25 Ekim 2017, Çarşamba 16:32:45

Samsung'dan büyük jest: uçaktaki 200 yolcuya Note 8 dağıttı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Iberia Havayolları'nın La Coruna-Madrid uçuşunda 200 Note 8 dağıttı.
  • Her haliyle bence Samsung iphone'a 5 çeker..geçin bunları.
  • samsunga ilk note 7 ile geçtim. Note 8 ön siparişle aldım. Cihazda siyah noktalar vardı. Firmadan kaynaklı fabrika hatası olduğunu söyleyen değiştirileceğini söyleyen servis samsungla görüştükten sonra raporuna kullanıcı hatası yazdı. Samsung müşterilerinin arkasında ne yazık ki durmuyor. Bu son samsung kullanışım olacak. Note 8 fabrika hatası olan bir şekilde elimde kaldı.5.000.000 TL ne yazık ki boşa gitti ve mağdur edildim.. Bir kez daha düşünün böyle ortada bırakılış...Değişim destek vs hepsi boş sözler
  • Bence boarding esnasında dağıtılıp, uçuş süresince de açılmaması tembih edilmeliydi. E malum SAMSUNG.. Ucuz atlatılmış.
  • Bende isterim. Benimkisi yere dustu, cami catladi. Yeni telefona ihtiyacim var.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Iberia Havayolları'nın La Coruna-Madrid uçuşunda 200 Note 8 dağıttı.

Ağustos ayında tanıtılan Samsung Galaxy Note 8 özellikleriyle pek çok kullanıcının aklını çelmeyi başardı. Fakat Galaxy Note 7 ile yaşananlar hala birçok kullanıcının aklını karıştırıyor. Kullanıcı memnuniyetini en üst seviyeye taşımak isteyen Samsung ise bir uçuşta 200 kişiye Galaxy Note 8 hediye etti!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıl Samsung için oldukça zor geçti. Büyük beğeni toplayan özellikleri olan Samsung Galaxy Note 7‘nin geri toplatılmasına kadar geçen süreç büyük bir kabusa dönüştü. Teknoloji devi sorunlu cihazların tamamını piyasadan çekti ve para iadesi gerçekleştirdi. Fakat bu kararlar uygulanana kadar Galaxy Note 7 çoktan uçaklarda yasaklanmıştı bile! Dolayısıyla cihazın tehlikeli olduğu imajı bir kez yerleşmiş oldu. Samsung İspanya ise bu durumu değiştirmek için enteresan bir çalışmaya imza attı. La Coruña’dan Madrid Barajas’a gerçekleşen uçuşa bilet alanlar yepyeni bir Samsung Galaxy Note 8’in sahibi oldu.

Samsung Galaxy Note8 sürprizi
Paylaşılan bilgilere bakılırsa bu kampanya Samsung İspanya ofisinin insiyatifinde gerçekleştirilmiş. Galaxy Note 7’nin uçaklara kabul edilmemesinin ardından Galaxy Note 8’in uçaktaki yolculara ücretsiz olarak verilmesi tamamen firmanın ülke içindeki imajını düzeltmeye odaklanıyor.

Bu çalışmanın ne kadar başarılı olacağını ise ilerleyen aylarda açıklanacak satış rakamları belli edecek.

Samsung'dan büyük jest: uçaktaki 200 yolcuya Note 8 dağıttı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

tabii ki ~ 9 ay önce
Her haliyle bence Samsung iphone'a 5 çeker..geçin bunları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
beril ~ 9 ay önce
samsunga ilk note 7 ile geçtim. Note 8 ön siparişle aldım. Cihazda siyah noktalar vardı. Firmadan kaynaklı fabrika hatası olduğunu söyleyen değiştirileceğini söyleyen servis samsungla görüştükten sonra raporuna kullanıcı hatası yazdı. Samsung müşterilerinin arkasında ne yazık ki durmuyor. Bu son samsung kullanışım olacak. Note 8 fabrika hatası olan bir şekilde elimde kaldı.5.000.000 TL ne yazık ki boşa gitti ve mağdur edildim.. Bir kez daha düşünün böyle ortada bırakılış...Değişim destek vs hepsi boş sözler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
amanın ~ 9 ay önce
5.000.000 TL ????
COOR. ~ 9 ay önce
Bence boarding esnasında dağıtılıp, uçuş süresince de açılmaması tembih edilmeliydi. E malum SAMSUNG.. Ucuz atlatılmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
I ~ 9 ay önce
Bende isterim. Benimkisi yere dustu, cami catladi. Yeni telefona ihtiyacim var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000