • Defalarca yazdım sanırım lütfen bu yönetimi değiştirin arkadaşlar sindel daha önceleri çok güzel bir okuldu ama Metin Koçkar yönetiminde bu iş olmaaaazzzz .olsaydı Ahmet Bey bu okulu devretmezdi eğitim sıfır en iyi hocalar okuldan çıkartıldı .LÜTFEN YENİ SAHİBİ KADROYU DEĞİŞTİRİN LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN .(Metin koçkar lütfen askerlik anılarınızı yanınızda durmasını sağlayabilirseniz eşinize anlatın çünkü herkez bıktı düşük çenenizden)

Ankara merkezli uçuş okulu Sindel’in Alper Mete sahipliğindeki ilk genel kurulunda gelecekteki planlara ilişkin çok önemli kararlar alındı. Şirket kaç uçak alacak? İstanbul’daki öğrenciler için simülatör alacak mı? Hangi yöntemle pilotluk eğitim ücretlerini diğer rakiplerine göre daha cazip hale getirecek, eğitim ücretleri ne kadara düşecek?

İstanbul’da yeni binasına ne zaman taşınacak?

Sindel Havacılık Genel Müdürü Metin Koçkar canlı yayında anlatıyor…

Koçkar, Sindel’in pilot olmayı hayal eden öğrencileri heyecanlandıracak projelerini ve daha fazlasını ilk kez saat 20:00’de Airport TV Ana Haber’de açıklıyor.

Öger Türk Tur

SİNDEL ARTIK DAHA İDDİALI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
Pilotajla ilgili tum haberlerde 5 bin tl maas dolgun ucret gibi ozendirici cumleler var.Baslayacak arkadaslara dikkat eger Universite mezunu degilseniz Cok ust seviyede ingilizce bilmiyorsaniz Okul ucreti disinda 30 bin euro daha type rating ucretini karsilayamayacaksaniz yani okul arti masraflar arti type rating toplam 75000 euro paraniz hazirda yoksa en onemlisi havayollarinda calisan CEO baskaptan gibi saglam torpiliniz yoksa yine havacilik camiasi icinde pilotluk harici calisabileceginiz bir isiniz yoksa sakin ama sakin bu ise girmeyinEvde oturarak pilotluk isi bulamazsiniz.Ortada dolanan issiz pilotlarin hepsi bu ise girme kriterlerinden bir ve ya ikisine sahip degillerdir.Bu yuzden issizdirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ortalıkta aırlıne'a gırmegı bekleyen yuzlerce pılot adayı var. herkes magdur durumda. yıllarını verıyorsun, paran gıdıyor,cektıgın ezıyet de cabası,sonuc yıne aynı bekle,torpıl bul,daha cok para ver kı ıse gırebılesın. ınsanlar pılotlar yuksek maas alıyor dıye heveslendırılıyor. ucus okulları para kazanıyor ama ıs garantılı ozel bır ucus okulu yok henuz ve kalıtelerı de yetersız.. genclıgınızı harcamadan once ıyı dusunun,bosuna hem kendınızı hem de aılenızı uzmeyın.. herkes ıcın hayırlısı olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sahibi değişti ama yönetim aynı, mevcut şahıslarla bu iş yürümez. öğrenci kaçırtan zihniyetten vazgeçin. onbinlerce dolar aldığınız öğrencilerinizden her gün 3Er kuruş daha alsam diye düşünmeyin artık. bakım ekibini güçlendirin. okuma yazmayı tarlada ogrenmıs kısılerle olmaz. sanayıde parca yaptırmayla yurumez. ucakları komple yenıleyın. alın 20-30 tane ucak da ogrencıler 2-3 ayda alacagı ppl ıcın 8-10 ay beklemesın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Defalarca yazdım sanırım lütfen bu yönetimi değiştirin arkadaşlar sindel daha önceleri çok güzel bir okuldu ama Metin Koçkar yönetiminde bu iş olmaaaazzzz .olsaydı Ahmet Bey bu okulu devretmezdi eğitim sıfır en iyi hocalar okuldan çıkartıldı .LÜTFEN YENİ SAHİBİ KADROYU DEĞİŞTİRİN LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN .(Metin koçkar lütfen askerlik anılarınızı yanınızda durmasını sağlayabilirseniz eşinize anlatın çünkü herkez bıktı düşük çenenizden)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000