15 Mart 2010, Pazartesi 07:22:47

SAKSIPORT

Aylardır su sızdıran çatının altına saksı kondu. Karadeniz insanın kıvrak zekası bir kez daha ortaya çıktı...
  • SAW saksı bile koymuyor. Yine brava TZX yöneticilerine iyi düşünmüşler
  • kamer genç te gelse oraya ve laz ların fikirleriyle birleştirse sulama işini tam olacak o zaman ...vekilim tam senlik bir yer....:)
  • kayserı hava alanındada dıshat gelende akıyo ama oraya cok saksı koymak lazım hemde bır yıldır akıyo cozum yok kafana damlıyo.bu cozumu onermek lazım
  • neden tadılat yapmak yerıne saksı lı bır cozum uretmısler paralarımı yokmus yoksa tadılat ıcın koskoca hava alanı ısletmesının kapatsın gıtsınler o zaman yazık bence hatta ayıp!!! nerde gorulmus boyle bısey ya cok yazık koskoca uluslararası havalimanı bide burası!!!!

Trabzon uluslararası havalimanı İç Hatlar Terminali'nde 4 aydır iki ayrı yerinden damlayan çatı bir türlü onarılmadı. Yetkililer de önce, x-ray cihazından geçişlerde kullanılan plastik kapları, damlayan yerlerin altına yerleştirdi.

Ancak bu görüntü göze, daha da kötü göründü. Çözüm ise bitkilerden geldi: Dört saksıya çiçek dikildi ve damlayan yerlerin altına konularak etrafı çevrildi.

Çatının suları çiçeklere hayat verdi.

(Takvim)

SAKSIPORT

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
SAW saksı bile koymuyor. Yine brava TZX yöneticilerine iyi düşünmüşler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kamer genç te gelse oraya ve laz ların fikirleriyle birleştirse sulama işini tam olacak o zaman ...vekilim tam senlik bir yer....:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kayserı hava alanındada dıshat gelende akıyo ama oraya cok saksı koymak lazım hemde bır yıldır akıyo cozum yok kafana damlıyo.bu cozumu onermek lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
neden tadılat yapmak yerıne saksı lı bır cozum uretmısler paralarımı yokmus yoksa tadılat ıcın koskoca hava alanı ısletmesının kapatsın gıtsınler o zaman yazık bence hatta ayıp!!! nerde gorulmus boyle bısey ya cok yazık koskoca uluslararası havalimanı bide burası!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000