16 Nisan 2012, Pazartesi 10:46:35

SEA BIRD FİYATLARI AÇIKLADI...

Denize iniş kalkış yapabilen uçaklarla yolcu taşımacılığı yapmaya hazırlanan Sea Bird Airlines, fiyat tarifesini açıkladı...
  • uçak menzil ve performansına göre niçin ist-bod, ist-marmaris, ist-antalya değilde arada alaçatı şart. hava şart değişiklik güvenliği mi?
  • Amerika da twin otter 'ın saatlik kirası 3000 3600 dolar arası degişiyor. 300 liradan koltuk satarak kar etmesi gercekten cok zor. Ayrıca ucus frekanslarınıda pek begenmedım. Daha once twin otterlarla ucmamız yolcular için İstanbul Alacatı arası cok uzak gelecek. Aynı paraya İzmire 50-60 liraya ucan yolcu konforsuz Twin Otter ı biraz yadırgar.
  • Bir kez olsun allah için YENİ BİR PROJE veya FİRMAYA DA yorum yazmayın lütfen... Ne demiş mevlana " BEN BİLGİSİ OLMADAN FİKRİ OLANLARDAN KORKARIM" demiş Bence doğru demiş, ya sizlerce
  • hemserim ortalama 300 TL'den 20 koltuk satsan 5-6bin TL para yapar, e sen nereden para kazanacaksın anlamadım ki? manasız iş.. başka manası varsa da onu bilmem:)
Kanada yapımı Twin Otter tipi 19 kişilik uçaklarla seferlerini gerçekleştirecek olan Sea Bird, yapacağı seferler için fiyat aralıklarını açıkladı.

İstanbul-Alaçatı, Alaçatı-Bodrum, İstanbul-Bozcaada seferlerinin tek yön fiyat aralıklarını açıklayan şirket, denize iniş-kalkış yapabilen uçaklarıyla bir ilki gerçekleştirecek. 

Geçtiğimiz günlerde deneme uçuşlarını da gerçekleştiren Sea Bird, bu uçuşlarda başarı sağlamış ve herhangi bir aksaklığa rastlanmamıştı.

İşte Sea Bird'in yaz dönemi fiyatları:Sea Bird Havayolları'nın sefer yapmayı planladığı rotalar ise şöyle: İstanbul-Gökçeada, İstanbul-Çanakkale, Alaçatı-Gökçeada, Alaçatı-Marmaris, Alaçatı-Antalya, Alaçatı-Fethiye, Alaçatı-Göcek karşılıklı seferlerini gerçekleştirecek.

©AirportHaber
SEA BIRD FİYATLARI AÇIKLADI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 6 yıl önce
uçak menzil ve performansına göre niçin ist-bod, ist-marmaris, ist-antalya değilde arada alaçatı şart. hava şart değişiklik güvenliği mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Amerika da twin otter 'ın saatlik kirası 3000 3600 dolar arası degişiyor. 300 liradan koltuk satarak kar etmesi gercekten cok zor. Ayrıca ucus frekanslarınıda pek begenmedım. Daha once twin otterlarla ucmamız yolcular için İstanbul Alacatı arası cok uzak gelecek. Aynı paraya İzmire 50-60 liraya ucan yolcu konforsuz Twin Otter ı biraz yadırgar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bir kez olsun allah için YENİ BİR PROJE veya FİRMAYA DA yorum yazmayın lütfen... Ne demiş mevlana " BEN BİLGİSİ OLMADAN FİKRİ OLANLARDAN KORKARIM" demiş Bence doğru demiş, ya sizlerce

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hemserim ortalama 300 TL'den 20 koltuk satsan 5-6bin TL para yapar, e sen nereden para kazanacaksın anlamadım ki? manasız iş.. başka manası varsa da onu bilmem:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000