22 Ağustos 2016, Pazartesi 09:25:33

Seneye turizm patlaması olacak

Türkiye ile Rusya arasındaki buzlar hızla erirken, bu ülkeden Türkiye’ye gelmek isteyen turistler için charter seferlerine henüz izin çıkmaması 300 bin Rus’u, Ukrayna üzerinden Türkiye’ye yönlendirecek
  • Ülkede turistten çok Suriyeli mülteci var, bunların hangisinin masum hangisinin terör bağlantılı olduğu da iyisi mi bilinmiyor, çocuk yaştakiler de dahil ? Galiba turist potansiyelimiz bu popülasyonla sınırlı kalacak, ayrıca turizmci çok geç olmadan tüm konsepti iç pazara dönüştürüp astronomik kar marjlarını (antalya sokaklarında kaç tane lamborghini ferrari gezdiğini bilen bilir) mantıklı yatırım-dönüş oranlarına çekerlerse hem var olmaya devam ederler en azından umut sürer, hem de milyonlarca insan işsiz kalmaz, hem de ulusal olarak turizmci - bugüne kadar yüzüne bakılmamış yerli tatilci barışı sağlanır. büfeler 36 çeşit aynı tatlının farklı renklerini koyacağınıza da bir çeşit koyarsınız maliyetiniz düşer. Kimse büyülü rüya görmesin, açın turizm grafiklerini yıl yıl inceleyin, çanlar çalmıyor artık ses çıkartacak çan bile kalmadı. İlla ki uluslararası turizm yaşasın diyorsanız doğru dürüst güvenliği sağlanmış şehirler gerekiyor, park bahçelere fıskiye havuzu dikerek olmuyor.
  • bu memlekette seneye diye cumle kurmak fazla iddali.. ben yurtdisinda finans sektorunde calisiyorum, turkiye ile sorulara gun itibari diyerek cevap veriyorum..
  • Ülkenin her tarafında bomba patlıyor. İstihbarat raporlarında turizm merkezlerine saldırılar düzenleneceğine dair bilgiler alınıyor. Allah korusun turistlere yönelik bir saldırıda bırak turizm patlamasını daha bir tane yabancı turist gelmez ülkeye.
  • buyursunlar bekleriz

Türkiye ile Rusya arasındaki buzlar hızla erirken, bu ülkeden Türkiye’ye gelmek isteyen turistler için charter seferlerine henüz izin çıkmaması 300 bin Rus’u, Ukrayna üzerinden Türkiye’ye yönlendirecek

Atlasglobal Havayolları yurt dışı uçuş ağına Transilvanya’nın kalbinde yer alan Romanya’nın Cluj şehrini ekledi. Cluj hattı ile Avrupa’da uçuş gerçekleştirdiği destinasyon sayısını 10’a çıkaran Atlasglobal, turist potansiyeli yüksek şehirleri Türkiye’ye bağlamayı önümüzdeki yıl hızlandıracak. Türkiye-Rusya ilişkilerinin normalleşmesi sonrası turizm ve havacılık sektöründe yaşanan gelişmeleri Romanya’nın Cluj şehrinde gazetecilere değerlendiren Atlasglobal Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkeleri Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Orhan Sancar, Rusya’dan charterlere izin verilmediği için kapasitenin istenen düzeye gelmediğini söyledi. Charter uçuşlar için çok geç kalındığını, boşta uçak olmadığını belirten Sancar, “Herkes uçağını sezonun başında organize ediyor. Ruslar şu anda en çok Tayland’a, Vietnam’a, Srilanka’ya gidiyor. Bunların hepsi planlanmış durumda” dedi.

TURİST PATLAMASI OLACAK

Önümüzdeki yıl Rusya’dan gelecek turist sayısında patlama beklediğini kaydeden Sancar, “İnsanların hepsi çok aç. Çok yer denediler. Kırım’a gittiler, memnun olmadılar. İspanya’ya gittiler, farkı gördüler. Bizdeki gibi rahat değiller. Bizim tatil konseptimizi çok seviyorlar. Seneye haftada 2 bin, ayda 10 bin, 5 ayda 50 bin kişiyi Antalya’ya 50 bin kişiyi de İstanbul’a taşırız. Gelecek sene toplamda Rusya’dan beklenen turist sayısı 3.5 milyon civarında. Bu yıl ise Rusya’dan 750 bin kişi ancak gelir” diye konuştu. Ukrayna’nın bu yıl rekor kıracağına işaret eden Sancar, “Her yıl 300-400 bin kişi geliyor. Bu sene gelmek isteyen Rusların bazısı Ukrayna üzerinden geldiği için hedef 1 milyon. Rusya üzerinden 250-300 bin kişi geliyor. Ukraynalı da 700 bin. Biz 1 milyon hedef koyduk” ifadelerini kullandı.

ARNAVUTLUK’A HAVA YOLU

Türkiye’nin dışında Ukrayna ve Irak’ta hava yolu şirketleri olduğunu belirten Orhan Sancar, Atlasglobal’in Arnavutluk’ta hava yolu şirketi kurmayı planladığı bilgisini verdi. Sancar, “Arnavutluk Avrupa Birliği’ne (AB) girdiği zaman orada kuracağımız hava yolu Avrupa’nın her yerine uçabilecek” dedi. Arnavutluk’un AB’ye girme sürecinde olduğunu ifade eden Orhan Sancar, Arnavutluk’taki hava yolu için 5 uçaklık yatırım planladıklarını ifade etti. (Türkiye)

Seneye turizm patlaması olacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

dost acı söyler ~ 2 yıl önce
Ülkede turistten çok Suriyeli mülteci var, bunların hangisinin masum hangisinin terör bağlantılı olduğu da iyisi mi bilinmiyor, çocuk yaştakiler de dahil ? Galiba turist potansiyelimiz bu popülasyonla sınırlı kalacak, ayrıca turizmci çok geç olmadan tüm konsepti iç pazara dönüştürüp astronomik kar marjlarını (antalya sokaklarında kaç tane lamborghini ferrari gezdiğini bilen bilir) mantıklı yatırım-dönüş oranlarına çekerlerse hem var olmaya devam ederler en azından umut sürer, hem de milyonlarca insan işsiz kalmaz, hem de ulusal olarak turizmci - bugüne kadar yüzüne bakılmamış yerli tatilci barışı sağlanır. büfeler 36 çeşit aynı tatlının farklı renklerini koyacağınıza da bir çeşit koyarsınız maliyetiniz düşer. Kimse büyülü rüya görmesin, açın turizm grafiklerini yıl yıl inceleyin, çanlar çalmıyor artık ses çıkartacak çan bile kalmadı. İlla ki uluslararası turizm yaşasın diyorsanız doğru dürüst güvenliği sağlanmış şehirler gerekiyor, park bahçelere fıskiye havuzu dikerek olmuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 2 yıl önce
bu memlekette seneye diye cumle kurmak fazla iddali.. ben yurtdisinda finans sektorunde calisiyorum, turkiye ile sorulara gun itibari diyerek cevap veriyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TR ~ 2 yıl önce
Ülkenin her tarafında bomba patlıyor. İstihbarat raporlarında turizm merkezlerine saldırılar düzenleneceğine dair bilgiler alınıyor. Allah korusun turistlere yönelik bir saldırıda bırak turizm patlamasını daha bir tane yabancı turist gelmez ülkeye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airplane ~ 2 yıl önce
buyursunlar bekleriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000