15 Ağustos 2016, Pazartesi 14:30:28

Server Aydın THY'nin önemli ismini transfer etti

Sunexpress'ten Ürdün'ün ulusal havayolu şirketi Royal Jordan Havayolları'na geçen Server Aydın, görevine hızlı başladı.
  • Server Bey, Gisle'yi THY'den aldiginiz icin size tesekkur ederiz.Kendisi Isvec Isci kurallarini cok Iyi kullanip surekli stres oldugunu belirtip ayin yarisinda veya tum ay boyunca rapor aliyordu.Yine Isci haklarini kullanarak isten ayrilmiyordu. Dikkat edilip strese girmemesi saglanmalidir.
  • Daha neler gördü bu sektör.Siz derdinize yanın.Senin gibi birini yanına uzman olarak alır,işlerini halleder merak etme bu kadar. Koca şirketin başına marangoz getirdiler havacılıktan anlamaz beyhaber yine de hala yerinde. Adam hiç olmazsa bildik bileli bu sektörde ve yıllardır yönetici.Türkiyedeki acentelerinde enaz %90'ı adamı sever ve arkasında destektir kapı gibi hemde.O yüzden sen dert etme sakın.Hırsız değil,arsız değil,uğursuz değil.Yıllardır da bildim bileli cemaatlerin tamamına söver.Bak hepsi gitti O yine ayakta dimdik.O yüzden tecrübeli,işi bilen ve düzgün adamdır.Nereye geldiyse de kendi çabasıyla emeğiyle gelmiştir bugüne kadar.Arkasında hiçbir siyasi güçte yoktur.Hadi dert etmeyin bu kadar.
  • Türkiye'de, Türkçe konuşan Türk acentalarla siz İngilizce mi konuşuyorsunuz. Necdet bey Server Aydın'a bağlı olarak çalışacak. İkisi de dil problemi olmadan anlaşabileceklerine göre burada problem nerde? Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Adam satışı artıracak mı, artıramayacakmı? 1 sene sonra bir vesile ile mutlaka bir haber çıkar burada. Ozaman sorarsınız Server Aydın'a Türkiye satışları artmış mı diye. Cılkını çıkardınız ingilizce konusunun. Abarttınız. İşine bak Necdet bey kardeşim devammmm.
  • Kendilerini her dönemde ispatlamış iki üst düzey yönetici.Haklarında olumsuz bugüne kadar ne duydunuz?Kınuşmaya gerek bile yok.Tebrikler.

Sunexpress'ten Ürdün'ün ulusal havayolu şirketi Royal Jordan Havayolları'na geçen Server Aydın, görevine hızlı başladı.

Sunexpress Havayolları’nın eski Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, Royal Jordan Havayolları'nda CCO (Ticaretten Sorumlu Başkan) olarak göreve başlamasının ardından Türk Hava Yolları'ndan transfer yaptı.

Ürdünlü şirketteki görevine gelmesinin hemen ardından büyük değişiklikler yapan deneyimli yönetici Aydın, Türk Havayolları'nın İskandinavya pazarlama müdürü Gisle Dueland'ı pazarlama satış başkanlığı görevine getirdi.

THY için çok önemli bir isim olan Dueland transferinin sektörde çok ses getireceği ifade ediliyor.

Server Aydın ayrıca Sunexpress eski Türkiye satış başkanı Necdet Gürsoy'u da Royal Jordan'ın Türkiye müdürü olarak atadı.

12 ÜLKEYE ATAMA GERÇEKLEŞTİRDİ

Ürdün'ün bayrak taşıyıcı şirketinde kısa bir  sürede bir çok atama gerçekleştiren Server Aydın'ın şirketin içinden 12 ülkeye bölge müdürü olarak atama yaptığı öğrenildi.

Royal Jordan'da iş başı yapmasının ardından 2017 yılı için büyük hedefler koyan Server Aydın'ın özellikle kârlılığa büyük önem verdiği kaydediliyor.

©AirportHaber

Server Aydın THY'nin önemli ismini transfer etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (56)

NORDIC ~ 2 yıl önce
Server Bey, Gisle'yi THY'den aldiginiz icin size tesekkur ederiz.Kendisi Isvec Isci kurallarini cok Iyi kullanip surekli stres oldugunu belirtip ayin yarisinda veya tum ay boyunca rapor aliyordu.Yine Isci haklarini kullanarak isten ayrilmiyordu. Dikkat edilip strese girmemesi saglanmalidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorum ~ 2 yıl önce
Daha neler gördü bu sektör.Siz derdinize yanın.Senin gibi birini yanına uzman olarak alır,işlerini halleder merak etme bu kadar. Koca şirketin başına marangoz getirdiler havacılıktan anlamaz beyhaber yine de hala yerinde. Adam hiç olmazsa bildik bileli bu sektörde ve yıllardır yönetici.Türkiyedeki acentelerinde enaz %90'ı adamı sever ve arkasında destektir kapı gibi hemde.O yüzden sen dert etme sakın.Hırsız değil,arsız değil,uğursuz değil.Yıllardır da bildim bileli cemaatlerin tamamına söver.Bak hepsi gitti O yine ayakta dimdik.O yüzden tecrübeli,işi bilen ve düzgün adamdır.Nereye geldiyse de kendi çabasıyla emeğiyle gelmiştir bugüne kadar.Arkasında hiçbir siyasi güçte yoktur.Hadi dert etmeyin bu kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İmam ~ 2 yıl önce
Türkiye'de, Türkçe konuşan Türk acentalarla siz İngilizce mi konuşuyorsunuz. Necdet bey Server Aydın'a bağlı olarak çalışacak. İkisi de dil problemi olmadan anlaşabileceklerine göre burada problem nerde? Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Adam satışı artıracak mı, artıramayacakmı? 1 sene sonra bir vesile ile mutlaka bir haber çıkar burada. Ozaman sorarsınız Server Aydın'a Türkiye satışları artmış mı diye. Cılkını çıkardınız ingilizce konusunun. Abarttınız. İşine bak Necdet bey kardeşim devammmm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yönetici ~ 2 yıl önce
Kendilerini her dönemde ispatlamış iki üst düzey yönetici.Haklarında olumsuz bugüne kadar ne duydunuz?Kınuşmaya gerek bile yok.Tebrikler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000