05 Nisan 2010, Pazartesi 16:08:20

SEÇİME GİRMEDEN ATA UÇAĞINA GÖZ KOYDU!

Türkiye Değişim Hareketi Lideri Mustafa Sarıgül İstanbul’un Avcılar ilçesinde miting düzenledi. Asılan bir pankart dikkatlerden kaçmadı...
  • yok birbirinizden farkınız memleket adına çalışan kimse yok herkez kendi derdinde
  • Bir arkadaşımın söylemiş olduğu sözler gerçektendoğru.Belediye maaşı ile bu işler olmaz , bunu da en güzel ispat eden şu anki başbakandır.Acaba aynı arkadaş tayyip erdoğan içinde aynısını düşünüyormu merak ediyorum
  • Sarıgul için bir cessnayı sarıya boyayalım kuyruğuna da TC-ATA yazalım bir iki tur atsın sevinsin adam bu kadar gaddar olmayın arkadaşlar kiminin parası kiminin duası :)
  • Ne Gül ile Gösteriş yapmayı sevdim nede Gösterişi sevdim. Olacaksan gel kendin ol,halktan gelenlerin hepsini gördük,herşeyimizi alıp yanlarından bile gittik. Bu yüzden bizden olsun anlasın bizi. Bu yüzden ne Gösteriş ne Gül'ün renk türevlerine ihtiyacımız var.Tek ihtiyaç biz gibi kendi olanlar... Faniyat içinde eriyip gitmeden zikrin üstü sevgiye ulaşmak ruhtandır.

Şişli Belediye Başkanı ve aynı zamanda da Türkiye Değişim Hareketi (TDH) lideri olan Mustafa Sarıgül dün İstanbul Avcılar'da miting düzenledi. Sarıgül yandaşları sarı renkli TDH bayraklarıyla yollara döküldü. Ancak Türkiye’de her seferinde köşe yazılarına konu olan başbakanlığa ait Gulfstream IV tipi TC-ATA kuyruk tescilli uçakla ilgili asılan bir pankart ilginçti.

Ocak ayında partinin kurulacağını açıklayan ancak Nisan ayına gelinmesine rağmen hiçbir somut atılmayan ve bunun nedeni olarak da Sarıgül’ün Şişli Belediye Başkanlığı’ndan istifa etme konusunda kararsız olduğu halde böyle bir pankartın asılması, “Emine Erdoğan’ın TC-ATA ile uçması tartışma konusu olurken, seçime girmemiş birisinin devletin uçağına göz koyar gibi propaganda yapılması nasıl bir iştir” diye yorumlandı.

Çevredeki vatandaşlar da “Ne uçakmış be kardeşim… Daha parti bile kurmadan uçak peşine düşen birinin mevcut siyasilerden farkını anlamak mümkün değil” şeklinde eleştiri getirdiler.

Türkiye Değişim Hareketi

©AirportHaber.com ÖZEL

SEÇİME GİRMEDEN ATA UÇAĞINA GÖZ KOYDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 8 yıl önce
yok birbirinizden farkınız memleket adına çalışan kimse yok herkez kendi derdinde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bir arkadaşımın söylemiş olduğu sözler gerçektendoğru.Belediye maaşı ile bu işler olmaz , bunu da en güzel ispat eden şu anki başbakandır.Acaba aynı arkadaş tayyip erdoğan içinde aynısını düşünüyormu merak ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sarıgul için bir cessnayı sarıya boyayalım kuyruğuna da TC-ATA yazalım bir iki tur atsın sevinsin adam bu kadar gaddar olmayın arkadaşlar kiminin parası kiminin duası :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ne Gül ile Gösteriş yapmayı sevdim nede Gösterişi sevdim. Olacaksan gel kendin ol,halktan gelenlerin hepsini gördük,herşeyimizi alıp yanlarından bile gittik. Bu yüzden bizden olsun anlasın bizi. Bu yüzden ne Gösteriş ne Gül'ün renk türevlerine ihtiyacımız var.Tek ihtiyaç biz gibi kendi olanlar... Faniyat içinde eriyip gitmeden zikrin üstü sevgiye ulaşmak ruhtandır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000