04 Ekim 2017, Çarşamba 17:20:33

Sedat Şekerci dualarla sonsuzluğa uğurlandı

Geçirdiği talihsiz kaza sonrası hayatını kaybeden Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Başkanı Sedat Şekerci, dualarla sonsuzluğa uğurlandı.
  • Rabbimden ailesine sabir.ihsan diliyorum.allah amalince rahmet eylesin...
  • Allah CC rahmet etsin. Çok beyefendi ,mütevazı bir insandı. Astı olmamıza rağmen çok hürmetli davranır ,bizleri mahçup ederdi.Saygın ve kıymetli idi. Cenab-ı Hak kendisinden razı olsun,cennetine kabul buyursun,sevdiklerine de sabırlar versin inşaallah. Amin.
  • torpili kimmiş torpili
  • Allah cc gani gani rahmet eylesin. Mekani Firdevs Cenneti olsun, Ailesine sabırlar diliyorum, Adam gibi bir adam vardı o da nazardan gitti.

Geçirdiği talihsiz kaza sonrası hayatını kaybeden Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Başkanı Sedat Şekerci, dualarla sonsuzluğa uğurlandı.

Türk Hava Yolları'nın Uçuş Eğitim Başkanı Sedat Şekerci, dün akşam evinde banyoda ayağı kayarak düşmüş ve hayatını kaybetmişti. Merhum Şekerci için bugün ilk olarak THY'nin Uçuş Eğitim Akademisi'nde bir tören düzenlendi. Şekerci'nin cenazesi daha sonra Ataköy 5. Kısım Camii'ne getirildi.

Ataköy 5. Kısım Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası sonsuzluğa uğurlanan Sedat Şekerci'nin cenazesine THY üst yönetimi başta olmak üzere mesai arkadaşları ve yakınları katıldı. Dualarla son yolcuğuna uğurlanan Şekerci'nin cenazesi defnedilmek üzere Gülbahçe Mezarlığı'na götürüldü.

AirportHaber Ailesi olarak merhuma bir kez daha rahmet diliyor, başta THY Ailesi olmak üzere tüm yakınlarına başsağlığı diliyoruz.Sedat Şekerci dualarla sonsuzluğa uğurlandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Asya ~ 9 ay önce
Rabbimden ailesine sabir.ihsan diliyorum.allah amalince rahmet eylesin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
211 ~ 9 ay önce
Allah CC rahmet etsin. Çok beyefendi ,mütevazı bir insandı. Astı olmamıza rağmen çok hürmetli davranır ,bizleri mahçup ederdi.Saygın ve kıymetli idi. Cenab-ı Hak kendisinden razı olsun,cennetine kabul buyursun,sevdiklerine de sabırlar versin inşaallah. Amin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
torpil ~ 9 ay önce
torpili kimmiş torpili

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 9 ay önce
abdullah gül
Akdemir Paşa ~ 9 ay önce
Allah cc gani gani rahmet eylesin. Mekani Firdevs Cenneti olsun, Ailesine sabırlar diliyorum, Adam gibi bir adam vardı o da nazardan gitti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000