16 Mayıs 2017, Salı 17:12:56

Sani Şener'den flaş açıklama!

TAV, Malezyalı Malaysia Airports Holdings'in elindeki Sabiha Gökçen Havalimanı'na satışa konması durumunda teklif vermeyi planlıyor.
  • Bu haberde gariplikler var. - Basın toplantısı Dubai'de fakat SAW'ın hisse satışı ve teklif verilecek olması lokal airporthaber de ! - Beyanat veya metin nedir ? kimse bilmiyor. - BUna rağmen abuk - subuk yazışmalar.
  • Zalimler ve haksız işten çıkanlara göz yumanlar için yaşasın cehenmem,o gün haktır.
  • Sani Bey çalışanlarınıza acımadınız, adalet terazini şaştı bir zamanlar. Bunun karmasını yaşayacaksınız. Sabiha Gökçen'i alsanız da almasanız da yolun sonu artık TAV için. Mazlumun ahı çıkar
  • BABAYA güven gerisini merak etme sen Allah balımızdan eksik etmesin SANİ babayı

TAV, Malezyalı Malaysia Airports Holdings'in elindeki Sabiha Gökçen Havalimanı'na satışa konması durumunda teklif vermeyi planlıyor.

TAV CEO'su Sani Şener Dubai'de basın mensuplarına yaptığı açıklamada TAV'ın Sabiha Gökçen Havalimanı'na kesinlikle ilgi duyduğunu belirtti.

TAV hali hazırda Türkiye'nin en büyük havalimanı olan İstanbul Atatürk Havalimanı'nın 2020 yılına kadar olan işletme hakkını elinde tutuyor.

Sani Şener basın mensuplarına yaptığı açıklamada Suudi Arabistan'da Medine Havalimanı'nı işleten şirkette bulunan Saudi Oger'in hisselerini satın almak için yapılan anlaşmayı da yeni tamamladıklarını duyurdu. 

Şener, TAV'ın Suudi Arabistan'da Yanbu, Qassim ve Hail şehirlerindeki havalimanları için de 250 milyon dolarlık kredi sağlamak için bankalarla görüşmeler yaptığını belirtti.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nın hisseleri için gerçekleşen yarış Malezyalıların lehine sonuçlanmıştı. TAV, Limak Holding'in elindeki yüzde 40'lık hisse için 285 milyon euroluk teklif yapmıştı. Ancak Yüzde 60 hisseye ve kalan hisseler için öncelikli satın alma hakkına sahip olan Malaysia Airports Holdings (MAH) bu hakkı kullanacağını açıklamıştı. 

Sani Şener'den flaş açıklama!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

BİLENLER ~ 1 yıl önce
Bu haberde gariplikler var. - Basın toplantısı Dubai'de fakat SAW'ın hisse satışı ve teklif verilecek olması lokal airporthaber de ! - Beyanat veya metin nedir ? kimse bilmiyor. - BUna rağmen abuk - subuk yazışmalar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emekçi ~ 1 yıl önce
Zalimler ve haksız işten çıkanlara göz yumanlar için yaşasın cehenmem,o gün haktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Public ~ 1 yıl önce
Sani Bey çalışanlarınıza acımadınız, adalet terazini şaştı bir zamanlar. Bunun karmasını yaşayacaksınız. Sabiha Gökçen'i alsanız da almasanız da yolun sonu artık TAV için. Mazlumun ahı çıkar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
20 yıllık TAV lı ~ 1 yıl önce
BABAYA güven gerisini merak etme sen Allah balımızdan eksik etmesin SANİ babayı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
7 yıllık tav lı ~ 1 yıl önce
Amin!!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000