12 Kasım 2017, Pazar 11:04:04

Saudia'nın ACT'den kiraladığı B747 kargo uçağı pistten çıktı

Saudia Cargo'ya ait Boeing 747-400F tipi kargo uçağı Hollanda'nın Maastricht kentinde pistten çıktı.
  • Herkes herşeyi ne kadarda iyi biliyor yalnız atladığınız bir konu kalkışta uçak koşmaya başladığı sırada 4ncü motorda arka arkaya 2 patlama olmuş ve patlamayla uçağın topraktaki duruşu arasında geçen süre 5 saniye 5 saniye içinde adını söyleyemeyecek olanlar gelip burada yorum yapıyor. Ayıptır.
  • ACT ye ve Ülkemize geçmiş olsun.Bu ve benzeri olaylardan hepimizin ders alacağına seviyesizce yorumlar....
  • Arkadaslar bos yorum yapmayin.Bizim insanimiz rahmetli Baris Manco nun dedigi gibi okumaktan ziyade yazmayi seviyor. Burda denmesi gereken tek sey. Allah beterinden korusun. Gecmis olsun. Herkese emniyetli ucuslar.
  • Ne ilginç insanlarız ne güzel yorumlar yapıyoruz yok pist dar gelmiş yok v1 arkadaşlar reverse unlock olmuş olamaz mı yapmayın etmeyin acık sabır SMS durumu inceler herhalde geçmiş olsun allah beterinden korusun

Saudia Cargo'ya ait Boeing 747-400F tipi kargo uçağı Hollanda'nın Maastricht kentinde pistten çıktı.

Korkutan kaza şöyle gelişti; Saudia uçağı pistte kalkış için koşturduğu sırada kaptan pilot motorda bir arıza tespit ederek kalkıştan vazgeçti. Ancak edinilen bilgiye göre; uçak duramayarak pist dışındaki toprak zemine çıktı.

Burada bir süre sürüklenen uçak daha sonra durdu. Cidde'ye gidecek uçakta yaralanan olmadığı, kazanının ise incelemeye alındığı açıklandı.

ACT HAVAYOLLARI'NDAN KİRALANMIŞTI
TC-ACR kuyruk tesciline sahip uçak 2002 yılında Air France'da görev yapmıştı. 13 yıl sonra 2015 yılında ACT Airlines filosuna katılan dev uçak, aynı tarihte Saudi Arabian Airlines'a kiralanmıştı.Saudia'nın ACT'den kiraladığı B747 kargo uçağı pistten çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

Herhangi biri ~ 4 gün önce
Herkes herşeyi ne kadarda iyi biliyor yalnız atladığınız bir konu kalkışta uçak koşmaya başladığı sırada 4ncü motorda arka arkaya 2 patlama olmuş ve patlamayla uçağın topraktaki duruşu arasında geçen süre 5 saniye 5 saniye içinde adını söyleyemeyecek olanlar gelip burada yorum yapıyor. Ayıptır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVACI ~ 5 gün önce
ACT ye ve Ülkemize geçmiş olsun.Bu ve benzeri olaylardan hepimizin ders alacağına seviyesizce yorumlar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayten ~ 6 gün önce
Arkadaslar bos yorum yapmayin.Bizim insanimiz rahmetli Baris Manco nun dedigi gibi okumaktan ziyade yazmayi seviyor. Burda denmesi gereken tek sey. Allah beterinden korusun. Gecmis olsun. Herkese emniyetli ucuslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Others ~ 6 gün önce
Ne ilginç insanlarız ne güzel yorumlar yapıyoruz yok pist dar gelmiş yok v1 arkadaşlar reverse unlock olmuş olamaz mı yapmayın etmeyin acık sabır SMS durumu inceler herhalde geçmiş olsun allah beterinden korusun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000