10 Şubat 2010, Çarşamba 10:10:30

Sevgililer Günü Onur Air ile güzel...

13, 14 veya 15 Şubat tarihlerinden birinde Onur Air ile seyahat eden tüm sevgililer 20 Şubat-15 Nisan tarihleri arasında kullanmak üzere iç hat uçak bileti kazanıyor...

Onur Air 14 Şubat Sevgiler Günü için çok özel bir kampanya düzenledi. Buna göre 13, 14 veya 15 Şubat tarihlerinden herhangi birinde Onur Air ile iç hatlarda uçan ve bay ile bayandan oluşan tüm çiftlere tek yön bedava bilet kazanacak. Sevgililer, kazandıkları bu biletleri Onur Air’in 20 Şubat -15 Nisan 2010 tarihleri arasındaki tüm iç hatlar uçuşlarında kullanabilecek. Kampanya Onur Air'in www.onurair.com.tr adresindeki internet sitesinden, (0212) 444 66 87 numaralı çağrı merkezinden veya bilet satış acentelerinden alınan tüm biletlerde geçerli olacak.

Bedava bilet talepleri için son gün 28 Şubat

Hediye bilet hakkı kazanmak için çiftlerin biletlerini tek PNR üzerinden, tek işlemle bir defada satın almaları ayrıca bedava bilet hakkı kazanan çift ile bu hakkı kullanacakların aynı kişiler olması gerekiyor. Çiftlerin ücretsiz bilet hakkını kullanmaları için iletişim bilgilerini, gidiş uçuşlarının PNR numaralarını, ücretsiz bilet için talep ettikleri parkuru uçuş tarihinden en az dört gün öncesinden ama her şart altında 28 Şubat 2010 tarihine kadar sevgililergunu@onurair.com.tr adresine yollamaları gerekiyor. Ücretsiz biletler için tarih değişikliği, açığa alma, iptal veya isim değişikliği yapılamayacak.

Sevgililer Günü Onur Air ile güzel...

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000