07 Eylül 2012, Cuma 07:59:10

SAN FRANSISCO-WASHINGTON UÇUŞUNDA SÜRPRİZ

ABD’de 14 haftalık ikiz bebekleriyle uçağa binen çift oğullarının huysuzluk yapma ihtimaline karşı yolculardan sıra dışı bir yöntemle özür diledi. Çiftin jesti internette binlerce kişi tarafından paylaşıldı.
  • İŞTE GÖRGÜ BU OLSA GEREK.BİZİM TÜRKLERDE BİRAZ OLSUN BÖYLE OLSA ..
  • Evet acaba uçuş nasıl geçti , korktukları başlarına geldimi ?
  • ABD de havaalanında kahve ve içecek aldım. 3 kişiydik ve tepside oldukça doluyudu. Arkadaşlar yanımda değildi. Masaya tepsiyi koyarken zorlanacağımı anlayan en az 80 yaşındaki amerikalı oturduğu yerden kalktı , yanıma geldi sandalyemi çekti ve tepsiyi rahatça masaya koymamı sağladı. Hiç tanımam hiç bilmem ama o davranışını hala hatırlıyorum. ABD ilginç bir yer. Bir yanda okullarda katliam yapanlar diğer yanda insanlığın en güzel örneğini verenler. Bu haber bana o günü hatırlattı.
  • Önceleri ben de çok rahatsız olurdum ama çocuk sahibi olunca anlıyor insan. Bebek bu... "SUS" desen anlamaz ki...

Amerika’da San Francisco şehrinden Washington’a gitmek üzere uçağa binen Christina Diaz ile Michael Rubinstein çifti 14 haftalık ikiz bebeklerinin ağlayarak diğer yolcuları rahatsız edebileceği ihtimalini göz önüne alarak yolculara sıra dışı bir jest yaptı.

Uçak havalanmadan içi şeker dolu paketleri yolculara dağıtan çift hediye torbalarına bir de oğullarının ağzından yazılmış esprili bir özür notu ekledi.

Şeker paketlerini şaşkınlıkla kabul eden yolcular torbanın içindeki mesajı okuyunca daha da keyiflendi.

Jasper ve Arrow’un ağzından yazılan notta şunları yazıyordu:

“Biz sadece 14 haftalık olan ve ilk kez uçak yolculuğuna çıkan ikiz kardeşleriz. Elimizden geldiğince uslu durmaya çalışacağız. Fakat soğukkanlılığımızı yitirirsek, korkarsak ya da kulaklarımız ağrırsa sizi rahatsız edebiliriz. Bunun için şimdiden özür diliyoruz.

Annemiz ve babamız (Biz onlara aramızda süt makinemiz ve bez değiştiricimiz diyoruz) eğer ihtiyacınız olursa size kulak tıkacı dağıtacak.”

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan anne Diaz şunları söyledi: “Paketleri dağıtmaya başlayınca herkes beni hostes zannetti. Fakat sonra notu okuyanlar kahkaha atmaya başladı.”

Yolculardan Andrew Merrit paketin fotoğrafını sosyal paylaşım sitelerinde yayınlayınca çiftin jestini binlerce kişi paylaştı.

SAN FRANSISCO-WASHINGTON UÇUŞUNDA SÜRPRİZ

Facebook Yorum

Yorumlar

!!! ~ 6 yıl önce
İŞTE GÖRGÜ BU OLSA GEREK.BİZİM TÜRKLERDE BİRAZ OLSUN BÖYLE OLSA ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acaba .. ~ 6 yıl önce
Evet acaba uçuş nasıl geçti , korktukları başlarına geldimi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sözcü ~ 6 yıl önce
ABD de havaalanında kahve ve içecek aldım. 3 kişiydik ve tepside oldukça doluyudu. Arkadaşlar yanımda değildi. Masaya tepsiyi koyarken zorlanacağımı anlayan en az 80 yaşındaki amerikalı oturduğu yerden kalktı , yanıma geldi sandalyemi çekti ve tepsiyi rahatça masaya koymamı sağladı. Hiç tanımam hiç bilmem ama o davranışını hala hatırlıyorum. ABD ilginç bir yer. Bir yanda okullarda katliam yapanlar diğer yanda insanlığın en güzel örneğini verenler. Bu haber bana o günü hatırlattı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kemal ~ 6 yıl önce
Önceleri ben de çok rahatsız olurdum ama çocuk sahibi olunca anlıyor insan. Bebek bu... "SUS" desen anlamaz ki...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000