08 Mart 2013, Cuma 09:49:38

SHGM’DE SÜRPRİZ GÖREV DEĞİŞİMİ

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nde önemli bir görev değişikliği yaşandı. Hangi isim görevinden alındı?
  • ADEM BEY ŞÖYLEYDİ HAKKI YENDİ , DÜRÜST ADAMDI ONU SURDA BURDA GÖRMEK İSTİYORUZ DİYEN YAVŞAKLAR HEPİNİZİN ANASINI SİKEYIM. GÖT OĞLANLARI ŞEREFSİZ İBNELER . ANLAŞILAN ADEM SİZİ GÖTÜNÜZDEN SİKMİS. OROSPU ÇOCUKLARI.... ZANNETMEYİN Kİ BİZE BİR ŞEY OLMAYACAK. HAKSIZ YERE ALDIĞINIZ LİSANSLAR GÖTÜNÜZDEN PATLAYACAK. SIKIK İBNELER.. PİLOT BOZUNTULARI.
  • GÖTÜN TEKİYDİ. VATAN HAİNİ PİLOT DÜŞMANI PİÇİ İÇERİ ALMADILAR SA HATA YAPARLAR. BUNU ORAYA GETİREN NE KADAR FETO CU OROSPU ÇOCUĞU VARSA ALAYININ ANASINI SİKEYIM. TÜRK SİVİL HAVACİLİGI NİN YÜZ KARASI SOYSUZ KÖPEKLER...
  • Ya bi insan nasıl olur da adem hakkında güzel bir şey söyleyebilir.. Pilot düşmanı - berbat bi egosu olan - sapık - yüzlerce binlerce insanın nefret ettiği - havacılık bilgisi olmayıp bir pilot ile havacılık hakkında tartışabilen.... Bizim için önemli değil o kişiliğe sen sahipsin ve ölene kadar o kişilik ile sen yaşamak zorundasın
  • Adem Bey'in ne kadar çalışkan biri olduğunu, sanki devlette değil de özel sektörde kendi işini yapıyor gibi hafta sonu veya haftaiçi demeden, gece-gündüz demeden çalıştığını, özel sektördeki birinin kendi işinde bile onun devlet işinde çalıştığı kadar çalışmadığını, iş üretmek isteyen, katma değer oluşturan, devleti menfaatini her zaman koruyan biri olduğunu herkes biliyor. Bu kadar namusuyla devlet için çalışan biri, sektörde birilerinin çıkarına uymamış olacak ki, idareciler bir takım yaygaralara malesef kulak vermiş ve kendisini görevinden etmiş. Bu olay çok önce olmuş ama okuyunca böyle iyi insanların hep kaybettiği bir ülkede yaşadığımı bir kez daha görmekten büyük üzüntü duydum. Kendisinin makam mevkide gözü olmadığı için Adem bey'in sorun ettiğini hiç düşünmüyorum fakat kendi adıma üzüldüm. Buraya menfaatlerine uymuyor diye kişisel kuyruk acısı çekip de insanları karalamak amacıyla yorum yazanları da ellerini vicdanlarına koymaya davet ediyorum, doğruluk ve vicdan herkese lazım.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nde üst düzey görev değişikliği yaşandı. Genel Müdür Bilal Ekşi’nin göreve başlamasından sonra Zafer Şimşek’in yerine lisans şube müdürlüğü görevine getirilen Adem Karslıoğlu, sürpriz bir kararla görevinden alındı.

Karslıoğlu’nun yerine Ramazan Düzgün lisans şube müdürlüğü görevine getirildi.

Ancak Karslıoğlu ve Düzgün’ün henüz resmi atamaları gerçekleşmedi.

©AirportHaber.com ÖZEL

SHGM’DE SÜRPRİZ GÖREV DEĞİŞİMİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

TERMINATOR ~ 3 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARTAL ~ 3 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ah aDEM ah ~ 3 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık Olmuş.. ~ 3 yıl önce
Adem Bey'in ne kadar çalışkan biri olduğunu, sanki devlette değil de özel sektörde kendi işini yapıyor gibi hafta sonu veya haftaiçi demeden, gece-gündüz demeden çalıştığını, özel sektördeki birinin kendi işinde bile onun devlet işinde çalıştığı kadar çalışmadığını, iş üretmek isteyen, katma değer oluşturan, devleti menfaatini her zaman koruyan biri olduğunu herkes biliyor. Bu kadar namusuyla devlet için çalışan biri, sektörde birilerinin çıkarına uymamış olacak ki, idareciler bir takım yaygaralara malesef kulak vermiş ve kendisini görevinden etmiş. Bu olay çok önce olmuş ama okuyunca böyle iyi insanların hep kaybettiği bir ülkede yaşadığımı bir kez daha görmekten büyük üzüntü duydum. Kendisinin makam mevkide gözü olmadığı için Adem bey'in sorun ettiğini hiç düşünmüyorum fakat kendi adıma üzüldüm. Buraya menfaatlerine uymuyor diye kişisel kuyruk acısı çekip de insanları karalamak amacıyla yorum yazanları da ellerini vicdanlarına koymaya davet ediyorum, doğruluk ve vicdan herkese lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000