17 Haziran 2016, Cuma 09:14:30

Saudi Havayolları Türkiye'de büyüyecek

Saudi Arabian Airlines Türkiye'de hedef büyütüyor. Türkiye'de büyümeye devam eden Saudia Arabia Airlines, çok yakında yeni hat ve seferleriyle yolcularına sürpriz yapmaya hazırlanıyor.
  • islamdan neden çok rahatsizlik duyuyorsun ki anlamadim ki..israil havayollari olursa hoşuna gider mi..veya british havayollari olursa daha da mi hoşuma gider ingilizlerin ya kraliçenin amblemi varya..o zaman ne olacak ki...sudi havayollari da bir havayolu şirketidir...her bağimsiz ulke gibi bir havayolu şirketidir...Turkiyeye seferleri var ve 787 dreamliner ile istanbula sefer yapiyor en modern en iyi uçaklardan vir tanesidir...sefer sayilari da artacaktir daha fazla insanlar gelecek gidecek turizm amaçli iş amaçli olarak karşilikli olarak gidiş gelişler olacaktir.neden sana sikinti oldu anlamadim ki...
  • turban havayollari koyulsun ismi. nereye bakarsam islam islam islam
  • 46 kg bagaj hatti. Artik zemzem getirirler Mekke terkos borulerindan.
  • Yine bir arap reklamı. Zaten genel olarak kendi halkı kullanıyor. Türklerden pek uçan yoktur

Saudi Arabian Airlines Türkiye'de hedef büyütüyor. Türkiye'de büyümeye devam eden Saudia Arabia Airlines, çok yakında yeni hat ve seferleriyle yolcularına sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Suudi Arabistan Havayolları, 1945 yılında ABD Başkanı Franklin D. Roosevelt tarafından Kral Abdul Aziz'e verilen çift motorlu bir DC-3 (Dakota) HZ-AAX ile kuruldu. Bundan birkaç ay sonra iki adet DC-3 daha satın alındı ve böylece birkaç yıl içinde dünyanın en büyük havayollarından biri olacak şirketin temelleri atıldı. Merkezi Cidde'de bulunan Saudi Arabian Airlines , bugün ise günlük 229 uluslararası uçuş yapıyor ve bünyesinde en yeni ve gelişmiş teknoloji ürünü olan geniş gövdeli jetler ile 120'ye yakın uçak bulunduruyor.

İstanbul'dan 52 farklı destinasyon ile beraber 46 Kilo Bagaj Avantajı

2015 yılında yaklaşık 30 milyon yolcu taşıyan Saudi Arabian Airlines, Türkiye'de de hedef büyütüyor. 01 Nisan 2016 itibari ile günlük gerçekleştirilen Riyadh seferlerinde Boeing 787 Dreamliner ile hizmet veren Saudi Arabian Airlines, en iyi hizmeti en yeni teknoloji ve maksimum servis standartlarında sunarken, yolcularına ekonomi sınıfında 46 kilogram bagaj avantajı sağlıyor. İstanbul'dan dünyanın dört bir yanındaki 52 farklı destinasyona seyahat imkanı sunan Saudi Arabian Airlines, çok yakında yeni hat ve seferleriyle de yolcularına sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Havacılık alanında birçok önemli ödülün sahibi olan Saudi Arabian Airlines aynı zamanda global havayolu ağı SkyTeam üyeleri arasında yer alıyor. Türkçe dil seçeneği ile de hizmet veren Saudi Arabian Airlines'ın web sitesi www.saudiairlines.com'da bilet satışından rezarvasyon hizmetlerine kadar bir çok seçenek bulunuyor.

Saudi Havayolları Türkiye'de büyüyecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

camarothy ~ 2 yıl önce
islamdan neden çok rahatsizlik duyuyorsun ki anlamadim ki..israil havayollari olursa hoşuna gider mi..veya british havayollari olursa daha da mi hoşuma gider ingilizlerin ya kraliçenin amblemi varya..o zaman ne olacak ki...sudi havayollari da bir havayolu şirketidir...her bağimsiz ulke gibi bir havayolu şirketidir...Turkiyeye seferleri var ve 787 dreamliner ile istanbula sefer yapiyor en modern en iyi uçaklardan vir tanesidir...sefer sayilari da artacaktir daha fazla insanlar gelecek gidecek turizm amaçli iş amaçli olarak karşilikli olarak gidiş gelişler olacaktir.neden sana sikinti oldu anlamadim ki...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
b ~ 2 yıl önce
turban havayollari koyulsun ismi. nereye bakarsam islam islam islam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Selim ~ 2 yıl önce
46 kg bagaj hatti. Artik zemzem getirirler Mekke terkos borulerindan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fsoros ~ 2 yıl önce
Ne kadar komik bir yorum aman ne guldum
Arap ~ 2 yıl önce
Yine bir arap reklamı. Zaten genel olarak kendi halkı kullanıyor. Türklerden pek uçan yoktur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GENE KEFERELİGİNİZİ ~ 2 yıl önce
KUSUYORSUNUZ. FRANSİZ OLSA HEMEN ATLARSİNİZ. FRANSİZİNKİNE BİNERSİNİZ DEMİ.
fsoros ~ 2 yıl önce
turklerden pek ucan yoktur ibaresi sadece zan ile kurulmus bir cumle gibi geldi bana, daha cok tahmin hatta temennide olabilir bilgi olmayinca soylenen sozler insani komik duruma dusurebilir. Bilgi diyorum. SV Istanbuldan an itibari ile haftalik 20 ucus gerceklestiriyor ve hepsi genis govdeli ucaklar, bu ucaklari cogunluklu Turk yolcular dolduruyor , zira Turkiyede Dini Trafik yolcu sayisi son 5 yilda 400000 rakaminin altina hic dusmedi, bu yolcularin hepsi hava yolunu kullanmak zorunda, aslan payi TK ve SV dadir dolayisi ile zaten turkler tercih etmiyor derken hangi turkleri kast ettiniz bilemem ama Dini Trafik yolcusu tasiyan tum hava yollari gibi Musluman Turklerin kullandiklari bir Hava Yoludur...ha Musluman Turkleri Turkten saymiyoruz biz beyaz nisantasili Turkler asil Turkleriz ve ben onlari kast ettim diyorsaniz hak vermesemde sizi anlarim.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000