09 Ekim 2012, Salı 17:00:07

SAMSUN'DA GÖRKEMLİ KARŞILAMA

Rusya ile Samsun arasında direkt uçak seferleri başladı.
  • Biletleri türkiye'deki tüm Kartur- Ulusoy - Varan acentelerinden alabilir, http://booking.skyexpress.ru/en/itinerary/ adresinden rezervasyon yapabilirsiniz.
  • sahipsiz samsun rumuzlu arkadasın , yorumlarına aynen katılıyorum , bilet almak istiyorum fakat ne bir internet sitesinde bilet satışı mevcut,nede havaalanında bir bilet satış ofisi mevcut, bana bu iş amatörce yapılıyor ve ciddiye alınmıyor.ayrıca bu işle ilgilenen tuncer üçüncüoğlu artık ilgilenmiyor sanırım ,resimlerde gözükmüyor, kendisinin cok emek verdiği söyleniyordu bu işe, kendisi olsa böyle olmazdı diye düsünüyorum
  • acenta sahibi arkadaşlar kuban hangi günler haftada kaç kez samsun uçuşları yapar .lütfen dikkat.....bafra dan selamlar
  • bu uçağın karşılanmasında nerede kamu kurum temsilcileri ,oda başkanları.civar belediye başkanları,turizm müdürü ve acenta sahipleri.bir başka husus uçağın organizatörü meşhur ulusoy ailesinden havaalanında acaba neden kimse yok tu.beyler hangi çağda yaşıyoruz kuban aırlınes samsun da ayakta kalabilmesi için önce kendisine onlıne sitesi yapması lazım.yoksa taşıma su ile bu işler olmaz.inanmayan herhangi bir acentayı arayıp kuban biletlerini nasıl temin edileceğini sorsun cevabını 48 saat sonra alacaktır.aynen böyle. aksini iddia eden varsa doğrusunu yazsın .bafra lı

Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ile Ticaret ve Ticaret Odası'nın girişimleri sonucunda Rus havayolu şirketi Kuban Havayolları, Rusya'nın Krasnodar bölgesiyle Samsun arasında salı ve cuma günleri direkt uçuş yapacak.

Krasnodar'dan 32 yolcusuyla saat 11.15'te havalanan Kuban Havayolları'nın Skyexpress.ru'dan kiraladığı uçak, 55 dakika sonra Samsun'a indi. İlk sefer nedeniyle Çarşamba Havalimanı'nda karşılama töreni düzenlendi.


Karşılama töreninin ardından Kuban Havayolları satış sorumlusu Olga Jerebsova, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret etti.

Burada konuşan Vali Aksoy, Samsun ile Krasnodar arasında yapılacak direkt uçuşlar nedeniyle büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.

Krasnodar ile Samsun arasındaki uçuşların daha önce İstanbul aktarmalı olduğunu anımsatan Aksoy, "Aktarmalı uçuşlarda zaman kaybı artmakta. Rusya Federasyonu'na yaptığımız ziyarette direkt uçuşları önemsediğimizi söylemiştik ve onların da bu konuda arzusu olduğunu görmüştük. Yürütülen çalışmaların ardından uçuşların başlaması nedeniyle memnunuz" dedi.

Jerebsova ise Aksoy'a teşekkür ederek, "Yolcularımız da mutlaka memnun kalacaklardır. Çünkü yaklaşık bir saatlik deniz üstü uçuşu yapacaklar" diye konuştu.

SAMSUN'DA GÖRKEMLİ KARŞILAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

cihan ~ 6 yıl önce
Biletleri türkiye'deki tüm Kartur- Ulusoy - Varan acentelerinden alabilir, http://booking.skyexpress.ru/en/itinerary/ adresinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nasıl iş? ~ 6 yıl önce
sahipsiz samsun rumuzlu arkadasın , yorumlarına aynen katılıyorum , bilet almak istiyorum fakat ne bir internet sitesinde bilet satışı mevcut,nede havaalanında bir bilet satış ofisi mevcut, bana bu iş amatörce yapılıyor ve ciddiye alınmıyor.ayrıca bu işle ilgilenen tuncer üçüncüoğlu artık ilgilenmiyor sanırım ,resimlerde gözükmüyor, kendisinin cok emek verdiği söyleniyordu bu işe, kendisi olsa böyle olmazdı diye düsünüyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lütfen dikkat... ~ 6 yıl önce
acenta sahibi arkadaşlar kuban hangi günler haftada kaç kez samsun uçuşları yapar .lütfen dikkat.....bafra dan selamlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sahipsiz samsun ~ 6 yıl önce
bu uçağın karşılanmasında nerede kamu kurum temsilcileri ,oda başkanları.civar belediye başkanları,turizm müdürü ve acenta sahipleri.bir başka husus uçağın organizatörü meşhur ulusoy ailesinden havaalanında acaba neden kimse yok tu.beyler hangi çağda yaşıyoruz kuban aırlınes samsun da ayakta kalabilmesi için önce kendisine onlıne sitesi yapması lazım.yoksa taşıma su ile bu işler olmaz.inanmayan herhangi bir acentayı arayıp kuban biletlerini nasıl temin edileceğini sorsun cevabını 48 saat sonra alacaktır.aynen böyle. aksini iddia eden varsa doğrusunu yazsın .bafra lı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000