20 Nisan 2015, Pazartesi 19:35:21

SHGM'DEN PİLOTA CEZA!

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), Twitter hesabından yaptığı açıklamada Güvenli Kokpit kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle bir pilota idari para cezası kestiği belirtti.
  • Dunya yildizi bir futbolcumuzu kokpite gelerek boyle guzel bir olay yaratmis olmasini saglayan kaptan pilota tesekkur edilecegine Messi gibi futbolculara dunya reklam parasi vererek is yapan THY yetkileleri Arda yerine yabanci futbolculari sectigi icin kinanacagi yerde Ö...cek KAFA SGHM den baska bır sey beklenmez zaten
  • Olur olmaz sınavlar koyarak, şirketlere ceza keserek, lisans ücretlerinde vurgun yaparak, kendi koyduğu sınavın sonucunu lisanslara işleyerek para çalan onursuz ve hırsız bir kurum. Sadece çalışanların aleyhine karar çıkaran menfaat ve ben yaptım oldu Çetesi. Sorarım sana SHGM : Dünya'da hangi sektörde hangi meslekte günde 16 saat mesai var? Bir gün kaç saattir? Cevap ver onursuz SHGM. Bir uçucu ekibin 16 saat mesai yapması hangi uçuş emniyeti ile açıklanır? Söyle iki yüzlü devlet kurumu, THY Yönetimi'nin arka bahçesi. Açıkla.
  • Sanki hayatını dolmuşta dolmuş şöförüne, metroda metro idarecisine, otobüste otobüs şoförüne, takside taksi şoförüne, hastanede doktora, okulda öğretmene emanet ederken çok sorguluyorsun da uçağa binince hemen de ne kıymetleniyor arkadaş o hayat
  • O Arda Turan in yayinlanan fotosu THY envanterinde olan bi ucagin kokpiti degil sanirim... Ozel jet muhtemelen....

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), Twitter hesabından yaptığı açıklamada Güvenli Kokpit kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle bir pilota idari para cezası kesildiğini belirtti. 

SGHM'den yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Güvenli kokpit kurallarını ihlal eden pilota SHY-İPC yönetmeliğinin  Ek1-39.maddesine göre 1.000TL para cezası uygulanmıştır."

ARDA TURAN CEZASI

Bu arada SHGM'nin ceza kestiği pilotun futbolcu Arda Turan'ı kokpite alarak poz verdiren pilot olduğu ortaya çıktı.  Milli Futbol Takımı’nın, 31 Mart’ta Lüksemburg’la karşılaştığı ve 2-1 yendiği hazırlık maçı sonrası dönüşte kokpite giderek kaptan ile tanışan Arda Turan, kalkış için motor çalıştırıp ilk anonsu yapmıştı. SHGM, basında da yer alan bu poz sonrası pilotu affetmedi ve para cezası kesti.

SHGM'DEN PİLOTA CEZA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

OSAVAGE ~ 3 yıl önce
Dunya yildizi bir futbolcumuzu kokpite gelerek boyle guzel bir olay yaratmis olmasini saglayan kaptan pilota tesekkur edilecegine Messi gibi futbolculara dunya reklam parasi vererek is yapan THY yetkileleri Arda yerine yabanci futbolculari sectigi icin kinanacagi yerde Ö...cek KAFA SGHM den baska bır sey beklenmez zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Olur olmaz sınavlar koyarak, şirketlere ceza keserek, lisans ücretlerinde vurgun yaparak, kendi koyduğu sınavın sonucunu lisanslara işleyerek para çalan onursuz ve hırsız bir kurum. Sadece çalışanların aleyhine karar çıkaran menfaat ve ben yaptım oldu Çetesi. Sorarım sana SHGM : Dünya'da hangi sektörde hangi meslekte günde 16 saat mesai var? Bir gün kaç saattir? Cevap ver onursuz SHGM. Bir uçucu ekibin 16 saat mesai yapması hangi uçuş emniyeti ile açıklanır? Söyle iki yüzlü devlet kurumu, THY Yönetimi'nin arka bahçesi. Açıkla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gel kardeşim ~ 3 yıl önce
Dostum biraz ağır olda adam sansınlar. Her kim isen ve problemin ne ise gel Shgm'ye çözelim. Kafa iyiydi herhalde bu yazıyı yazarken.
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sanki hayatını dolmuşta dolmuş şöförüne, metroda metro idarecisine, otobüste otobüs şoförüne, takside taksi şoförüne, hastanede doktora, okulda öğretmene emanet ederken çok sorguluyorsun da uçağa binince hemen de ne kıymetleniyor arkadaş o hayat

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Foto ~ 3 yıl önce
O Arda Turan in yayinlanan fotosu THY envanterinde olan bi ucagin kokpiti degil sanirim... Ozel jet muhtemelen....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000