19 Ağustos 2016, Cuma 09:40:58

Sabiha Gökçen'de yolcular isyan etti

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na inen yolcular, servis hizmeti veren otobüslerin yerlerinin taksiciler tarafından işgal edilmesi sonucu mağdur oldu.
  • ya oarası dağ başımı birileri kafalarına göre hareket ediyor ve yönetim ve polis öyle bakıyor !! tam bizlik konu işte.
  • Rezalet resmen ! Demek'ki birileri izin veriyor yada bazilari isini iyi tam yapmiyor .
  • ISG kime hizmet ediyor tur araçları kimin emriyle açık otoparka alınmıyor .saw da saldım çayıra mevlam hatıra Hesabı işler yürüyor taksi koop saw'a bırakın taksileri tur araçlarını bile sokmuyorlar tur araçlarına inanılmaz cezalar kestiriyorlar bu adaletsizliğe çarpıklığa son verin
  • Taksi işini serbest piyasaya çevireceksin. Dtandartları belirleyip uyan her şirkete taksi plakası vereceksin. Yüzlerce binlerce taksi firması ve rekabeti olacak. Hem araç ve şöför kalitesi artacak hem de fiyatlar düşecek. Taksi araç başına yıllık 20 bün tl sabit vergi alacaksın. Kurallara uyan ve vergiyi ödeyen herkes taksici olabilecek. Taksi plakaları 1-2 milyon etmeyecek. Mafya olmayacaklar. Serbest piyasa doyana kadar taksici çıkacak ortaya. Nasıl ki herkes market açmanın limiti yok, taksi plakası limiti de olmayacak.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na inen yolcular, servis hizmeti veren otobüslerin yerlerinin taksiciler tarafından işgal edilmesi sonucu mağdur oldu. Ellerindeki valizlerle metrelerce yol yürümek zorunda kalan yolcular fırsatçı taksicilere isyan etti.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na inen yolcular hiç beklemedikleri bir manzara ile karşılaştı. Bugüne kadar yolcu çıkışında bulunan ve servis hizmeti veren otobüslerin yerini ticari taksiler işgal etti.

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yapılan değişiklikler kapsamında yolcu çıkışında bekleyen servis otobüsleri yolun karşısına gönderildi. Bu durumu fırsat bilen Sabiha Gökçen Havalimanı Taksi Kooperatifi üyesi 60 kişilik taksici, servis otobüslerinin alanını işgal etti.

Mağdur olan yolcular ellerindeki valizlerle metrelerce yol yürümek zorunda kaldı. Yolcular karşı karşıya kaldıkları bu haksız duruma isyan etti. (Yeni Şafak)

Sabiha Gökçen'de yolcular isyan etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

tam bizlik ! ~ 2 yıl önce
ya oarası dağ başımı birileri kafalarına göre hareket ediyor ve yönetim ve polis öyle bakıyor !! tam bizlik konu işte.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kazim ~ 2 yıl önce
taksi ciler haklı is biraz arastırın ondan sonra suclayın bence o rası dag bası degıl
Mus ~ 2 yıl önce
Rezalet resmen ! Demek'ki birileri izin veriyor yada bazilari isini iyi tam yapmiyor .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adil ~ 2 yıl önce
ISG kime hizmet ediyor tur araçları kimin emriyle açık otoparka alınmıyor .saw da saldım çayıra mevlam hatıra Hesabı işler yürüyor taksi koop saw'a bırakın taksileri tur araçlarını bile sokmuyorlar tur araçlarına inanılmaz cezalar kestiriyorlar bu adaletsizliğe çarpıklığa son verin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Musa ~ 2 yıl önce
Madein Türkiye
Taxi projesi ~ 2 yıl önce
Taksi işini serbest piyasaya çevireceksin. Dtandartları belirleyip uyan her şirkete taksi plakası vereceksin. Yüzlerce binlerce taksi firması ve rekabeti olacak. Hem araç ve şöför kalitesi artacak hem de fiyatlar düşecek. Taksi araç başına yıllık 20 bün tl sabit vergi alacaksın. Kurallara uyan ve vergiyi ödeyen herkes taksici olabilecek. Taksi plakaları 1-2 milyon etmeyecek. Mafya olmayacaklar. Serbest piyasa doyana kadar taksici çıkacak ortaya. Nasıl ki herkes market açmanın limiti yok, taksi plakası limiti de olmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000