10 Şubat 2011, Perşembe 08:43:36

SEFERLER İPTAL EDİLEBİLİR

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Başkanı İsmail Karaman, “Uşak-İstanbul arası uçak seferleri gereken doluluk oranının yakalanamaması nedeniyle iptalin eşiğinde” dedi.
  • Yeterince denemeden Denizli-Ankara seferlerini iptal eden Anadolu Jet bu yetmiyormuş gibi Denizli-Ankara seferi yapan özel şirketin uçağını kiralayıp Uşak ve Isparta gibi illere tahsis ederse sonuç böyle olur.
  • anadolu jet sabiha gökçenden günlük uçuyo..art 72 lerle 30 yolcudan aşagı inmiyo.yani yüzde 50 dolluluk bu hattan kar ediyomu açaba.
  • haftada 2 veya 3 sefere düşürsünler,eğer her gün sefer varsa
  • geniş gövdeli gelmiyor madem böyle bir yoğunluk var neden thy günde iki kez uçmuyor, urfa gibi bir yere bile günde iki defa uçan thy neden mardin e tek sefer ile idare ediyor, mardin de talep olsa thy bunu 1400km öteden bilir sevgili kardeşim istatistikleri gelince muş dan ağrı dan uşak dan 5-10 uçak fazla uçuş gerçekleştirmek bir başarı değil, çamur atmaya gelince buna sadece gülüyorum, meydan işletmecesi değilim ama gerçekler göz ardı edilemez, diyarbakır gaziantep üçgeninde mardin sadece geri kalanları toplar. saygılar
Valilik, belediye ve sivil toplum kuruluşlarının ortak hareket ederek, uçuşların iptal edilmemesi için bir an önce gereken önlemi almasını isteyen Karaman, “Uçaklar 8-20 yolcu ortalamasıyla uçuyor. Doluluk oranını yakalamamız lazım. Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak illerini içine alan Zafer Havaalanı’nın ihalesi yapıldı. 3 yılda tamamlanacak. 5 büyük uluslararası hava alanından biri olacak. Zafer Havaalanı açılır ve Uşak havaalanı kapatılırsa çok geç kalınmış olur” diye konuştu.

(Hürriyet)
SEFERLER İPTAL EDİLEBİLİR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yeterince denemeden Denizli-Ankara seferlerini iptal eden Anadolu Jet bu yetmiyormuş gibi Denizli-Ankara seferi yapan özel şirketin uçağını kiralayıp Uşak ve Isparta gibi illere tahsis ederse sonuç böyle olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
anadolu jet sabiha gökçenden günlük uçuyo..art 72 lerle 30 yolcudan aşagı inmiyo.yani yüzde 50 dolluluk bu hattan kar ediyomu açaba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
haftada 2 veya 3 sefere düşürsünler,eğer her gün sefer varsa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
geniş gövdeli gelmiyor madem böyle bir yoğunluk var neden thy günde iki kez uçmuyor, urfa gibi bir yere bile günde iki defa uçan thy neden mardin e tek sefer ile idare ediyor, mardin de talep olsa thy bunu 1400km öteden bilir sevgili kardeşim istatistikleri gelince muş dan ağrı dan uşak dan 5-10 uçak fazla uçuş gerçekleştirmek bir başarı değil, çamur atmaya gelince buna sadece gülüyorum, meydan işletmecesi değilim ama gerçekler göz ardı edilemez, diyarbakır gaziantep üçgeninde mardin sadece geri kalanları toplar. saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000