17 Eylül 2010, Cuma 10:24:06

SAS'DAN İLGİNÇ SEFER

İskandinav Havayolları SAS, eşcinsellerden oluşacak özel bir sefer yapmaya hazırlanıyor.
  • Escinsel evliligin gundeme getireilecegi bu seferin yapilmasi cok olumlu. SASi kutluyorum. En kisa zamanda SAS ile ozellikle ucacagim. Ileride THY'nin de benzer girisimleri olmasi ve Turkiye'de de ileri ulkeler gibi escinsel evliliginin hukuki hala getirilmesi dilegiyle.
  • Arkadaşlar eşcinselin size ne olduğunu anlatmıcam dünya biliyor ama siz hala at gözlüklerini takmaya devam ediyorsunuz. Bir gün oğlunuzun veya kızınızın hemcinslerinden hoşlandığını anlarsanız o zaman ne yapacaksınız. Son olarak size bir film öneriyorum cahil insanlar. Prayers for Bubby izleyin umarım sizde böle kayıp yaşamazsınız.
  • sas reklam için taktik yapıyor.aslanlar gibi uçacaklar.ben ekibi merak ediyom.uçuş ekipi de ayni familyadanmıyok degilse allah yardımcıları olsun...
  • Hoşgörü ayrı bir şey, bir de güzel bir şeymiş gibi sunulması, çocuklara yanlış örnek oluyor! Böyle haberlere dikkat edelim, çok normal gibi göstermek çocuklarda da normal izlenimi uyandırabiliyor. Tabi siz çocuğunuzun 3. parti olmasını istemiyorsanız.
İskandinav Havayolları SAS, önümüzdeki Aralık ayında kadınlı erkekli, yolcularının tamamı eşcinsellerden oluşacak özel bir sefer yapmaya hazırlanıyor. Stokholm-New York arasındaki uçuş esnasında uçakta gerçekleştirilecek nikah töreniyle bir çifte özel armağanlar verilecek.

SAS’tan yapılan açıklamada uçakta yerini almak isteyenlerin http://love.flysas.net/ adresine girerek bir profil oluşturmasının yeterli olacağı belirtildi.
SAS'DAN İLGİNÇ SEFER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Escinsel evliligin gundeme getireilecegi bu seferin yapilmasi cok olumlu. SASi kutluyorum. En kisa zamanda SAS ile ozellikle ucacagim. Ileride THY'nin de benzer girisimleri olmasi ve Turkiye'de de ileri ulkeler gibi escinsel evliliginin hukuki hala getirilmesi dilegiyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaşlar eşcinselin size ne olduğunu anlatmıcam dünya biliyor ama siz hala at gözlüklerini takmaya devam ediyorsunuz. Bir gün oğlunuzun veya kızınızın hemcinslerinden hoşlandığını anlarsanız o zaman ne yapacaksınız. Son olarak size bir film öneriyorum cahil insanlar. Prayers for Bubby izleyin umarım sizde böle kayıp yaşamazsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sas reklam için taktik yapıyor.aslanlar gibi uçacaklar.ben ekibi merak ediyom.uçuş ekipi de ayni familyadanmıyok degilse allah yardımcıları olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hoşgörü ayrı bir şey, bir de güzel bir şeymiş gibi sunulması, çocuklara yanlış örnek oluyor! Böyle haberlere dikkat edelim, çok normal gibi göstermek çocuklarda da normal izlenimi uyandırabiliyor. Tabi siz çocuğunuzun 3. parti olmasını istemiyorsanız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000