18 Aralık 2017, Pazartesi 12:59:11

Şehidin adı havacılık ve uzay bilimleri fakültesinde ölümsüzleşecek

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde hain teröristler tarafından önceden döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan üsteğmen Ozan Olgu Köreke’nin adı Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi'nde ölümsüzleşecek.
  • New York'ta Hakkari yemekleri enstitüsü açılmayacak ise; Mersin'de Uzay bilimleri fakültesi açılmasının hiç bir anlamı olmayacaktır. Mümkünse Londra'da da şöyle güzel bi Afyon kaymagı gastronomik araştırmalar merkezi kurulsun ki: tadından yenmesin...

Tarsus’a açılacak Mersin Üniversitesine bağlı Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesine Hakkari'nin Çukurca ilçesinde Kuzey Irak sınırında pkklı teröristler tarafından önceden döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan üsteğmen Ozan Olgu Köreke’nin adının verileceği bildirildi.

Mersin Üniversitesi Senatosu Rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı önderliğinde Tarsus’a kurulan Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesine Tarsus’lu Şehidimiz Ozan Olgu Köreken’nin adının verilmesini kararlaştırdı.

Şehidin adı havacılık ve uzay bilimleri fakültesinde ölümsüzleşecek

Facebook Yorum

Yorumlar

Mersin Uzay bilimleri ~ 1 yıl önce
New York'ta Hakkari yemekleri enstitüsü açılmayacak ise; Mersin'de Uzay bilimleri fakültesi açılmasının hiç bir anlamı olmayacaktır. Mümkünse Londra'da da şöyle güzel bi Afyon kaymagı gastronomik araştırmalar merkezi kurulsun ki: tadından yenmesin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000