20 Ekim 2009, Salı 10:35:59

SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUM

Heyecanla atan kalpler, bir ömür boyu hayatı birleştirmeye imza atan eller bugün ikinci evlilik yıl dönümü ile ömür boyu olmasını isteyen yürekler bir ilki gerçekleştiriyor ve AirportHaber aracılığı ile eşine sesleniyor.
  • capkin steward ne zaman akillanmis da evlenmis ???
  • Bir ömür boyu mutluluklsr dileriZ :) SNT / YGT / CGN
  • allah nice yıllar nasip etsin daha ...guzel bir jest yapmıs esine neden elestiri yapılırki...DAVAS
  • Valla şaşırmadım pilot olduğuna, Onun torpili Allah vergisi, azimli,sabırlı,zeki,disiplinliydi,steawardken bile işini çok ciddiye alıyordu,belliydi kabına sığmadığından,duyduğuma göre 14 sınavın hepsini tek seferde vermiş,kutlarım.mutluluklar dilerim.

Onlar havacılığımızın mihenk taşları. Birisi uçağa bindiğimizde bizleri güler yüzle karşılayan ve uçuş boyunca hep yanımızda olan kabin memurumuz diğeri uçağa bindikten sonra sevdiklerimize emniyetle kavuşmamızı sağlayan pilotumuz. Yıllar önce aşk onları gökyüzünde buluşturdu. Sona bu aşkları mutlu bir yuvaya dönüştü. Şimdi ömür boyu sürmesini istedikleri evliliklerinin ikinci yılındalar. 20 Ekim onların evlilik yıldönümü.

Zeynep Küçükkeskin bir havayolu şirketimizde kabin memuru. AirportHaber aracılığı ile eşine ikinci evlilik yıldönümü sürprizi yapmak istedi. Bizde bu isteği mutluluklarına mutluluk katması ve bir ömür boyu olması dileğiyle gerçekleştiriyoruz.

İŞTE ZEYNEP KÜÇÜKKESKİN’İN EŞİNE İKİNCİ EVLİLİK YIL DÖNÜMÜ HEDİYESİ

Şimdi bir sabaha uyandım, sen gecenin en derin yerinde, başka bir şehrin gökyüzünü süslerken.

Burada kar var, gece bile soğutamazken o hızla geçtiğin karayı, denizi…

Böyle kırmızıyla yeşili karıştırmak gibi işte,  başka yerlerde aynı hayatı paylaşmak. Yepyeni bir renk yaratmak duygulardan, aşkı, özlemi hiç kırmadan…

Bir varmış bir yokmuş, bir pilot bir hostes varmış… Aynı aşkı solurken, aynı gökyüzüne bakarken, farklı şehirlerde tek yürekte yaşayan…

Sonbaharın hafifçe ürperten havası da olsa, üşütmeyen kalplerimizi 2. kocaman, kısacık, zor , acı , tatlı , sımsıkı bağlı ve zaten hep aşık yılı kutlu olsun hayat arkadaşım,can-aşk yoldaşım…

ZEYNEP KÜÇÜKKESKİN

Davetiye

SENİ ÇOOOOOK SEVİYORUM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
capkin steward ne zaman akillanmis da evlenmis ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bir ömür boyu mutluluklsr dileriZ :) SNT / YGT / CGN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
allah nice yıllar nasip etsin daha ...guzel bir jest yapmıs esine neden elestiri yapılırki...DAVAS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Valla şaşırmadım pilot olduğuna, Onun torpili Allah vergisi, azimli,sabırlı,zeki,disiplinliydi,steawardken bile işini çok ciddiye alıyordu,belliydi kabına sığmadığından,duyduğuma göre 14 sınavın hepsini tek seferde vermiş,kutlarım.mutluluklar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000