20 Eylül 2010, Pazartesi 16:55:21

SAGA’DA SÜRPRİZ AYRILIK

İç hat operasyonlarına hazırlanan Saga Havayolları’ndan sürpriz bir ayrılık haberi geldi. Şirketin önemli isimlerinden biri Eylül ayı sonundan itibaren görevden ayrılacak.
  • cemalettin beyi tanıyan tanıyordur.. havacılık camiasında onun gibisi parmakla sayılacak kadar az neredeyse...kendini bilmez kişiler ileri geri konuşacağına dönüp kendilerine bir baksınlar... saga adına üzgünüm..
  • Sayın yorum sahipleri... Nedir bu şifreli yorumlar ? Madem yorum yazıyorsunuz, insanların anlayacağı şekilde yazın... Kendi aranızda kullandığınız şifreler bizlerin kafasını karıştırıyor.
  • SİZE BİR NUMARA BÜYÜK GELEN BU İŞLER .BITIYO HADI ALİYEDE NASİP OLUR İŞA.ENİŞTE DÜŞÜN BAKALIM NE YAPACAN.
  • desenize K&K nın bu vatandaşın desteği ile "iktidarı ele geçirme" planı tarih oldu.yeni bir destekçi buluncaya kadar çalışmaya devam.
Saga Havayolları’nda uzun yıllardır görev yapan Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cemalettin Çelebi, görevinden ayrılıyor.

Saga Havayolları’nın kuruluşunda önemli rol oynayan Çelebi’nin sürpriz ayrılık kararı şirkette şaşkınlıkla karşılandı.Cemalettin Çelebi, kendi isteğiyle görevden ayrılma kararı aldığını, bundan sonraki enerjisini ortağı olduğu şirkette kullanacağını kaydetti.

İç hat operasyonlarına hazırlanan Saga Havayolları’nda yaşanan sürpriz ayrılık sonrası bu önemli görev kimin getirileceği henüz bilinmiyor.

Saga’dan ayrılan Cemalettin Çelebi’nin ortağı olduğu SKY Angel Aviation şirketinde çalışmalarını sürdüreceği öğrenildi.

©AirportHaber.com Özel


SAGA’DA SÜRPRİZ AYRILIK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
cemalettin beyi tanıyan tanıyordur.. havacılık camiasında onun gibisi parmakla sayılacak kadar az neredeyse...kendini bilmez kişiler ileri geri konuşacağına dönüp kendilerine bir baksınlar... saga adına üzgünüm..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın yorum sahipleri... Nedir bu şifreli yorumlar ? Madem yorum yazıyorsunuz, insanların anlayacağı şekilde yazın... Kendi aranızda kullandığınız şifreler bizlerin kafasını karıştırıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SİZE BİR NUMARA BÜYÜK GELEN BU İŞLER .BITIYO HADI ALİYEDE NASİP OLUR İŞA.ENİŞTE DÜŞÜN BAKALIM NE YAPACAN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
desenize K&K nın bu vatandaşın desteği ile "iktidarı ele geçirme" planı tarih oldu.yeni bir destekçi buluncaya kadar çalışmaya devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000