08 Haziran 2010, Salı 12:39:48

SEFA İNAN TÖSHİD'İ BOMBALADI

TÖSHİD'in kendini aşan konularda ahkam kesmemesini isteyen İnan, herkes haddini bilmeli diyerek derneklerin kendileriyle ilgili konular dışına taşarak başkalarının alanlarına girmemelerini diledi.
  • Türk Sivil Havacılık Otoritesi son 10 yıldır önce JAA sonra da EASA ile iletişim ve uyum içerisinde olarak gerekli oluşum ve düzenlemeleri (SHY-145, SHY-66 gibi) yapmakta ve uygulamaktadır. Bu uluslararası otoriteler içerisinde de kendinizi kabul ettirmek ve yer bulmak istiyorsanız bu şekilde yola devam etmeniz gereklidir , içeride kafama göre takılırım diyemezsiniz. TÖSHİD eğer sonuç almak istiyorsa bunu EASA 'ya başvurarak değiştirtsin :-)
  • SEFA BEY ÇOK GÜZEL VE HAKLI YAZMIŞSINIZ.TÖSHİD ÜYELERİ HAVACILIĞIMIZI SAÇMA SAPAN VE BİTMEZ TÜKENMEZ TALEPLERİYLE İŞİN İÇİNDEN ÇIKILMAZ MECRALARA SÜRÜKLÜYORLAR.SHGM DE BUNLARIN HER TALEBİNİ İNCELEMEYE ALIYORLAR.BU KANUN TANIMAZ VE HUKUK DIŞI PATRONLAR DERNEĞİNE ARTIK BİRİLERİ BAZI KONULARDA DUR DEMELİ.HER YERİ KAFALAMIŞLAR.SHGM-DHMİ-YARGI-EMNİYET -TALPA-TASSA BİLE BUNLARA ÇALIŞIR HALE GELMİŞ.SAYGILARIMLA.....
  • Sayın Toshid yöneticileri, Bir gün de Türk Havacılığı ve Çalışanlarını düşünerek bir iş yapın lütfen.Aldığınız kararlar gerçekleri yansıtmıyor.Gerçi Türk SHGM gereğini yapar sizin yanlış karar ve görüşlerinizi düzeltir.
  • Sefa bey, sesimizi şimdi duyun. Okul kapanınca muhatabımız zaten mahkeme kapıları olacak. Mahkeme kapısından ne kazanırız o da ayrı sıkıntı. Ne olur bizim basın desteğine ve sizin araştırmacı kişiliğinize ve sorularınıza ŞİMDİ ŞİMDİ ihtiyacımız var. Sonrasında işm işten geçtikten sonra karşımızda muhatap yokken kime soru soracaksınız. Ne olur sesimizi duyun
TÖSHİD’in mantıksız ve uçuş emniyetini zedeleyecek olan bu düşünce ve istemini ve SHGM’nin de “dikkate alınacaktır” ifadesini, Türkiye’nin bir çok havayolu ve bakım merkezinde Genel Müdür Yardımcılığı, Bakım Koordinatörlüğü, Kalite Müdürlüğü, Teknik Müdürlük, Hat Bakım Müdürlüğü görevlerini mükemmel yürüten teknisyen arkadaşlarım ve ilerde bu kadroları hak ederek gelecek tüm yeni nesil teknisyenler adına kınıyorum.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
SEFA İNAN TÖSHİD'İ BOMBALADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 8 yıl önce
Türk Sivil Havacılık Otoritesi son 10 yıldır önce JAA sonra da EASA ile iletişim ve uyum içerisinde olarak gerekli oluşum ve düzenlemeleri (SHY-145, SHY-66 gibi) yapmakta ve uygulamaktadır. Bu uluslararası otoriteler içerisinde de kendinizi kabul ettirmek ve yer bulmak istiyorsanız bu şekilde yola devam etmeniz gereklidir , içeride kafama göre takılırım diyemezsiniz. TÖSHİD eğer sonuç almak istiyorsa bunu EASA 'ya başvurarak değiştirtsin :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SEFA BEY ÇOK GÜZEL VE HAKLI YAZMIŞSINIZ.TÖSHİD ÜYELERİ HAVACILIĞIMIZI SAÇMA SAPAN VE BİTMEZ TÜKENMEZ TALEPLERİYLE İŞİN İÇİNDEN ÇIKILMAZ MECRALARA SÜRÜKLÜYORLAR.SHGM DE BUNLARIN HER TALEBİNİ İNCELEMEYE ALIYORLAR.BU KANUN TANIMAZ VE HUKUK DIŞI PATRONLAR DERNEĞİNE ARTIK BİRİLERİ BAZI KONULARDA DUR DEMELİ.HER YERİ KAFALAMIŞLAR.SHGM-DHMİ-YARGI-EMNİYET -TALPA-TASSA BİLE BUNLARA ÇALIŞIR HALE GELMİŞ.SAYGILARIMLA.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın Toshid yöneticileri, Bir gün de Türk Havacılığı ve Çalışanlarını düşünerek bir iş yapın lütfen.Aldığınız kararlar gerçekleri yansıtmıyor.Gerçi Türk SHGM gereğini yapar sizin yanlış karar ve görüşlerinizi düzeltir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sefa bey, sesimizi şimdi duyun. Okul kapanınca muhatabımız zaten mahkeme kapıları olacak. Mahkeme kapısından ne kazanırız o da ayrı sıkıntı. Ne olur bizim basın desteğine ve sizin araştırmacı kişiliğinize ve sorularınıza ŞİMDİ ŞİMDİ ihtiyacımız var. Sonrasında işm işten geçtikten sonra karşımızda muhatap yokken kime soru soracaksınız. Ne olur sesimizi duyun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000