26 Mart 2012, Pazartesi 11:06:56

SABAH GAZETESİ ATLASJET’E NEDEN VURDU?

Bir süredir Atlasjet’e yönelik saldırgan tutum sergileyen Sabah Gazetesi’nin haberlerinin perde arkası ile ilgili itiraf gibi açıklama geldi. İşte Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Oğuz Karamuk’un itiraf gibi açıklaması...
  • Sabah gazetesinin tarafsizligini yitirdigi,cikara dayali haber yaptigi gun gibi asikar.
  • Bu ısparta kazası bırakın Türkiyeyi dünyanın en verimili kazası oldu, bu kaza sayesinde kendisine iş bulan işsiz pilot, işsiz avukat bu kaza sayesinde meslek hayatında düşünse bile aklına gelmeyecek kadar sigorta paralarından komisyon tırtıklayarak para kazanan avukat (3-4 trilyondan bahs ediliyor) tv tv dolaşıp artıs olmaya adaylar, her dava çıkışşı tv ve gazetelere demeç vermek için arz endam eden avukatlar , yıllar önce yaşanan şirket içi sorunlarını bu kaza aracılığyla yeniden hesaplaşma alanına dönüştürenler, reklem alma yarışına girererk ortalığın tozunu dumana katanlar velhasılı kelam sanki kaza değil ekmek kapısı. Ama bir gerçek varki çok kötü bir sınav verilmiştir.
  • Sen işine geldiği gibi anlamışsın. Sabah Gazetesi 5 sene susmuş, şimdi gerçekleri baştan sona çarpıtarak karalama kampanyası başlatmış. Reklam pastasından pay alabilmek için kazalarda vefaat edenler üzerinden menfaat elde etme çabaları son derece çirkin. Unutmayın ki çamur ilk önce atanın elini kirletir.
  • Kardeşim bu kazayı bu hale dönüştüren kazada hayatını kayıp edenlerin yakınlarıdır. Sanki dünyada ve Türkiye'de ilk defa uçak kazası oldu. Bunlardan cesaret alan bir grupta yarattıkları bilgi kirlliği ve çevirdikleri dolaplarla bu kazadan nemalanma yarışına girdiler. Sn Prof Doğan oğlunun acısını içerisine gömerek hak aramaya çalışırken bu kaza üzerinden kendisine iş bulan pilotmu dersiniz, kendisine müvekkil bulan avukatmı, ortada hem nalına hem mıhına vurarak kapı kapı dolaşıp sigorta paralarından komisyon toplayanlarmı, reklam gelirlerini artırma gayretlerimi dersiniz. Bu kazanın tek mağduru hergün flaş, flaj diye başlayan yalan haberleriyle şantaj ve tehditlerle nemalanan zatı muhterem olmuştur. Çünkü o sadece avucunu yalamıştır.
Sabah Gazetesi’nin Atlasjet’i hedef alan haberlerinin sebebine ilişkin yorumlar devam ederken Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Oğuz Karamuk’tan itiraf gibi bir açıklama geldi.

A Haber kanalında Eko-Yorum adlı programı sunan Karamuk, söz konusu haberlerin neden yapıldığına ilişkin öyle bir cümle kurdu ki, izleyenler tarafından ‘saldırının sebebi demekki reklam pastasından pay alamamakmış’ şeklinde yorumlandı.

İşte itiraf gibi o açıklama...SABAH GAZETESİ ATLASJET’E NEDEN VURDU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 6 yıl önce
Sabah gazetesinin tarafsizligini yitirdigi,cikara dayali haber yaptigi gun gibi asikar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu ısparta kazası bırakın Türkiyeyi dünyanın en verimili kazası oldu, bu kaza sayesinde kendisine iş bulan işsiz pilot, işsiz avukat bu kaza sayesinde meslek hayatında düşünse bile aklına gelmeyecek kadar sigorta paralarından komisyon tırtıklayarak para kazanan avukat (3-4 trilyondan bahs ediliyor) tv tv dolaşıp artıs olmaya adaylar, her dava çıkışşı tv ve gazetelere demeç vermek için arz endam eden avukatlar , yıllar önce yaşanan şirket içi sorunlarını bu kaza aracılığyla yeniden hesaplaşma alanına dönüştürenler, reklem alma yarışına girererk ortalığın tozunu dumana katanlar velhasılı kelam sanki kaza değil ekmek kapısı. Ama bir gerçek varki çok kötü bir sınav verilmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sen işine geldiği gibi anlamışsın. Sabah Gazetesi 5 sene susmuş, şimdi gerçekleri baştan sona çarpıtarak karalama kampanyası başlatmış. Reklam pastasından pay alabilmek için kazalarda vefaat edenler üzerinden menfaat elde etme çabaları son derece çirkin. Unutmayın ki çamur ilk önce atanın elini kirletir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kardeşim bu kazayı bu hale dönüştüren kazada hayatını kayıp edenlerin yakınlarıdır. Sanki dünyada ve Türkiye'de ilk defa uçak kazası oldu. Bunlardan cesaret alan bir grupta yarattıkları bilgi kirlliği ve çevirdikleri dolaplarla bu kazadan nemalanma yarışına girdiler. Sn Prof Doğan oğlunun acısını içerisine gömerek hak aramaya çalışırken bu kaza üzerinden kendisine iş bulan pilotmu dersiniz, kendisine müvekkil bulan avukatmı, ortada hem nalına hem mıhına vurarak kapı kapı dolaşıp sigorta paralarından komisyon toplayanlarmı, reklam gelirlerini artırma gayretlerimi dersiniz. Bu kazanın tek mağduru hergün flaş, flaj diye başlayan yalan haberleriyle şantaj ve tehditlerle nemalanan zatı muhterem olmuştur. Çünkü o sadece avucunu yalamıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000