31 Ağustos 2016, Çarşamba 11:25:14

Sami Alan’ın yeni adresi neresi oldu?

Havacılık sektörünün bir dönem popüler isimlerinden olan Sami Alan, hangi sektöre adım attı?
  • Iyi aktif donanimli temiz bir insansin seni cok severdim su var ki hep yanlis kararlar veriyorsun ozellikle insanlarla ilgili sen thy nin eski asifteleri ile basedemezsin hepsine inandin ajet transferinde ilk yanina ekip diye aldigin kiytirik tiplerden sonraki dusuncem gecmis olsun sami alan olmustu sonra da bir turlu gecmedi umarim yeni isin hayir ugur getirir
  • Hiç bir temeli olmadan daldan dala.
  • En hayırlısı olmuş havacılıkta ki tecrübelerinde muhteşemdi yani
  • Değil bir şahsı, bir odunu dahi sürekli yükselişte olan bir şirketin herhangi bir koltuğuna oturtun kısa dönemde çok başarılı gibi görülür. Eğer ki o odunların sayısı artarsa o şirkette birilerinin vasıtası ile tepeden koltuk işgal edenlerin odun olduğu anlaşılmaya başlar çünkü yükseliş sona ermiştir yada odunlar harbi odunluk yapmaya başlamışlardır.

Türk Hava Yolları ile havacılık sektörüne adım attıktan sonra sırasıyla Anadolujet, Atlasglobal ve Onur Havayolları’nın başına geçen Sami Alan, bambaşka bir sektörde iş yaşamına devam etme kararı aldı.

Havacılık sektörünün ‘altın çocuğu’ olarak bilinen ve genç yaşına rağmen önemli görevlerde bulunan Alan, havacılık serüvenini noktaladıktan sonra bir süre ortalıkta gözükmedi.

Kasım 2013’te Onur Havayolları’ndaki CEO’luk görevinden ayrılan Sami Alan, farklı bir proje ile ortaya çıktı. Klasik kooperatif anlayışının dışında bir projeyi hayata geçiren Alan, 7 kişi ile kurulacak kooperatif yönetimi ile ev sahibi olma hayali kuranların kendi konutlarını yapabilmesine ve hatta kendi mahallelerini kurabilmelerine olanak sağlayacak.

Anadolujet’ten ayrıldıktan sonra Atlasglobal ve Onur Havayolları’nda beklenen başarıyı gösteremeyen ve hatta Onur Air genel müdürlük koltuğunda sadece 52 gün kalabilen Alan’ın, yeni iş deneyiminde başarılı olup olamayacağını zaman gösterecek.

©AirportHaber

Sami Alan’ın yeni adresi neresi oldu?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

hope ~ 2 ay önce
Iyi aktif donanimli temiz bir insansin seni cok severdim su var ki hep yanlis kararlar veriyorsun ozellikle insanlarla ilgili sen thy nin eski asifteleri ile basedemezsin hepsine inandin ajet transferinde ilk yanina ekip diye aldigin kiytirik tiplerden sonraki dusuncem gecmis olsun sami alan olmustu sonra da bir turlu gecmedi umarim yeni isin hayir ugur getirir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Combuster ~ 2 ay önce
Hiç bir temeli olmadan daldan dala.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Noname ~ 2 ay önce
En hayırlısı olmuş havacılıkta ki tecrübelerinde muhteşemdi yani

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hamili... ~ 2 ay önce
Değil bir şahsı, bir odunu dahi sürekli yükselişte olan bir şirketin herhangi bir koltuğuna oturtun kısa dönemde çok başarılı gibi görülür. Eğer ki o odunların sayısı artarsa o şirkette birilerinin vasıtası ile tepeden koltuk işgal edenlerin odun olduğu anlaşılmaya başlar çünkü yükseliş sona ermiştir yada odunlar harbi odunluk yapmaya başlamışlardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000