06 Ağustos 2015, Perşembe 17:00:02

Sarhoş yolcu, önündeki yolcuyu yumrukladı

United Airlines'ın Chicago-Dayton seferini gerçekleştiren uçağında sorunlu bir yolcu vakası yaşandı. Uçaktan indirilirken başka bir yolcuyu yumruklayan ve polise direnen sorunlu yolcu tutuklandı.
  • Arkadaşlar gulmeyin
  • Abi komik
  • Zeka çalışmıyor maalesef ondandir
  • Bizim polisimizde bu şekilde olsun lütfen!!! Sırf havaalanındaki rahatı bozulmasın diye sadece bize bağırıp artislik yapıp ben polisim demekten vazgeçsinler! Yolcu polisin yüzüne karsı küfür ediyor polis şikayetçiyseniz ben devriyedeki arkadaşları çağırayım diyip olay yerinden gidiyor...!

United Airlines'ın bugün UA5587 sefer sayısı ile gerçekleştireceği Chichaco-Dayton seferinde sorunlu bir yolcu vakası yaşandı.

United Havayolları'nın SkyWest Airlines tarafından Illinois eyaletindeki Chichago'da bulunan O'Hare Havalimanı'ndan, Ohiao eyaletindeki Dayton kentine gerçekleştirilecek olan uçağında alkolü olduğu tahmin edilen bir yolcu, kabin ekipleri tarafından cep telefonunun kapatılması ikazına direnince olanlar oldu.

Adam Kealing isimli 31 yaşındaki erkek yolcu cep telefonunun kapatılması ikazlarını dinlemeyince durum uçağın pilotuna bildirildi. Bunun üzerine kalkış için taksi yapan uçak, terminale geri döndü ve uçağa polis geldi. Uçaktan inmeye de direnen yolcu sonunda ikna olarak koltuğundan kalktı. 

Bu sırada önünde duran bir yolcuya yumruk atan yolcu, olayı kaydeden diğer yolcu ve polislerin araya girmesiyle kontrol altına alındı. Sarhoş yolcunun polislere direndiği sırada bir memuru da hafif şekilde yaralandığı öğrenildi.

Kealing'in tutuklanarak hapse gönderildiği ve 23 Ağustos'ta yargılanacağı öğrenildi.

 

Sarhoş yolcu, önündeki yolcuyu yumrukladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar gulmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Abi komik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Zeka çalışmıyor maalesef ondandir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Videoya dikkat lütfen!!!! ~ 3 yıl önce
Bizim polisimizde bu şekilde olsun lütfen!!! Sırf havaalanındaki rahatı bozulmasın diye sadece bize bağırıp artislik yapıp ben polisim demekten vazgeçsinler! Yolcu polisin yüzüne karsı küfür ediyor polis şikayetçiyseniz ben devriyedeki arkadaşları çağırayım diyip olay yerinden gidiyor...!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000