09 Haziran 2010, Çarşamba 16:07:57

SAGA HAVAYOLLARI'NDA ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Saga Havayolları yurt içi ve yurtdışı operasyonlarında görevlendirmek üzere tecrübeli kabin görevlileri arıyor.
  • kesinlikle çalışmak istemem...
  • ayrıca da dış yatı harcırahlarınızı base e gitmeden almıyormusunuz.. bikaç kçük aksilk oldu diye bu şekilde yargılamayın.. buraya grememiş kuyruk acısı olan çok kişi farkediliyor. biz memnunuz şirketimizden bıraknda bazı şeylere hala burada çalışmakta olanlar karar versin..
  • arkadaşlar bu zamana kadar neyini gördüüz bu şirketin ya. geçen olan olay evet üzücüydü ama o arkadaşlara geri dnülmedimi bizimle gelip çalışırmısınz denmedimi ya. bi operasyon ve planlama hatası olduğu söylendi ama ilk tercih onlardan yanaydı. ve saga güngeçtkçe çok iyi operasyonlara adım atan ve büyüyen bir şirket. ayrıca 6 senede sadece 2 defa gecikti maaşlar. eski çalışan arkadaşlar bilir ayın 1 i olmadan maaş yatıran bir şirket burası. dışcccyatı harcırahlarınızı
  • arkadaslar yıne bılende bılmeyende yazı yazıor mübarek. maşallah....... sagada para sorunu olan ınsan yok.sözleşmede 1i ile 5 i arası yazıor ve bu bütün sözleşmelerde böyledir. ayrıca yurt dışı yatılarda paramızı pesşin ve nakit alıoruz.saga klasiği sana yazıorum kac kere eğitim veripte adam çıkarmış saga.geçen yaşananları eminimki saga da istememiştir ama operasyonel olarak biraz sıkıntıya girmemizden dolyı böyle olduk.onun haricinde saga gayet ilerleyen bir şirket.alınanlara şimdiden hayırlı olsun.

Peki, Saga Havayolları'nın aradığı kriterler neler? İşte kabin görevlilerinde aranacak şartlar ve özellikler:

-TC vatandaşı olmak,

-18 yaşını doldurmuş bulunmak.

-Kabin görevlisi olmaya engel sağlık problemi olmamak.

-Sabıka kaydı bulunmamak.

-En az 1.60 cm. boyunda ve orantılı kiloda olmak

-Lise ve dengi okul mezunu olmak. (üniversite mezunu tercih edilir)

-İyi derecede İngilizce bilmek (ikinci dil tercih sebebidir)

-İstanbul'un Avrupa yakasında ikamet etmek.

-Yurt dışına seyahat engeli olmayan ve yurt dışında yaşayabilmek.

 Başvuruların isbasvuru@sagaairlines.com adresine yapılması isteniyor.

SAGA HAVAYOLLARI'NDA ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
kesinlikle çalışmak istemem...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ayrıca da dış yatı harcırahlarınızı base e gitmeden almıyormusunuz.. bikaç kçük aksilk oldu diye bu şekilde yargılamayın.. buraya grememiş kuyruk acısı olan çok kişi farkediliyor. biz memnunuz şirketimizden bıraknda bazı şeylere hala burada çalışmakta olanlar karar versin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaşlar bu zamana kadar neyini gördüüz bu şirketin ya. geçen olan olay evet üzücüydü ama o arkadaşlara geri dnülmedimi bizimle gelip çalışırmısınz denmedimi ya. bi operasyon ve planlama hatası olduğu söylendi ama ilk tercih onlardan yanaydı. ve saga güngeçtkçe çok iyi operasyonlara adım atan ve büyüyen bir şirket. ayrıca 6 senede sadece 2 defa gecikti maaşlar. eski çalışan arkadaşlar bilir ayın 1 i olmadan maaş yatıran bir şirket burası. dışcccyatı harcırahlarınızı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaslar yıne bılende bılmeyende yazı yazıor mübarek. maşallah....... sagada para sorunu olan ınsan yok.sözleşmede 1i ile 5 i arası yazıor ve bu bütün sözleşmelerde böyledir. ayrıca yurt dışı yatılarda paramızı pesşin ve nakit alıoruz.saga klasiği sana yazıorum kac kere eğitim veripte adam çıkarmış saga.geçen yaşananları eminimki saga da istememiştir ama operasyonel olarak biraz sıkıntıya girmemizden dolyı böyle olduk.onun haricinde saga gayet ilerleyen bir şirket.alınanlara şimdiden hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000